Jump to content
tomassi

Slovenská fauna

Recommended Posts

secretka

Na stránke kukaj.sk je pridaná časť Nízke Tatry, kde je možnosť sledovať kamzíky.

Niektorí, ktorí na FB túto stránku sledujú pozornejšie ako ja, pridávajú na stránku aj obrázky, alebo videá z prechodu buď jedného kamzíka, alebo dokonca viacerých.

Mne sa podarilo vidieť prechádzajúceho kamzíka iba dvakrát, ale ak sa tam aj živý tvor neobjaví, je možné "vidieť" aspoň počasie. U nás bola "olovená" obloha a na kamerke krásne slnečno.

Nikdy nie je uvádzané presne miesto kde sa to sledovanie robí, kde je kamera umiestnená, pretože vždy sa nájdu chytráci s lepkavými prstami, ktorý síce stojan nechajú, ale kamerka im do ruky "skočí".

V súčasnosti už majú údajne aj druhú – sledovaciu kameru, ktorá sníma pravé pohyb okolo tej, ktorá pohyb zvierat sníma.

• Upvote 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• henka
      By henka
      Slnko pečie ako nepríčetné..

Nikdy som nepoužívala prípravky proti slnečnému žiareniu. Ani svoje deti som nechránila -maximálne sa im povedalo aby boli v tieni..

Vlastne u nás v rodine sa tvárime "že načo". Veď kde by starí rodičia zobrali voľakedy krémy a akáže rakovina..

Keď mal syn 3 roky, začali sa mu na slnku zapaľovať líčka -nezaťažovala som sa s tým. Veď dve staršie dievčatá sú v pohode.

O rok neskôr sa mu na zapálených fľakoch urobili vyrážky -to už ma chytala panika, lebo žiadne babské recepty nepomáhali

Kožná ma pochválila, že sme si zarobili atopický ekzém -koža sa už nevládala brániť

Sme na mastičkách. Na ako dlho netuším.. Možno sa to vekom spraví.. Veľmi mi je to ľúto :lol:

Používate ochranu proti žiareniu? Krém, sprej? Aký silný faktor? Používate ju každý deň? Viete aký ste fototyp? Máte obľúbenú značku kozmetiky? CHránite aj svoje oči? Čo si myslíte o UV filtroch okuliarov z tržníc a pouličného predaja?
    • David
      By David
      A tu je kuriozita, ktorá by mohla zaujímať ornitológovia (aj inni)
      na bocianim hniezde je zainštalovaná filmová kamera,
      ktorá prenáša obrazy zo života rodiny bocianov cez internet.
      Toto hniezdo sa nachádza v obci Przygodzice (v blízkosti Ostrów Wlkp) - na juhu woj.Wielkopoľskeho
      Program má vysokú sledovanosť na celom svete.
      Napríklad: SK = 1258 krát visit
      CZ = 3262 krat
      DE = 59 672 krat a ďalšie uvedené v zozname VISITORS

Nižšie odkaz:
      Bocianie hniezdo
    • Sniper
      By Sniper
      Chcem dať na byt namontovať bezpečnostné dvere, ale akosi nemám prehľad o cenách, na stránkach čo som pozeral mali akurát len cenové kalkulácie. Preto by ma zaujímalo, či niekto tu má na dome alebo byte bezpečnostné dvere a v akej rovine sa ceny pohybujú. A čoho sa vyvarovať alebo čo by ste odporúčali?
  • Create New...