Skočiť na obsah

Lega Calcio (sezóna 2011/2012)


tomassi

Odporúčané príspevky

taká malá pikoška zo včerajšej tlačovky Arsenalu

 

on whether Inter Milan called him about their manager's job...

 

 

I would not say that to you. I think you [the media] were consistent in wanting to get me out and I was consistent in wanting to stay in and to show my commitment to this club. So we have both been consistent.

 

O tom, či ho kontaktoval Inter Milano ohľadom manažérskeho miesta...

Nepoviem vám to. Myslím, že vy [médiá] ste vytrvalí v chcení vyhnať ma a ja som vytrvalí v tom, aby som zostal a ukázal svoju oddanosť klubu. Takže obaja sme konzistentní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 37
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    25

  • tomassi

    11

  • aljak63

    1

  • lopata555

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 mesiacmi...

V milanskom derby vyhral Inter 1:0. Futbal veľmi dobry. Už to vyzera, že sa vykonovo vracaju tam kde by byť mali. Tuto sezonu to bol asi najlepši vykon, už to veľmi blizko pripominalo stary dobry, dobre braniaci Inter.

Včera bolo pekne vidieť, ako ide forma hore. Konečne vyborne zachytal Cesar, Maicon už bol dopredu nebezpečny, obrana zahrala super aj s prispenim Cambiassa, ktory to tam pekne čistil a utok v zloženi Pazzini - Milito bol nebezpečny cely zapas. Už ostava len aby sa dala dokopy zaloha a bude to fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Ranieri sa z Interu porucal, ale Moratti dava zle vykony za vinu predoslemu koucovi Gasperinimu. Uvidime koho to zas privedie. Cappelo je volny, len ci by mu to fanusikovia AC odpustili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

O majstrovi je rozhodnute, Juventusu to vybavil Inter, keď v derby porazil AC. Aj napriek tomu, že rozhodcovia AC k vyhre tlačili. Vymyslena 11-ka, neuznany gol Interu. Každopadne najlepši vykon v sezone a čerešnička na torte Maiconov paradny gol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov