Skočiť na obsah

Tipsport extraliga (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

TIPSPORT EXTRALIGA 2011/2012 -

Obrázok

Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok






Program tohtotýždňových stretnutí Tipsport extraligy 2011/12:

Streda 14. septembra - vložený zápas 1. kola: HK Orange 20 - Slovan Bratislava (17.00)

Piatok 16. septembra:
MsHK DOXXbet Žilina - HKm Zvolen
MHC Mountfield - HK 36 Skalica (oba o 17.00)
Dukla Trenčín - HC´05 Banská Bystrica (17.30)
HC Košice - HK Nitra
HC Slovan Bratislava - HK Poprad (oba o 18.00)

Nedeľa 18. septembra:
HK Poprad - HK 36 Skalica
Dukla Trenčín - MHC Mountfield
HK Nitra - HC´05 Banská Bystrica
HKm Zvolen - HC Košice
Slovan Bratislava - MsHK Žilina (všetky o 17.00)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    2

  • Ryan Giggs

    2

  • lopata555

    2

  • aljak63

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Včera som bol v Bratislave kuknúť hokej Slovan vs. Skalica. Už som sa dlhšie chystal, že niekedy zo školy zbehnem keď sa bude v utorok hrať v BA, tak včera to tak akurát vyšlo a konečne som sa tam dostal. Skalica nakoniec vyhrala 2:1 (hoci prehrávali po 2 tretinách 0:1). Celkom pekný, dynamický hokej, aj keď som myslel že Slovan sa bude prezentovať krajším hokejom. Pálffy je aj po tých rokoch stále hviezda a išlo mu to. No a fanklub Slovanu je fakt banda primitívov - tie pokriky typu "hej Žigo na p*** ti dám" a ďalšie vulgárne a urážlivé pokriky - no fakt "krásna" prezentácia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Od budúcej sezóny by chceli Slovan Bratislava a HC Košice hrať v Českej extralige, vraj je to už na spadnutie ale ešte prebiehajú rokovania, po inej súťaži ako je ta na Slovensku poškulujú aj Poprad, Banská Bystrica aj Piešťany tie by chceli hrať v Rakúskej lige....

 

Ešte nech Skalica a Trenčín idú do Nemeckej ligy a môžeme tešiť na finále Lendak - Michalovce ...

 

http://sport.aktuality.sk/clanok/122037/hc-kosice-a-slovan-bratislava-sa-chcu-pobrat-do-ceskej-extraligy/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov