Skočiť na obsah

Optické ilúzie


Sniper

Odporúčané príspevky

kvetina a motýľ.

 

periférne videnie neprekáža, tam je treba vystihnúť to netradičné pozeranie... sme zvyknutí pozerať NA veci... tu je treba nezáväzne a nesústredene pozerať ZA veci...

a raz to len naskočí a potom už môžeme zaostriť na vystupujúci 3d obrázok

 

áno, kvetina a motýľ

 

viem, že periférne videnie neprekáža, písala som, že manžel podľa mňa má periférne videnie :) (že mu nechýba)

 

ja som nemala s 3D obrázkami  problém ako opisuješ "ale zvyčajne som sa s nimi trápila večer v posteli"

3D obrázky som začala pozerať až na PF, a rýchlo som ich  videla

 

pozriem sa na obrázok zo vzdialenosti cca 40cm, oči doširoka pootvorím, a pozerám akoby som očami vošla do vnútra do diaľky a neurčita, za malinkú chvíľku trojrozmerný obrázok ukáže sa, prezriem si ho a stráca sa :)

 

 

game, 3D obrázok

srdce :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... este k tomu predchadzajucemu obrazku s cajovou konvicou, z ktorej sa leje caj do salky :-)

Je tam salka na stole,

Je tam parapet pod oknom,

Je tam stvordielne okno a v pravom hornom dieli sa usmieva gulate slnko si stihlymi lucmi :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skúsme ešte  jeden  obrázok skôr pre chlapov   :)​  možno skôr uvidia  :anjelik:

 

no vidis, odtialto ste mali zacat, nie nejake cajove konvice...

 

ale asi su tiez nejake "vzory" jednoduchsie a niektore zlozitejsie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale asi su tiez nejake "vzory" jednoduchsie a niektore zlozitejsie?

To ano, su, ale nic to nemeni na principe :-)

Vacsinou su uplne jednoduche, jedno zviera, predmet, zena, jedno banate srdce, jeden dino, niekde cely obraz ako pri cajovej konvici, ale "uvidiet" - to sa deje uplne rovnako

Ked uz to clovek uvidi, oci mozu prechadzat po 3D tvaroch a vidiet aj slnko v rozku.... podstatny je ten prvy moment, ked naskoci ten sposob videnia za obrazok a to uz potom nezabudnes :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dve lietadlá  :) jedno lietadlo  na prvom 3D obrázku, druhé lietadlo na druhom 3D obrázku

 

na 3D obrázku od Teba game,    kancelárska stolička, kreslo by bolo mohutnejšie,  "poťah"  s motívom elektroniky :-)) 

 

------

 

čo vidíte na 3D obrázku?

post-2385-0-57727100-1536261019.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ach, veď ja to aj tak chápem, že to nebol zákaz babám,

píšem, že dobre,   :) to znamená,  že sa s tým stotožňujem 

chlapi, môžte si tiež ostriť sokolie zraky  :) 3D obrázky sú zaujímavé

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov