Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2011/2012)

tomassi

Odporúčané príspevky

Real-Malaga 3:2 v pohari, keď Real prehraval po polčase 0:2. Jose je veľky motivator. :D

"Hráčom som cez polčas povedal, že ak by to bolo možné, vystriedal by som celú jedenástku. Zvažoval som zmeny už pred prestávkou, ale nerobím to rád. Požiadal som ich, aby po sebe upratali ten odpad z prvého polčasu," uviedol kontroverzný Portugalčan.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

• Pred 3 týždňami...

Včerajšie El clasico bola jedna veľka fraška, hlavne zo strany rozhodcu. Netrestal čo mal a naopak. Asi by to nabuduce chcelo pozvať nejakeho cudzinca. A ti barcelonski simulanti komentar nepotrebuju. Nech mi už nikto netvrdi, že Ronaldo je v tomto čislo jeden.

• Pred 1 mesiacom...

Vyrobiť 4 bodový náskok z 10 bodového, dokážu snáď len mantáci z Realu. Včera však Valencia hrala dobre, ako aj Real, ale gól by nepadol aj keby hrali do rána. Ak v El Clássicu Real prehrá, tak boj o titul je otvorený do posledného kola. A to Guardiola ešte pred pár kolami boj o titul chcel vzdať.

Ronaldo včera vyrovnal svoj minuloročny rekord Primera division, keď po včerajšku ma na konte 40 golov (Messi 39). A to je do konca suťaže ešte 6 kôl!!! O 2 tyždne je na programe na Camp Nou El clasico, ktore rozhodne o titule. Real sice prehrať môže, kedže ma naskok 4 body, ale Barca už nema do konca ligy ťažkeho supera. Ale Real potom ešte hra v Bilbau a tam to budu mať veľmi ťažke.

V prvom polčase Barca výborná, nebezpečný útok, dobre pokrytý stred, len poslabšie v obrane a ani brankár nie si je moc istý. To by Real mohol využiť, ale to by sa najprv musel vedieť vymotať zo svojej polovice. Ešteže využili ten jeden roh a nielen vďaka Casillasovi vedú.

Tak Real to zrobil a vyhral v Barcelone 1:2

Ale počas toho druhého polčasu si prežil svoj očistec, aj keď myslím, že Barca ako dostala druhý gól, tak trochu poľavila.

Real potrebuje ešte zo štyroch zápasov vyhrať aspoň dva, alebo jeden a dva remizovať. A majú to v suchu. Toto bol asi najdlhší druhý polčas v tejto sezóne.

Nerozumiem. Ved to bol dokonaly vykon, podobne akym ich pred casom eliminoval Inter. 13 zapasov predtym hrali s Barcou ofenzivne a vyhrali 1. S nimi otvorene hrat nemoze nikto, kedze su v tomto na uplne inom leveli ako zvysok. Jedina cesta je taka aku predviedol Real a ta bola excelentna. Ved Barca sa nevedela dostat do sestnastky, Messi si ani poriadne nekopol do lopty. Taky vykon ale bezny divak tazko oceni.

Real len vedel využiť diery v obrane. Hrali efektívne, preto vyhrali. Barca mala loptu častejšie, ale bola menej efektívna. Napriek tomu jej hra sa mi viac páčila. To, že im to do brány nepadalo, na tom mal podiel Casillas. Od Realu som čakal viac útokov, v podstate sa len bránili. Chcel by som vidieť štatistiky držania lopty, ale nikde som to nenašiel.

Netreba to ale vnimat len prvoplanovo, ale v celom kontexte. Je treba brat do uvahy ajpozadie celej situacie. Realu bohato stacila remiza, oni sa nemali kam ponahlat. Hrat musela Barca. Tak nemozes od Mourinha cakat, ze im nakaze utocit. Naco? Predchadzajuce roky Real nahanal Barcu, takze museli hrat viac dopredu ako vcera. To nemeni nic na tom, ze defenzivny vykon to bol paradny.

• Pridať bod 1

Včera Real nedal Bilbau na ich tráve šancu. Videl som hrať Bilbao v Európskej lige, nehrajú vôbec zle, ale včera bol vidieť ten rozdiel medzi bežným klubom v španielskej lige a gigantom. ktorý získal ďalší titul. Aspoň tak to bolo počas prvého polčasu za stavu 0:3 pre Real. Potom som zaspal a druhý polčas som nevidel. Keď som sa zobudil, tak už som len videl ako v štúdiu po zápase žvanili. Takže som nevidel ako sa hráči Realu tešili z titulu. Gratulujem.

Messi sa statocne utrhol Ronaldovi, vcera dal vsetky 4 goly v mestskom derby. Uz ma na konte okruhlych 50!!! Vedie o 3. A to je na programe este jedno kolo.