Skočiť na obsah

Notebook sa nechce pripojiť k wifi


Sniper

Odporúčané príspevky

Mám problém s jedným notebookom v domácnosti. Z PC mi vedie wi-fi router. Jeden notebook sa na moje konto medzi ostatnými sieťami v pohode pripojí, druhý píše "Obmedzené pripojenie". Resetoval som nastavenia, pripojenie, nič nepomáha. Pol roka všetko bezchybne fungovalo, dnes ten jeden notebook začal toto robiť. Nejaké referencie či rady?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 14
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • tomassi

    2

  • alarm

    2

  • Tom

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Nie, ten notebook ešte včera fungoval bez problémov. Z ničoho nič začalo pri wifi vypisovať Obmedzené pripojenie. So samotným pripojením som nič nerobil už niekoľko mesiacov a druhý notebook sa pripojí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj keď to predtým fungovalo, napadá ma ...IP adresy?.

Tým resetovaním a nastavovaním sa mohlo kadečo poondiať. Nemá jeden pevne nastavenú IP a druhý nie?

Stalo sa mi niečo podobné a nerozchodil som to. Na dovolenke som dostal heslo na pripojenie a nepodarilo sa mi pripojiť napriek tomu, že z mobilu to iným luďom išlo...

A čo cez kábel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieje ten router Zyxel?

Lebo ja mam podobny problem odkedy mame novy router. Ale tam sa niekedy vobec nepripoji. Ja sa pripojim bez problemov a druhy notebook nic. K inym sietam nieje ziaden problem.

Ono to funguje tak ze ked sa pripojis kablom tak to ide, kabel odpojis a zostanes pripojeny cez wifi. :)

Okrem toho ten zyxel stvara este par inych somarin. Napriklad sa cez wifi vobec nepripojis nejaky cas. A potom to zas ide vsetko normalne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preinstalovat ovladac, popripade windows...spravil mi to raz winXP na starom firemnom notebooku...bol tam uz 2 roky a fakt ze dostaval zabrat..reinstall a vsetko islo...na 90% to su zblbnute drajvre po nejakom update

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bude nejaká záhada s notebookom. Deň predtým všetko fachalo, nič sa s tým nerobilo a na druhý deň to už nešlo. Mne išlo najmä o to, či problém nebude s mojou wifinou, ale keďže ten NB sa nechytá vôbec do žiadnej siete, tak mám alibi, že som nikoho nevyblokoval ako občas sa na mňa sťažujú, že im vypínam internet :D Ale možno skúsim tie ovládače preinštalovať ak to medzitým už nejde.

 

niekedy je to i signálom a vzdialenosťou laptopu od wifi routera

 

Ten notebook som mal meter od wifiny, signál plný a stále písalo "Obmedzené pripojenie".
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

presla som od jedneho providera k druhemu, a kedze som si zatial nekupila router na optiku, ficim na od pondelka na kabli priamo v PC

problem je ze neficim

 

pripojenie k sieti je, IP adresa pripojena, DNS server tiez, rychlost fajna

az na pripojenie do internetu

 

kabel ide kazdemu, len nie na mojom notasi s WIN7

tak si tu teraz ficim cez Ubuntu a je mi dobre

 

######, na nete som sa docitala, ze to moze byt nejakym updatom z dielne WIN, resp take su zavery ludi, ktori uz urobili vsetko, a jednoducho nic nejde

takze jedine preinstalovat OS

 

uuuuuuuzasne

ako si v dnesnej dobe moze dovolit urobit niekto nieco taketo :vynadaj:

 

rovnaky problem bol aj predtym, ale kedze som mala wifi router, tak som to neriesila, jednoducho som ficala cez wifi, a kabel bol v kute

router na optiku sa este len chystam kupit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

mam obdobny problem

nahodil som si router

pripojim sa nan z telefonu, VITY, PS3, ale z notebooku nie

(teda pripoji, ale potom to dole pri sile signalu hodi zlty trojuholnik s vykricnikom)

 

tak som googlil a aj nasiel riesenie

http://www.zive.sk/forum/poradna-siete-a-internet/415293/nejde-pripojit-na-wi-fi/

 

no po preklikani sa cez vlastnosti, zmene typu zabezpecenia na zdielany

zacne pizukakat ohladom kluc zabezpecenia siete
napisal som tam uz hocco

neviete co vlastne odomna chce?

resp. ako si NB pripojit k sieti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov