Skočiť na obsah

Česko Slovensko má talent 2011


game

Odporúčané príspevky

Česko Slovensko má talent sa rúti na obrazovky - upútavky v tv už bežia vo veľkom.

tešíme sa, tešíme - dúfam, že všetci, hromadne :mexickavlna:

 

porota má nováčika: Krausa vraj nahradí Dejdar.

 

trochu klebiet:

Kraus - Prima a Joj mu dali stopku po tom, čo si podľa českého portálu blesk.cz za svoje porotcovanie vypýtal 4 milióny českých korún. Na jeho kreslo tak zasadne český herec Martin Dejdar (46).

klebetný zdroj.

koľko vypýtal Dejdar ?

:ozrani:

 

no tak sa venujme talentom:

 

ČSMT 2011:

oficiálna stránka súťaže je TU

tv Joj a Prima sľubujú niečo, čo bude iné, než to, čo bolo ...

 

 

Markíza nechystá protiúder ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a dnes to vypukne, je to tu :D

 

Prima 20:00

Joj 20.15

 

reklamný text z tv programov http://www.tv.seznam.cz/ - toto je z tv Prima :

Souboj talentů v nejúspěšnější světové show znovu v Česku a na Slovensku! Nové šokující výkony a nová hvězdná porota: Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar! Bavte se při výběru talentů každou neděli. Moderují Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch

 

Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích – a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy! Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ ...

prosím ohlasy, hlavne na nového Dejdara a kto pozeral minulý ročník poctivo, môže porovnávať ... a samozrejme Dejdara s Krausem ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemôžem priniesť žiadne klebietky z relácie Česko Slovensko má talent, pretože som ho pozrela iba tak "úchytkom", občas na "preskáčku" so sledovaním "úžasných športových výkonov" našich "vraj-celebrít" vo Wipeout-e v konkurenčnej televízii, ale ...

... vystúpenie tohto malého dievčatka stojí za to. Oplatí sa vypočuť si jej spev. :D

Pri jej speve som ako taká "padavka" mala slzy v očiach.

http://www.csmatalen...z-armenska.html

 

 

Len taká malinká poznámka,

myslím, že pán Dejdar bude bude v porote platnejším členom akým bol pán Kraus, ktorý ako keby tam za tie milióny sedel iba z donútenia, všetci a všetko okolo ho iba otravovalo a obťažovalo a on sa už tešil na blížiacu sa dovolenku na Kanárskych ostrovoch.

Ale toto je IBA môj názor.

 

______________________________________

 

A ešte odpoveď na tvoj dotaz:

Nejspokojenější může být Martin Dejdar, který si podle serveru Pluska.sk na účet připíše 80 tisíc eur (téměř dva miliony korun). Lucie Bílá si svou roli po roce zopakuje a smíří se s o polovinu nižší odměnou. To je ale pořád dvakrát více, než kolik za natáčení dostane producent Jaro Slávik (37). Stačit mu bude 20 tisíc eur.

 

http://www.ahaonline...ro-dejdara.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A opäť sme mali možnosť vidieť a počuť pána, ktorý je už stálicou castingov ... prišiel narcis a nezmar Jozef Patrovič, ktorému sa vlani napriek pokusom v niekoľkých castingoch dostať ďalej nepodarilo. Tu, aj keď ho pôvodne porota chcela poslať tam kam patrí, napokon sa stiahli, s iróniou ho nechali vystúpenie opakovať, dokonca diváci dokázali toto vystúpenie odsledovať v čo najväčšom tichu ... zlepšenie "žiaľ" nenastalo, ale porota ho napokon zlomyseľne poslala do ďalšieho kola.

Zlepšenie asi nenastane ani tam, pretože mu ťažko pripravia klimatizovanú sálu na rozcvičenie sa pred vystúpením, ktorú "maestro" pre možnosť podania excelentného výkonu požaduje.

 

Jeho rodina sa musí po meste plaziť kanálmi, ale on to bude bez akejkoľvek sebakritiky skúšať ďalej a ďalej a pokiaľ bude dýchať, bude ako nezmar chodiť na castingy po celom Česko-Slovensku.

 

Pán Jozef je presvedčený, že obrovský talent v ňom drieme, len stále ho nie a nie prebudiť!

Porota, diváci, mikrofón, vydýchaný vzduch, všetci a všetko je proti nemu "spiknuté", ale on chudák bojuje ako s veternými mlynmi, nevzdáva to, raz to predsa musí vyjsť, alebo že by ...

Tento pán talent možno má, ale na spev to nebude, a tak by mal spievať maximálne doma v kúpeľni a aj to nie príliš nahlas!

 

http://www.csmatalen...sieho-kola.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je už taký maskot. Len asi nevie že nie je ani talentovaný a ani vtipný. Mne sa na včerajšom programe páčil hlavne šašo. Bol vtipný a roztomilý. A pán "Slávo" neviem čo sa ti na ňom nepáčilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pátrovič.

jáj, to je ten sebavedomý pán s nebotyčným egom, ktorý putoval aj minulý rok okamžite po mailoch a po youtube, ktorého všetko indisponovalo a prekážalo v rozlete ? tak toho som už videla minulý rok ... myslela som, že raz stačilo :D

tak ja to možno risknem ešte raz , mať takého doma ... kvalitka :)

 

jaj nemôžem ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Srandovný dedo.

 

Mňa zaujala namä tá pani Monika Stanislavová, ktorá zaspievala na záver, jej vystúpenie bolo dokonalé, ale nezavádza sa tu tak trochu verejnosť? Povedala, že si spieva len doma a kamarátkam, ale táto pani je už dlhodobo (polo)profesionálnou speváčkou

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ep3rNiAa7HM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten šašo bola typická česká volovina

tá krajina má na jednej strane tak geniálny humor v podaní Divadla Járy Cimrmana

a na druhej totálne prízemný alá Zdeněk Troška

- tento šášá je to druhé, už tam chýbal len flašinet a vopička

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Je trápne, ak niekto nemá dostatok súdnosti a nepočúva doma tých, ktorí mu až tak zle nechcú.

http://www.csmatalen...-divadlo-5.html

http://www.csmatalen...tat-nemali.html

 

Je asi niečo úplne iné spievať doma v kúpeľni, alebo sa predvádzať na podnikovom večierku, kde v hluku zábavy a pri zvýšenej hladine alkoholu "SA" prepáčiť dá veľa. Len či sa dostatočne poučia keď sa budú vidieť a hlavne počuť v telke ...

 

... alebo vedomí si svojich kvalít budú šťastie skúšať aj o rok ako nezmar, stálica týchto súťaží pán Pátras?!

Teraz už len, aby bolo nabudúce dostatočne vyvetrané, aby boli funkčné mikrofóny, nech sa nám tieto "supertalenty" môžu predviesť v "plnej svojej kráse", alebo ... že by nie, že by chyba bola niekde úplne inde?!

 

Však ak by to bolo aspoň vtipné, tak sa na celú tú trápnosť dá pozerať aj trošku inak...

Takto neviem, či z týchto vystúpení nemajú blbší pocit ľudia, ktorí sú toho svedkami, ako samotní "aktéri".

 

Alebo ak by sa jednalo o "nevykysnutých" pubertiakov, či ľudí, ktorí sa tam prídu predvádzať z recesie, no "budiž", ale toto sú ľudia, ktorí nadobudli plnoletosť už v minulom storočí, tak by sa takto strápňovať naozaj nemuseli ...

 

... ale, kto chce kam, pomôžme mu tam.

 

____________________________________

 

Ale ... bolo tam aj niečo, čo stálo "za to", na čo sa oplatilo pozrieť ...

/v takej malej republike, však Česko-Slovensko je predsa malé a toľko talentov ...

... a aj keď spevákov zrovna v tejto súťaži "nemusím", pred niektorými ... "klobúk dolu"/

 

http://www.csmatalen...diet-znova.html

http://www.csmatalen...ti-s-ohnom.html

http://www.csmatalen...m-talentom.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predchádzajúce série takýchto talentových súťaží som moc nesledoval (jedine Superstar), ale v nedeľu nič poriadne v TV nebýva, tak som si povedal že kuknem si aspoň kastingy, a veru neľutujem - celkom fajn talenty sú tam, a okrem nich aj kopu netalentov čo si myslia že prerazia - aspoň sa človek zasmeje že nemajú ani kúsok sebakritiky a potom ešte na porotu spustia silnú kritiku. Ale celkový dojem fajn, budem kukať aj ďalšie diely (teda ak nebude práve vtedy v TV niečo lepšie...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

len tak mi napadlo ... ako vyzerá Talent ?

včera som medzi programami kdesi zazrela kúsok upútavky, kde sa Slávik jednej mladej ženy stojacej za mikrofónom na pódiu

pýtal: " ste triezva ? rozumiete mi ? "

 

a niekomu inému tam už neviem kto .. tuším zasa Slávik povedal, že znížil nízku zábavu na najnižšiu úroveň, aká už ani nie je, a ešte jeden záber a text, že odolného Dejdara čosi nakoniec zložilo, a Dejdar sa tam skutočne zložený váľal po stole ... :)

 

celé to trvalo asi tridsať sekúnd, ale vzbudilo to môj záujem, zrejme sa tam dejú veci ! ... :)

 

aljak, dámy a páni, čo sa tam teda deje ?! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz, nedeje sa tam nic zvlastne, je to ako kazda podobna show, ale ked v tej telke v nedelu vecer FAKT nic nie je...

zopar skutocnych talentov, zopar exhibicionisxtov, nejaky "priemer" co su mozno dobri, ale nepostupuju. Netusim preco, lebo neviem, ake to ma pravidla :)

Slavik je situovany do podoby kata haberovskeho typu, otazne je, ci sa tomu rozumie aspon tak, ako Habera muzike. Inak vobec netusim, kto je ten Slavik, nejaky dramaturg ci co ? v zivote som o nom nepocul...

No a kedze je to zostrih, tak nemame sancu posudit celkou situaciu. To, co je odvysielane, je nejaky subjektivny vyber na zaklade "objektivneho" kriteria "pobavit" vacsinoveho divaka.

Posledne vy-outovali starsieho pana, ktory sa dost trapne pokusil o nejake kuzelnicke cislo. Potom, ako mu nakladla porota s odkazom na hanbu celej rodine, Ostrave a republike, mu v zakulisi moderatori vyslovene vnutili vyjadrenie "ze sa hanbi pred svojou rodinou a ze prosi, aby sa to nevysielalo..." Neviem, ci to myslel naozaj, uz bol asi dost dezorientovany, kazdopadne to odvysielane bolo...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slavik je situovany do podoby kata haberovskeho typu, otazne je, ci sa tomu rozumie aspon tak, ako Habera muzike. Inak vobec netusim, kto je ten Slavik, nejaky dramaturg ci co ? v zivote som o nom nepocul...

 

Slávik je hudobný producent....

 

Inak čo sa týka šou, vyzerá to že je tam viacej talentov oproti minulému ročníku, i keď to môže byť len môj subjektívny pocit / ktorý je založený aj na tom že tento rok žiadna podobná šou na Markíze/Nove nie je / Pár talentov je tam aj kúpených... či už ten hltač a výplúvač predmetov ale ten samuraj...

Som zvedavý ako to rozdelia v semifinále...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slávik : http://cstalent.blogspot.com/2010/05/kto-je-jaroslav-slavik.html

 

Habera sa štylizoval hlavne do polohy Simona Cowella, tie štylizácie a polohy a zamerania porotcov sú dané, kúpené s licenciou vynálezcu súťaže, všetci hrajú svoju úlohu, odborná tvrdá duša, jemná ženská chápajúca duša, chápajúca mierne klaunovská duša ... : )

 

štylizovanie sa mi zdá ide lepšie Slávikovi, než Haberovi ... v podstate je profesne bližšie Cowellovi.

 

ani sa mi nechce veriť, že sú tam talenty, v nešťastných upútavkach, ktoré občas zazriem, sa objavujú len nešťastníci, ktorým nadávajú :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, diky za link na Slavika, zasa som o nieco bohatsi na informacie zo sveta uspesnych ludi...

zaujala ma tam o.i. veta - "Keď mal 21 rokov, stal sa najmladším výkonným riaditeľom gramofónovej spoločnosti EMI, jej pobočky na Slovensku, lebo na Slovensku objavil kapelu, ktorá predala takmer milión singlov v Japonsku."

Keby kurnik aspon napisali, co je to za kapela ??? Da sa vydedukovat, ze to bolo cca 14-15 rokov dozadu, takze - co sme to mali za talent okolo roku 1997 ? A kde su dnes ?

ps - viac ako polovica z interpretov, co su tam spominani, mi nic nehovori, max. tak som zapocul meno/nazov v rozhlase... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesmrteľná nezabudnuteľná postava Talentov, žiaľ ... ale nezúfajme, možno príde aj o rok :)

podarilo sa mi nejakým nedopatrením pretrpieť resumé, trafila som práve tohto pána - v tom videu chýba podstatný koniec, kde pán P. drží prednášku dvom moderátorom o tom, že jeho organizmus sa nevie vyrovnať so zlým vzduchom a preto nepodáva adekvátny výkon a odkazuje to svetu ... a ešte kdečo :unaveny:

 

hádanka: o kom je reč ? :)

 

http://www.csmatalen...f-patrovic.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6. 11. 2011 sa uskutoční prvé živé vysielanie semifinálového kola z bratislavskej Incheby.

Z každého priameho prenosu, ktorý sa bude vysielať vždy v nedeľu večer, postúpia spomedzi deviatich súťažiacich traja.

Dva hlasy majú diváci, jeden porota.

 

http://www.topky.sk/...ch-a-Slovenska-

Tu sú všetci postupujúci so semifinálových kôl, odkiaľ by sa malo vybrať 9 finalistov ...

 

A toto je prvých deväť semifinalistov, ktorí vystúpia v nedeľu 6.11.2011, z ktorých traja môžu postúpiť

 

post-88-0-49761900-1320041160.jpg post-88-0-24450300-1320041168.jpg post-88-0-55479000-1320041172.jpg

 

post-88-0-86736700-1320041466.jpg post-88-0-59666000-1320041473.jpg post-88-0-06213400-1320041479.jpg

 

post-88-0-62761300-1320041494.jpg post-88-0-47363200-1320041499.jpg post-88-0-86339000-1320041505.jpg

 

Porota mala naozaj dosť ťažkú robotu, keď mala vybrať iba 27 postupujúcich.

Dobrých, či až výborných bolo veľa a veľa ich muselo odísť domov "porazených",

ale nemohlo postúpiť iba 27 spevákov, či 27 tanečných skupín ...

... "musela" postúpiť taká "všehochuť", z každého rožka troška.

 

Pán, ktorý je známym maskotom všetkých týchto súťaží sa na obrazovke objavoval sporadicky - kamera si ho všímala a aj moderátori dali dostatočne najavo, čo si o jeho "excelencii_spevák" myslia ...

... doniesli mu kávičku, hrozienko, papaníčko ... len aby sa "pán spevák" nemohol sťažovať, ale maestro už asi tušil, že spevom neohúri, tak sa začal sťažovať na vzduch, azbest, životné prostredie ... a na všetko, na čo si len zmyslel.

Ako on excelentne spieval v Košiciach ... a tak v TV pustili záznam z Košíc ...

... spev je stále rovnaký /spev-nespev/, žiadna sebakritika, ale sebavedomie bezhraničné.

Ale aj takí musia byť, ono by to potom nebolo o zábave ...

... a pán by mohol byť dostatočným odstrašujúcim príkladom pre ostatných, s menším sebavedomím.

 

Ale verme, že včerajškom sa obraz a hlas pána Patroviča z obrazoviek úplne nestratil.

TV Markíza a TV Nova hľadajú Hlas Česko Slovenska, a ja pevne verím, že on sa tam objaví.

Pán Patrovič nezmar!!!

http://www.satelitna...esko-slovenska/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A toto je prvých deväť semifinalistov, ktorí vystúpia v nedeľu 6.11.2011, z ktorých traja môžu postúpiť

 

Traja ? Nepostupujú skôr dvaja? Teda aspoň viem ako to bolo v minulom ročníku. Že prvé miesto postúpilo priamo a z druhého a tretieho vybrala porota ďalšieho finalistu.

A k tým čo si myslím že postúpia. Ja si myslím že Karel a Karel a Stevie Starr

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

až sa tak hanbím, že som nevidela ani jednu časť a nemám šajnu, aké talenty t.r. máme... :ooops:

 

Počuj, som na tom úplne tak isto.

Tieto súťaže ako Superstar etc. som od roku 2007 prestal úplne pozerať.

Ale viem o jednom ktorý má stále problém buď so vzudchom alebo s konštrukciou budovy...Am i right?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rayiner, myslím, že myslíš - tohto nezabudnuteľného pána ... toho pozná každý, aj kto si nepozrel ani jeden talent :)

 

nesmrteľná nezabudnuteľná postava Talentov, žiaľ ... ale nezúfajme, možno príde aj o rok :)

podarilo sa mi nejakým nedopatrením pretrpieť resumé, trafila som práve tohto pána - v tom videu chýba podstatný koniec, kde pán P. drží prednášku dvom moderátorom o tom, že jeho organizmus sa nevie vyrovnať so zlým vzduchom a preto nepodáva adekvátny výkon a odkazuje to svetu ... a ešte kdečo :)

 

hádanka: o kom je reč ? :)

 

http://www.csmatalen...f-patrovic.html

 

Pán, ktorý je známym maskotom všetkých týchto súťaží sa na obrazovke objavoval sporadicky - kamera si ho všímala a aj moderátori dali dostatočne najavo, čo si o jeho "excelencii_spevák" myslia ...

... doniesli mu kávičku, hrozienko, papaníčko ... len aby sa "pán spevák" nemohol sťažovať, ale maestro už asi tušil, že spevom neohúri, tak sa začal sťažovať na vzduch, azbest, životné prostredie ... a na všetko, na čo si len zmyslel.

Ako on excelentne spieval v Košiciach ... a tak v TV pustili záznam z Košíc ...

... spev je stále rovnaký /spev-nespev/, žiadna sebakritika, ale sebavedomie bezhraničné.

Ale aj takí musia byť, ono by to potom nebolo o zábave ...

... a pán by mohol byť dostatočným odstrašujúcim príkladom pre ostatných, s menším sebavedomím.

 

Ale verme, že včerajškom sa obraz a hlas pána Patroviča z obrazoviek úplne nestratil.

TV Markíza a TV Nova hľadajú Hlas Česko Slovenska, a ja pevne verím, že on sa tam objaví.

Pán Patrovič nezmar!!!

http://www.satelitna...esko-slovenska/

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov