Skočiť na obsah

Hellé

Odporúčané príspevky

nuž tie príbehy našich žien s mohamedánskymi manželmi niekde v mohamedánskej prdeli môžu poslúžiť aspoň ako varovanie - ak si už siloumocou, dievča, toho mohamedána chceš a musíš brať, neopúšťaj našu rodnú zem, lebo tam u nich zle pochodíš!!!

 

Mojej mamky kolegu - a to bolo ešte v čase pred slávnou revolúciou - a ani dnes by to nebolo lepšie, skôr horšie - dcéra sa vydala tiež za nejakého Araba moslima. I podobne ako v tej knihe bez dcéry neodídem: tu bol jak ten medík, milý, príjemný, kultivovaný, pozorný, lepšieho si ani priať nemohla...a tak sa dala nahovoriť, žeby sa odsťahovali k nemu, a chcel aj aby zrušila naše štátne občianstvo, ale zas takú blbosť až nespravila, len sa vysťahovala s ním k jeho rodine. I skončili sa dobré časy, jej milý manžel ju šupol do bordelu a musela mu zarábať svojím telom...neviem už, ako sa jej podarilo dostať sa na náš konzulát, ale podarilo sa, a podarilo sa aj dopraviť ju nazad domov, sem. Takže happyend. určite sa poučilas, ale mohli sa z jej príbehu poučiť aj iné, a nepoučili sa, neverili, že by sa niečo podobné aj im mohlo stať...Hold, múdry sa učí na chybách iných...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

ah, práve mi prišlo upozornenie, že Gorila vypredáva romantické knihy ...

 

po 3 - 7 eur, to je zadarmo, majú ich celé hromady, takže milé dámy a podaktorí páni, ktorí radi čítajú romance, romantické duše, idealisti, jemné duše, ktoré radi veria, že je ešte niečo jemného v tomto svete, ženská romantická literatúra k dispozícíi , majú jej ešte hromady :)

https://www.gorila.sk/akcia/192461?o=price%20asc&p=1&iitt=VuU9RM4lhMPshFW9bfJsnkhZhfUDVke.hC8DRXTT&utm_campaign=nl-2019-02-04&utm_source=news&utm_medium=email

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po kolko???

 

odhliadnuc od zanru, tak 90% knih, ktore som kupil za posledne roky boli lacnejsie ako 2 eura, bavime sa radovo o trojcifernom cisle kusov

ano, su to knihy z druhej, tretej, .. ruky

 

ano, zberatelske tituly priemer dvihaju pomerne vysoko... ale dva kusy za vyse 60 euro za posledny mesiac su vynimka :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tieto sú ovšem rovno zo skladu... ale aj tak, toľko autoriek, tak prevarené témy,

tie dámy, čo to kupujú, sa nepriznávajú rady, že to kupujú.... tie, čo to nečítajú, hovoria jasne, že to nečítajú... ovšem u niektorých mám občas pochybnosti, ale o mnohých viem, že skutočne tento typ literatúry nečítajú...

po tých pár eur sa im ale sklady vyprázdnia... budú si ich darovať navzájom, keď už ináč nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov