Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Microsoft vydal testovaciu developerskú verziu operačného systému Windows 8. Čím ďalej tým viac sa tento OS podobá na webové portfólio, MS pravdepodobne naznačuje, že bez internetu to už nepôjde. Celkový vzhľad je iný ako pri "klasickom" XP, takže nič pre tých čo sa radi sťažujú na zmeny.

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 18
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • Ryan Giggs

    4

  • Daekin

    3

  • Jovzin

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Hmm ako vidim ostavam pri sedmicke...

Tie webove portfolia nie su nic pre mna ani tie temy ala winmobile...Ale paci sa mi ten posledny obrazok kde to ukazuje kolko CPU a Memory zabera ktory process. To je cool...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden tip pre tych, co to skusili a sa im Metro stype nepaci. Existuje reistry hack, ktorym sa cele metro vypne a svet sa vrati k rozhraniu ako vo Windows 7.

 

Spustite "regedit.exe"

Prejdite na: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer

Nastavte RPEnabled typu "dword" na hodnotu "0" (nula)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No aspoň nejaké pozitívum, človek by mal mať na výber čo sa mu páči a nie mu podsúvať úplne iné rozhrania, na ktoré nie je zvyknutý. Asi to bude vyzerať blbo, ale ako to vidím kam to smeruje, tak ma chytá nostalgia za Windows 95.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No aspoň nejaké pozitívum, človek by mal mať na výber čo sa mu páči a nie mu podsúvať úplne iné rozhrania,

 

Veď na vyber maš. Môžeš sa prepinať medzi Metrom a klasickym zobrazenim.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám na mysli, že toto by malo byť dostupné hneď pri prihlásení pre každého užívateľa, ktorý si môže vybrať aké chce rozhranie a nie cez editáciu registrov. Keby mi volala matka, že čo to má s počítačom a ja jej poviem aby si spustila regedit.exe a tam si to vyeditovala, tak sa ma spýta či mi inak jesť chutí a zložila by telefón.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám na mysli, že toto by malo byť dostupné hneď pri prihlásení pre každého užívateľa, ktorý si môže vybrať aké chce rozhranie a nie cez editáciu registrov.

 

Ale veď tam ti netreba žiaden zasah do registrov. V registroch to metro "vypneš" uplne. Normalne si jednoducho prepinaš rozhrania. Hore na prvom obrazku, kde je to Metro maš jednu s dlaždic s nazvom Desktop. Stači na to kliknuť a hodi ťa to na klasicku plochu ako v staršich Oknach (2. obrazok).
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

imho nový Windows 8 je geniálny OS pre Tablet.

Ale pre normálny Desktop alebo Notebook by som nechal "starú" sedmičku kedže to nové Metro UI je úplne zle vymyslené pre normálnych myšiakov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Trochu možno odbočím od témy, ale tiež sa to týka vzhľadu obrazovky:

Chcem poprosiť niekoho, kto má Windows 8.1 a doinštaloval si program Classic Shell, ako sa mu táto zmena pozdáva.

Pred rokom mi odišiel počítač, kúpil som si nový aj  s programom Windows 8, ale na spôsob ovládania a na tie všelijaké kocky bez ladu a skladu som si ešte stále nezvykol. Doinštaloval som si potom Windows 8.1, kde si už môžem zvoliť, že sa mi pri štarte zobrazí bežne známa plocha a nie dlaždice, ale to sa mi celé javí, ako nie moc vydarený hybrid starého a nového.

S predchádzajúcim Windows XP som bol celkom spokojný a Classic Shell má umožniť znova takýto spôsob ovládania a vzhľad starších Windows.

Zaujímalo by ma, či si to niekto nainštaloval a ako je s tým spokojný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Asi 1-2 mesiace po nastaveni vo windows 8, aby ma odhlasovalo az po hodine necinnosti, prestane system toto nastavenie akceptovat a odhlasuje ma po 5 minutach necinnosti.

 

Pritom v systeme zostava vyplnena 1 hodina na odhlasenie.

 

Moj postup: musim tu 1 hodinu zmenit na nieco ine, restartovat a znova zmenit na 1 hodinu. Potom zas priblizne 2 mesiace frcim s odhlasovanim 1 hodina, az kym jedneho pekneho dna (znova dnes) si system Windows 8 zmysli ze ma bude odhlasovat znova o 5 minut necinnosti. 

 

Vie niekto o nejakom triku ako presvedcit Windows 8 aby posluchal ? Alebo vsetky operacne systemy na Slovensku su len obrie virusy ? :-)

 

Dakujem za kazdu radu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Moja rada by bola:  Ak mas Destkop PC go back to Win 7 abo Ubuntu.  Win 8 je fail.    

Planujem kupit manzleke novy notas a ma tam byt win 8. Prve co urobim ze ten win 8 ide do kytek a dam tam win 7 abo ubuntu.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov