Skočiť na obsah

Pituka

Odporúčané príspevky

v prvom rade si nemyslím, že táto téma patrí do kategórie Hobby ... je to skôr Psychológia,

aj keď nie celkom, ale Hobby nie

... fetiš, možno niečo ako nosenie dámskych punčoch, hranie sa dospelých na bábätká, niečo patriace medzi psychosexuálne poruchy, a podobné záležitosti, ktorých sú mraky, keď neprekážajú v živote, stretnú sa s pochopením okolia či prípadne budúceho partnera, je to v poriadku ... takže tému preložíme zatiaľ aspoň do témy Psychológia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty by si to poriešila hneď :zubiska:

 

 

 

no proste je to pohodlne a prakticke ;)

 

Čo si predstavuješ pod pojmom praktické? Že nemusíš chodiť na záchod?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne udrelo do očí skôr to "pohodlné" ... :zubiska:

 

všetko si viem predstaviť, len že by boli plienky medzi nohami pohodlné ... ;)

 

prípadne ... nie je to bežná praktika, teda nenosíš plienky pod rifle či do školy ? či ? či ako to funguje ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no proste je to pohodlne a prakticke :zubiska:

 

pohodlne? mne staci raz do mesiaca behat s niecim medzi nohami a viem, ze to pohodlne nie je.. prakticke v com? neviem, ako by som si do kabelky zbalila plienku / ;)/ a ake nosis? take, co sa davaju leziacim pacientom, alebo detske? a s plne nalozenou robis na verejnych zachodoch co? zaujimave, pochodovat s nakladom na zadku..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ...

... hneď po otázke mi to pripomenulo dva z príbehov zo skvelého krimiseriálu Kosti ...

praktiky podobného typu sú tam spomínané bežne, ako súčasť príbehov a života, jeden z príbehov sa odohrával na mieste, kam sa chodili cez víkendy odreagovať ľudia, z každej spoločenskej vrstvy, ktorým vyhovovala premena na koňa ... so zubadlom, senom, maštaľou, a komplet všetkým, čo k tomu patrí ...

druhý príbeh, ktorý sa mi vybavil okamžite, bol príbeh miliardára, ktorý vo svojom rozsiahlom sídle prežíval v súkromných miestnostiach svoje detstvo, s cumľom, plienkami, s vychovávateľkou, postieľkou s mrežami, aj prebaľovaním ... fetiš a psychosexuálna porucha.

neboli to jediné dva príbehy, podobných a fetišistických tém je tam viac ... ľudské jednanie je občas podivné.

to neznamená, že viem posúdiť, či si niekto robí práve vtípky, uvidíme, kam to povedie, Pituka, však ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A bol ten človek zdravý ? Je niečo úplne iného, ak sa jedná o človeka chorého, a to nemyslím duševne chorého. Ale až keby sa ten človek dostal do tohto štádia, že by tie plienky musel nosiť, až potom by pochopil, že ono to teda vtipné a zábavné vôbec nie je.

Ja som sa s takýmto "vtipálkom" našťastie nemala možnosť stretnúť.

 

Ešte by ma zaujímalo, kto by tak toto "hobby", či úchylku Pitukovi platil.

Však také plienky nie sú lacná záležitosť.

Pituka si asi ťažko dokáže niekde privyrobiť

a žeby rodičia vďačne synáčikovi "dotovali" toto hobby ?! Tak to teda pochybujem

 

Len tak na okraj ... isť na diskotéku, dať si zopár pív /darmo Pituka píše, že má 15 rokov/, a potom "pohodlne" sedieť v spoločnosti s plnými plienkami /lebo je to vraj pohodlné!!!/ ...

... však to by ho spoločnosť kvôli "aróme", ktorá by sa okolo neho šírila, musela vykopnúť.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie nieje to vtip , a ani masturbacna tema taky sprosty zase niesom . ano je mi pohodlne to ze nemusim ist na zachod proste pocit mat nieco medzi nohamy je pre mna suprovy ;) . Rodiacia o tejto mojej zalube nevedia sam to pred vsetkymi znamimy tajim. Plienky nosim iba ak som sam vonku alebo doma , do skoly ich nenosim :zubiska: prebalujem sa zatial sam a teda chcel by som si najst partnerku ktora by mi to toleroval :). Plienky nosim aj detske Pampersky alebo take uz pre dospelych . Ked som vonku plienky normalne nosim pod riflami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja uz som na to prebalovanie zviknuty a stale je to lepsie ako ked niekde v zapadakove musim zhanat zachod a moze sa mi stat nehoda do gati ;) . K tomu smradu to zase nieje ani tak citit :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie nieje to vtip , a ani masturbacna tema taky sprosty zase niesom .

 

nieeeeee, vobec nie si... ;) :zubiska: :)

 

to len my, ktorym to pride uchylne, chore nosit plienky :)

nezabudni davat aj pudrik, aby sa ti ritka nezaparila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja uz som na to prebalovanie zviknuty a stale je to lepsie ako ked niekde v zapadakove musim zhanat zachod a moze sa mi stat nehoda do gati ;) . K tomu smradu to zase nieje ani tak citit :)

 

mno ... :zubiska:

mimochodom, až potiaľto tá tvoja "porucha" či fetiš či "úchylka" znela celkom reálne.

skutočne sa mi nechce hľadať presnú terminológiu, ale na tom teraz ani nezáleží, existuje v x formách reálne ...

na čom záleží, je to, že nosenie plienok, cumľanie cumľov, rúžovanie perí pánmi, nosenie pánskeho či dámskeho prádla druhým pohlavím, hranie sa na kone či mačky a sto ďalších psychosexuálnych kratochvíľ sú súkromné záležitosti, súkromné doma, v súkromí svojej izby, alebo súkromné v určitej viacmenej uzavretej komunite ľudí zameraných na podobné praktiky ...

pokiaľ len nejde o voyerizmus, ukazovanie sa, odhaľovanie sa a podobné záležitosti, ale o tom nepíšeš, to nebude tvoj prípad ... ty nosíš plienky.

 

pod riflami plienku na verejnosti neskryješ. možno pod raperskými gaťami, ktoré majú pudlo pod kolenami, ale tam je zasa pol zadku vonku.

v zapadákove vbehneš pod krík, to je u pánov tá najmenšia starosť. v prípade veľkej nehody vbehneš kamkoľvek, kde človeka veľmi nevidia, to má odskúšané každý ... alebo takmer každý.

k tomu, že smrad nie je cítiť: kec. a veľký :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

holt, niekoho vzrusuje pohlad na pekne telo alebo dotyk partnera...niekoho pisanie dementnych tem o este dementnejsich veciach ..

 

takisto pochybujem ze nosi plienky

chlapec nema priatelov, nema okolo seba nikoho, tak sa snazi zaujat aspon tuna na fore, kde si s nim niekto na chvilu popise, nevraviac o tom, ze ho citanie tejto temy mozno aj vzrusuje.. brr, a ja sa na tom spolupodielam, hanba mi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aby bol stále fit, môže tiež používať masť s rybím tukom ...

... tá hojí pokožku, podráždenú trením plienky a tiež hojí zapareniny.

 

Lebo však určite musí byť pohodlnejšie mastiť sa "všetkými masťami",

akoby mal ako všetci ostatní ľudia používať ... ;)

Pituka musí byť v siedmom nebi, že "sa mu tu" tak rozprúdila debata ... :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov