Skočiť na obsah

Česko Slovensko má talent 2011


game

Odporúčané príspevky

Rayiner, myslím, že myslíš - tohto nezabudnuteľného pána ... toho pozná každý, aj kto si nepozrel ani jeden talent :)

 

Presne toho!!! :) Je to môj novodobý favorit kedže podľa jeho môže vyhrať stále :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zato som pozerávala čs. seriál "Chlapci a chlapi", kde bol nováčik Ctiborek, maminčin mazánek, a tiež sa vyhováral na nedostatok kyslíka, čo mu vynieslo prezývku Kyslík...

tento pán by si mohol dať umelecké meno Klimatizácia či tak nejak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kedže televízia JOJ bude časom vysielať aj X-Factor a táto súťaž nie limitovaná vekom, možno ho uvidíme aj tam :D

 

Už len to by chýbalo.Inak to dávajú od ôsmej večer do 12tej?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Súťažiaci druhého semifinálového kola, z ktorého vzišla ďalšia trojica postupujúcich do kola finálového.

 

post-88-0-41292700-1321256758.jpg post-88-0-08605500-1321256764.jpg post-88-0-60411500-1321256771.jpg

 

post-88-0-69959700-1321256793.jpg post-88-0-27900500-1321256798.jpg post-88-0-00058700-1321256804.jpg

 

post-88-0-63544400-1321256835.jpg post-88-0-45270000-1321256840.jpg post-88-0-29543500-1321256846.jpg

 

/prejdením myšou po obrázku sa načítajú mená súťažiacich/

http://www.topky.sk/...p-Buranovskeho-

 

Asi nielen celé včerajšie druhé semifinále, ale hlavne postupujúci do finálovej časti sú pre mňa dosť veľkým sklamaním.

Na jednej strane mi vadia v takejto súťaži deti, nech už spievajú akokoľvek krásne – predsa len, dieťa ešte nie je pripravené na takýto nápor nielen na psychiku a hádam ani nechápe čo všetko sa to okolo nich deje. Deti do určitého veku by sa v takejto súťaži jednoducho nemali objavovať, mali by mať súťaže na "svojej úrovni", napriek tomu, že tam by asi sledovanosť bola oveľa nižšia.

A co sa týka výsledného hodnotenia ... stále si myslím, že je to "hra" televízií, nie sms-kujúcich divákov. Kam sa človek pozrie, sú len speváci-speváci-speváci ... rôzneho pohlavia a vekových kategórií. Ale však speváci majú svojich súťaží ajajaj, tak tu by naozaj mohol zvíťaziť aj niekto, kto ma talent v niečom inom, ako je spev. Neviem celkom pochopiť, ako to, že sa ďalej nedostala akrobatická skupina Vertigo, ale tam, kde sa hodnota výkonu nedá merať časom, tam nie vždy víťazia tí najlepší ... aj keď, to čo sa jednému páči, pre druhého zaujímavé byť nemusí.

 

1/ Postupujuci z prvého semifinálového kola

Stevie Starr /získal najviac hlasov/

La Gioia

Adelka Ferencová

 

2/ Postupujúci z druhého semifinálového kola

Segment /získali najviac hlasov/

Tomáš Buranovský

Dianka Kalashová

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež sa mi moc nepozdáva, že z talentovej súťaže sa pomaly stáva čisto spevácka súťaž... Ale je pravda, že včera som to dosť prial práve kapele Segment a tej malej Dianke. Okrem toho ma nič tak obzvlášť nezaujalo, hoci každé z čísel bolo svojim spôsobom dosť výnimočné. Som zvedavý kto postúpi najbližšie, ale určite budú medzi finalistami z ďalšieho semifinále aj ďalší speváci / speváčky (o tom som presvedčený).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včerajší večer sa mi páčil, toto kolo nebola až taká nuda ako to predošlé. Ale najviac ma rozosmial ten čo nesúťažil, "trápno-mág" Richard Nedvěd ... ako môže tak rýchlo vyprávať :D, no ale čo ma naštvalo bolo že počas jeho vystúpenia sa Televízie rozhodli že také skvelé číslo ktoré bolo samozrejme naživo treba prerušiť trápnou reklamou, neviem či to bol pokus o vtip, či zaradenie reklamy omylom.

 

Čo sa týka tých čo postúpili som v celku spokojný, teda hlavne z :

- Eva Burešová - síce ďalšia speváčka, no v jej prípade mi to vôbec nevadí

- Atai Omurzakov - podľa mňa asi čierny kôň súťaže ktorý to vyhrá

- Jo-Joo - chlapci vedia pekne pobaviť

 

tuto by som urobil menšiu zmene

- Ladylicius - no síce sú to pekné baby aj tak by som tam radšej videl ALBERTÍKA :) ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

post-88-0-47391500-1321865980.jpg post-88-0-65185600-1321865987.jpg post-88-0-52716400-1321865992.jpg

 

post-88-0-31543800-1321866011.jpg post-88-0-94280500-1321866016.jpg post-88-0-44093800-1321866022.jpg

 

...................post-88-0-64358300-1321866046.jpg post-88-0-30054100-1321866055.jpg

 

...................post-88-0-07565500-1321866061.jpg post-88-0-43382600-1321866071.jpg

 

Po včerajšiu už poznáme finálovú desiatku súťažiacich ... áno, desiatku, pretože porota včera rozhodla, že z posledného semifinálového kola do finále postúpia až štyria.

Čo povedať na finále?! Súťažiacich, ako je Stevie Starr nemusím, tiež nemusím v tejto súťaži to množstvo spevákov a myslím, že deti do určitého veku by mohli mať súťaž na "svojej" úrovni.

Ale sú tu a mnohé sa dostali dokonca až do finále.

Dve malé speváčky boli dobré /vo vyraďovacích kolách možno ešte lepšie/, dvaja malí akrobati Jo-Joo /strýko a synovec vo veku 10 a 11 rokov !/ sa mne osobne tiež viac páčili v minulom kole, kde účinkovali vlastne len oni sami ... ale pravdepodobne kvôli "neplatenej" reklame ich teraz bolo na scéne až príliš veľa a "tí malí" sa v tej záplave ostatných až strácali.

 

Úplne osobitnou kategóriou bolo vystúpenie Ataia Omurzakova, mladého chlapca z ďalekého Kirgizstanu. Vystúpenie krásne, niečo veľmi málo vídateľné, ale ... je to na víťazstvo v súťaži Česko-Slovensko má talent?! Na jednej strane sa stále prezentuje ako chlapec z veľmi chudobnej rodiny, ale ... dokázal pritom prichádzať na vystúpenia /aj keď, údajne mu polovicu cesty hradila produkcia/.

 

A tu mám ďalšiu poznámku ... ak sa prihlásil do súťaže akýmkoľvek spôsobom sám, pokiaľ nebol schopný dorozumievať sa, mal si zabezpečiť tlmočníka, ak ho však pozvala produkcia, mala práve produkcia dbať, aby nedochádzalo k takým trápnym momentom, ako bolo včerajšie vyhlásenie víťaza, keď nebol schopný nikto s ním "prehodiť" pár viet, a tak to ostalo pri rozhovore iba na používaní ruského prízvuku a na trápnom usmievaní sa. Ak už sem príde niekto spoza hraníc našich republík, žiadalo by sa, aby sa dokázal dorozumieť aspoň angličtinou, keď už neovláda jazyk našich republík!

 

Sme však pripravení na to, aby sa víťazom stal niekto, kto nebude reprezentovať Česko, alebo Slovensko?

Myslím, že nie!

 

Komika Albertíka tiež nemusím ... aj keď sa mi v predchádzajúcej časti zdal v reakciách oveľa pohotovejší, teraz mi to prišlo občas až hodne trápne. /len tak mimochodom, Albertík je otcom Jakuba Třasáka, ktorý sa pred mnohými rokmi dostal na obrazovky ako detská hviezdička hrajúca na husličkách/. Stačí si zadať do google jeho meno a hneď sa vám vybaví, o koho sa jedná.

Do kategórie viac-menej trápnych vystúpení by som ja osobne zaradila aj vystúpenie "kúzelníka" Richarda Nedvěda.

Aj keď sa Martin Dejdar niekde vyjadril, že mu v "Talente" na rozdiel od množstva spevu chýba hovorené slovo ...

aj Albertík, aj Richard tých slov povedali dosť, občas až príliš, ale žiaľ, veľa vtipu v tom nebolo.

A tak pre mňa jedno, aj druhé vystúpenie zapadlo skôr medzi tie trápne, ale uznávam, každému sa môže páčiť niečo iné.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tuto by som urobil menšiu zmene

- Ladylicius - no síce sú to pekné baby aj tak by som tam radšej videl ALBERTÍKA :) ...

 

preboha :w00t: dnes sme sa v praci pohorsovali, co za individua (bez urazky) mohlo poslat toho stareho nevtipneho deda tak vysoko

nerozumiem...naozaj nerozumiem...a ani rozumiet nechcem

nevydareny vtip ten jeho vcerajsi postup do uzsieho vyberu

 

lopata, a pekne baby? v prvom rade talentovane baby...a co taky albertik? spatny a trapny, takze dovod jeho postupu? infantilnost?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

starý dedo doll ????

 

a teraz k ďalšiemu ... OK talentované baby to hej, pekné to hej, ale mne sa tento moderný štýl tanca nepáči, nechytil ma za srdce no proste tak. to že či je albertík trápny je čisto tvoj subjektívny postoj ... pre mňa trápny nebol ale skôr zábavný, vtipný ... a individua ale nie ja sa neurážam, ja som mu hlas nedal :) ale nazvať dakoho že je indivídum len na základe toho že sa ti nepáči druhého obľúbenec je povrchné :) ... nuž neviem čo je lepšie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mňa žiaden piskot publika netrápi :) možno aj sms boli na playback :), alebo ich posielali z inej časovej reality plných somárov a nevzdelancov :) inak albertík podľa toho čo čítam mal postúpiť :)

 

nuž sme zem plná individuí ale aj tak máme šancu že tu máme aj inteligentov ako je doll + jej kolegovia ... ďakujem Bože :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Albertík nie je ani starý dedo, ani mladík. Je to pán v najlepších rokoch ...

http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/66277/pamatujete-si-detskeho-houslistu-jakuba-trasaka-albertik-z-talentu-je-jeho-tata.html

... len svoje vystúpenie si podľa môjho názoru "mohol nechať" iba pre detského diváka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A už máme víťaza . . . Atai Omurzakov

 

Včera tu bolo finále, kde sa predstavilo 10 talentov. Celkom to bolo pozeratelné, a napokon som nebol ani sklamaný - keďže vyhral Atai, ktorému som to prial asi najviac. Okrem toho sa mi páčili aj Segment, Ladylicious a Eva Burešová. Ostatok nebol zlý, ale nejako obzvlášť ma nezaujali. No a ešte k víťazovi - zdvihla sa veľká vlna kritiky, že ako je možné že česko-slovenský talent vyhral chlapec z Kirgizstanu... Čo si o tom myslíte vy? (teda tí ktorí ste to sledovali).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa mňa sa môžu vyjadriť aj tí,

čo to nesledovali - duplom ich pohľad bude nestranejší

 

ak bolo v pravidlách, že môže súťažiť aj "inostranec",

teda nielen Slovák alebo Čech, tak je všetko OK

dostal najviac hlasov, tak vyhral

 

myslím si však, že ak hľadáme český-slovenský talent,

mali by súťažiť Česi, Slováci alebo aspoň tu ľudia žijúci, študujúci, . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež si myslím, že s tými pravidlami o cudzincoch bol zámer taký ako píše tomassi. Teda cudzinci, ktorí v Česku alebo na Slovensku žijú aspoň nejaký čas, a tým pádom by mali aspoň nejaké jazykové znalosti češtiny alebo slovenčiny. Možno sa poučia a nabudúce to nejako upresnia. Avšak súťaženie cudzincov, ktorí sem prišli len kvôli tejto súťaži a v Česku ani Slovensku nežijú, nebolo proti pravidlám - takže Ataiove víťazstvo je regulárne a zaslúžené! Gratulujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mu to víťazstvo priala ...

... ak máme v súťaži také regule, že sa môže prihlásiť ktokoľvek a odkiaľkoľvek, tak aj na víťaza musí platiť to isté.

Ak mal možnosť prihlásiť sa, mal možnosť aj vyhrať!

 

Akurát potom je asi zavádzajúci názov súťaže "Česko-Slovensko má talent".

Možno by postačovalo mierne názov pozmeniť - miesto "má" vložiť "hľadá", a hneď by to bolo iné.

 

Vlna kritiky, že Atai predviedol to isté, čo predviedol aj v iných súťažiach ...

... a čo ostatní?! Snáď ukázal niečo iné Stevie Starr, alebo cirkusanti Jo-Joo?

Všetci ukážu to, čo majú nacvičené, takže kritika týmto smerom je "smiešna, hlúpa, či zavádzajúca".

 

Atai bol úžasný a ukázal niečo, čo sme mali možnosť vidieť iba na internete, bol "neokukaný".

Nebola by som proti, keby sa jeho vystúpenie v TV objavilo napríklad aj v programe na Silvestra, aj keď ... na druhej strane, nebolo by dobre "prejesť" sa týchto vystúpení, pretože všetkého veľa škodí.

 

Ako by to už mohlo byť s jeho cestou a pobytom v Las Vegas, s tým sa bude musieť vysporiadať sám ... s veľkou pravdepodobnosťou sa niekto "s ním zvezie", pretože Atai je jazykovo na tom veľmi biedne.

 

V úvodnom príspevku, ešte pred začiatkom súťaže sa game pýtala na názor na "porotcu" Martina Dejdara.

Teraz po skončení môžem povedať, že ...

... pre mňa bol oveľa pohodovejší a vhodnejší člen poroty ako Jan Kraus.

Naozaj sa snažil svoju /a nie malú/ gážu si zaslúžiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A už máme víťaza . . . Atai Omurzakov

No a ešte k víťazovi - zdvihla sa veľká vlna kritiky, že ako je možné že česko-slovenský talent vyhral chlapec z Kirgizstanu... Čo si o tom myslíte vy? (teda tí ktorí ste to sledovali).

 

ja som mu to tiež doprial, finálový večer nevidel / pozriem si dneska / no tá vlna kritiky je absolútne smiešna, pravidlá to dovolia, tak nie je o čom,.. a vždy lepšie ako by nás mal zastupovať polodobrí speváci....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a vždy lepšie ako by nás mal zastupovať polodobrí speváci....

 

polodobri spevaci? :) vcera som zapla tento program a na podiu stalo pretucnele decko v klobuku, ktore spievalo desne falosne detskym hlasom nejaku dospelacku pesnicku.. potom som v soku pozerala, ako sa traja clenovia poroty /ano, aj genius slavik/ postavili a tlieskali ako o dusu spasenu a vzapati spievali ody na jej uzasny talent..

vtedy som si potvrdila, ze som urobila dobre, ze som to nepozerala...

 

jo a ataia som si kukla na nete.. sikovny, akurat, ze neviem porovnat, ci bol naozaj najlepsi..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V úvodnom príspevku, ešte pred začiatkom súťaže sa game pýtala na názor na "porotcu" Martina Dejdara.

Teraz po skončení môžem povedať, že ...

... pre mňa bol oveľa pohodovejší a vhodnejší člen poroty ako Jan Kraus.

Naozaj sa snažil svoju /a nie malú/ gážu si zaslúžiť.

 

videl som len zopár jeho výrokov a prišiel mi ako servilná bábka,

kt. vedela skritizovať len vyslovene zlé výkony

výroky typu

- nie som spevák, tak si nedovolím, neviem, . . .

hovoria za seba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim si, ze tento rok bol trosku poslabsi, resp. mal menej talentov, ale tie naozaj dobre boli vynikajuce

 

Atai si to jednoznacne zasluzil, talent ako on tam nemal nik

kazde jeho vystupenie malo pribeh, posolstvo

 

spevaci absolutne pohoreli, hroza (nevravim ze boli zli, ale v takejto show nemali co ukazat..v konkurencii viacerych spevakov by sa daleko nedostali)

a mam pocit ze ta mala Adela bola z dielu na diel pribratejsia .. namiesto do show by ju rodicia mali poslat na liecenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov