Skočiť na obsah

Utrpenie estétov, čiže ponožky v sandáloch a iné zhovadilosti


Hellé

Odporúčané príspevky

na fore sa vyskytla kacirska myslienka: o tempora, o mores, ze ponozky v sandaloch su len prkotina a nie vec globalneho vyznamu

:)

 

ale su veci, ktore su za hranicami vkusu a toto je ich vlajkova lod..neznasam nieco take..co ti ludia skryvaju? daku hnusnu plesnovu chorobu? neostrihane nechty? na ruzovo nalakovane? /muzi/

co ich nuti dat si v sparnom lete ponozky, vytiahnut ich do pol lytok a sup s nimi do sandalov a medzi ludi?

 

v lete sa na uliciach vidi kde-co, z coho bolia oci vas? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo takto poltopánky k šušťákom-teplákom

 

jj

aljak má pravdu, ľudia sú nevšímaví :)

 

inak Hellé ty musíš byť pekne povrchná,

keď si všímaš, kto ako chodí oblečený a dovolíš si k tomu zaujať stanovisko - vlastný názor

ty nevieš, že najdôležitejšie je to vo vnútri-srdiečko??? :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sandále nenosím, ale povedal by som, že ponožky si k nim ľudia obúvajú práve z obavy pred plesňami a potením. Bosá noha a na nej sandál zo syntetickej látky, to neveští nič dobré, zvlášť u chlapov. :)

 

Bavlnené ponožky vždy a všade. Ak naboso, potom radšej nejaké korkové pantofle alebo dreváky, než sandále, kašlať na módne trendy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bežne chodím v sandáloch a ponožkách. Čo je na tom zlé? Sandále sú ľahká obuv, ale že by musel v nich človek naboso :)

Už ťa chcem vidieť, ako ideš v lete a beháš po stavbách a si naboso.Ak mám ponožky a tri krát dupnem, prach opadne a vyzerám čistý, alebo....cestou medzi dvoma stavbami si vyšpáram špinu medzi prstami??? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo takto poltopánky k šušťákom-teplákom

 

tak to je lahodka, ale to som nevidela uz velmi davno... ale do poltopanok k sustakom zasadne iba biele ponozky.. a topanky najlepsie mokasiny..

 

ja trpim napriklad aj pri tomto tu - http://www.flickr.com/photos/malingering/496507131/ ale uznavam, ze ponozky v sandaloch su horsie... :)

 

este lepsi priklad som nasla - http://cdn.smosh.com/smosh-pit/092010/plumber-muffin-top.jpg blah!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sandále nenosím, ale povedal by som, že ponožky si k nim ľudia obúvajú práve z obavy pred plesňami a potením. Bosá noha a na nej sandál zo syntetickej látky, to neveští nič dobré, zvlášť u chlapov. :)

 

co ja viem, presiel som takto (bez ponoziek) tri "dovolenky" dokopy 86 dni dennodenneho chodenia v najvacsich teplach a nikdy som s nohami nic nemal

 

a este na doplnenie k teme, co ja neznasam, resp. nikdy by som si neobliekol:

 

- tricko bez rukavov

- trojstvrtove gate

- koselu s kratkymi rukavmi k obleku !!!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vo firme mame novu holku, z ineho oddelenia...vsak akoze celkom pekna dievcina, trosku pri sebe, ale celkom zlata

 

ale

 

v lete sa oblecie nasledovne:

siroke (ale fakt ze siroke) gate, na sirku mozu mat cez meter, dlzka pod kolena, tmavohneda farba

elegos tricko

nahrdelnik(bizu)

a teraz pozor

sportove sandale a cierne ponozky

 

:) mlada baba...nerozumiem tomu

nevravim ze sa viem vzdy zladit .. ale az takto zle to urcite nie je ....

netrapi ma to, skor irituje, ze mlada baba a takto sa dogaba

 

Bežne chodím v sandáloch a ponožkách. Čo je na tom zlé? Sandále sú ľahká obuv, ale že by musel v nich človek naboso :)

Už ťa chcem vidieť, ako ideš v lete a beháš po stavbách a si naboso.Ak mám ponožky a tri krát dupnem, prach opadne a vyzerám čistý, alebo....cestou medzi dvoma stavbami si vyšpáram špinu medzi prstami??? :)

 

ano, prach neopadne z ponoziek, ale do ponoziek, medzi prsty :D

takze ziadna vyhra

 

a ake plesne? ved zaklad je sa starat o nohy pravidelne, nie az ked sa vyskytne problem :)

 

sorry, ale ponozky v sandaloch .. to mi pride ako vrchol nevkusu, neschopnosti :D

 

a na margo

Nepatri to skor do srandiciek? Pretoze ak ta toto skutocne seriozne trapi, tak ti uprimne zavidim :)

haha, milujem tieto uvahy niektorych clenov

ako keby x dalsich tem bolo o nieco viac zmysluplnejsich ako tato :) netreba menovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)

nejojkajte tak moc, kuk na celebrity na "červených" kobercoch, čo sú proti tomu čierne ponožky :)

je pravda ovšem, že dámy sú farebne zladené ... :

Bianca Cascoigne, Miley Cyrus, Kelly Osbourne

 

post-3-0-15246900-1310416949_thumb.jpg

 

 

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

titanic, evolucia, v podstate vsetko :)

 

ved ono by nam stacilo vygooglit, kupit si nejaku literaturu, neriesit tieto veci na fore

narazam na to, ze preco by mala byt jedna tema menej zmysluplna ako ina? pre jedneho dava zmysel nieco ine ako pre druheho, tak netreba posudzovat podla toho, co koho momentalne trapi, irituje, zaraza ...

navyse, autor temy si potreboval mozno ulavit .. ako ja vyssie pisany prvy prispevok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje milované konšpirácie nechajte na pokoji prosím !

 

 

k esteticko iritujúcej téme :

myslím, že toto je nočná mora, ktorá irituje Hellé a to zasa jej estetické cítenie následne dráždi nervové zakončenia ... názorne :)

 

post-3-0-30294200-1310417452_thumb.jpg

 

so šedými ponožkami by to bolo na všedný deň akurát :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

titanic, evolucia, v podstate vsetko :)

 

ved ono by nam stacilo vygooglit, kupit si nejaku literaturu, neriesit tieto veci na fore

 

Potom ti asi uniká význam pojmu "diskusné fórum" a neviem si vysvetliť dôvod tvojej prítomnosti na takýchto "zbytočných" fórach :)

 

narazam na to, ze preco by mala byt jedna tema menej zmysluplna ako ina?

Tak snáď nechceš porovnávať také témy ako Čo ma dnes potešilo a Evolúcia? :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ujovia, skutočne starší ujovia, sú na ponožky zvyknutí ako na druhú kožu ... nevedia si predstaviť obuť sa bez nich, ani v kraťasoch zabehnúť na roh do obchodu ...

 

stále mi to pripomína jednu starú príhodu, v nemecku pri mori, pri Balte, ako mladé žaby sme sa boli tajne poprechádzať k nudapláži, akože my nič, ...

priveľa si z toho nepamätám, ale jedného hodne starého pána ano: stál úplne nahý, vystavoval sa slnku, ruky v bok, a na nohách mal šedé ponožky a poltopánky.

bol to prvý nahý starý pán, ktorého som videla, neviem, či práve v tedy prišiel, a vzýval slnko alebo čo, ako také žubrienky sme odtiaľ utekali ako zajace ... ale vtedy to bolo normálne, každý nosil ponožky :)

 

 

jaj, vlastne som chcela napísať, že podaktorí majú namyslené, že nemajú pekné prsty, či niečo podobné ... mám podobný prípad v rodine, proste ponožky sú alfa a omega, bavlnené ponožky vždy a všade ... niet pomoci. proste sa cítia v ponožkách dobre.

 

: )

okrem toho stále lepšie, ako voľakedajšia móda krepsilonových ponožiek a topánok a sandálov z umelej kože. to všetko bola úplne super náhražka prírodných materiálov, svetový výkrik módy a úspechy chemického priemyslu, raj pre plesne a neskutočné odéry ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, prach neopadne z ponoziek, ale do ponoziek, medzi prsty :)

takze ziadna vyhra

 

Ja viem, že to nie je výhra, ale určite sa lepšie rozpráva s človekom, čo má ponožky a medzi prstami prach, ako s človekom, s bosou nohou s tou istou, aj keď len 5 minútovou špinou, ktorú nachytal pred chvílou na stavbe u iného zakazníka.

Čo by si si o mne pomyslela, keby som prišiel k tebe na obhliadku niečoho...a uvidela by si špinu medzi prstami? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už ťa chcem vidieť, ako ideš v lete a beháš po stavbách a si naboso.Ak mám ponožky a tri krát dupnem, prach opadne a vyzerám čistý, alebo....cestou medzi dvoma stavbami ...

 

... s bosou nohou s tou istou, aj keď len 5 minútovou špinou, ktorú nachytal pred chvílou na stavbe u iného zakazníka.

Čo by si si o mne pomyslela, keby som prišiel k tebe na obhliadku niečoho...a uvidela by si špinu medzi prstami? :)

 

Čo sa tu dá pomyslieť ?!

Asi to, že si nezodpovedný, pretože na stavbu a po stavbe sa v sandáloch nechodí!

A to už je úplne jedno, či s ponožkami, alebo bez.

Sandále na stavbu jednoducho nepatria.

Nie z estetického dôvodu, ale z dôvodu bezpečnosti ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odpoveď je jednoduchá.Nie je to o zodpovednosti.Robím v kancelárii, ale treba "vidieť" situáciu,zobrať meter a čosi odmerať.Prezliekať a prezúvať sa kvôli tomu je asi rovnaká blbosť ,ako keby som pri vynášaní odpadkov do smetiaka si mal obliecť monterky,a dať si na tvár rúšku.A sú dni, keď by som prezliekaním strávil viac času, ako toho pracovného.Mimochodom, keď ideš kaderníčke, tiež si dávaš na seba pracovný oblek? Vlasy-no fúj..zdroj prachu, lupín,alergénov a ak padne za košelu....už som sa vyzliekal v centre kvôli padnutému vlasu za golierom. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je to o zodpovednosti.Robím v kancelárii, ale treba "vidieť" situáciu,zobrať meter a čosi odmerať.Prezliekať a prezúvať sa kvôli tomu je asi rovnaká blbosť ,ako keby som pri vynášaní odpadkov do smetiaka si mal obliecť monterky,a dať si na tvár rúšku.

 

Ako dozor by som ťa zo stavby hnala, ak si dozor ty ... nebudem to komentovať.

Ale téma je o niečom inom ako je dodržiavanie bezpečnosti na stavbách, či o tvrdohlavom presviedčaní ostatných o "svojej" pravde, a tak radšej pokračujme v tom, o čo v zadaní ide ... čo je, či môže byť už za hranicou vkusu.

 

 

Určite viac ako ponožky v sandáloch mi vadia biele ponožky k obleku ...

... a veru videla som /!!!/, asi pred dvoma týždňami. Mladý, celkom fešný muž, nemal hádam ani tridsať, kráčal po ulici v tmavom obleku a snehobiele ponožky "kričali" do diaľky a priťahovali pohľad ako silný magnet. Dumala som, či táto kombinácia jeho oblečenia nebol náhodou úmysel, či nezisťoval, koľko pohľadov upúta nie jeho zjav, ale práve tie ponožky, alebo či sa mu nestal nejaký "defekt", ale to by si predsa bol asi skôr obul tie topánky bez ponožiek, ako sa takto "vykrášliť".

 

Tiež sa mi nepáči, ak dámu v krásnej večernej róbe skrášľuje viditeľné tetovanie. Keď sa už musí nechať "označkovať", tak nech je to aspoň na neviditeľnom mieste, ale večerná róba a tetovanie, to mne nejako dohromady "nepasuje".

 

Ale žeby som preto nejako trpela, žeby ma to vytáčalo, až privádzalo do zúfalstva ?!

Tak to zas nie. Je to predsa každého osobná vec čo si na seba navlečie, ako sa skrášli ...

... pokiaľ nenúti do podobných výstrelkov aj mňa, tak nech si chodí trebárs aj vo vreci.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm, mozno je to prakticke pre teba, ale pre tvoju zenu urcite nie... a ked ides iba daco odmerat, nepotrebujes ponozky, ten poprasok das dolu ked si nohu ofuknes.. :) ale zas chapem, ty si uz zenaty, ty sa uz nepotrebujes nikomu pacit, uz mozes mat aj ponozky v sandalach, ak sa to paci aj tvojej manzelke...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov