Skočiť na obsah

Pituka

Odporúčané príspevky

rada do zivota

 

kamaratov si najdes, ked sa budes vo volnych chvilach venovat gramatike a nie prebalovaniu

 

a ruku na srdce, myslis si ze si cez plienky najdes kamosov? akurat tak na pieskovisku..ale bola by som obozretna, rodicom tvojich potencionalnych kamosov by sa to urcite nepacilo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kamaratov si najdes, ked sa budes vo volnych chvilach venovat gramatike a nie prebalovaniu

 

kamarátov by si našiel aj bez gramatiky ;), tu bude inde pes zakopaný, čo tak tvoj "koníček" nechať tak a užívať si život bez plienok ? :zubiska: určite sa ti bude žiť lepšie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ja uz som to skusal uz s touto zalubou zijem vac ako 2 roky a teda aj viac ako 2 roky to pred svojim blizkymi tajim. Myslite ze pre mna to je lahke ja uz som sa s tym zmieril lebo som sa s tym uz pokusal prestat a to aj viac krat ale proste to nejde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale preco nie :

 

A prečo áno ?!

Pretože to, čo ty nazývaš normálnosťou a pohodlím označujú ostatní za niečo neprirodzené.

 

Ešte taká "malá" poznámočka ...

... čo ti radia diskutujúci na iných miestach ?!

Lebo nedá sa povedať, že by toto fórum bolo jediné, kde by si svoju "záľubu" rozoberal.

 

Ale musíš sa zmieriť s tým, že tak ako na tých ostatných miestach diskusia veľmi rýchlo skončila, tak aj tu ... o pár dní opadne záujem dookola písať to isté.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ježkovy voči, tak toto je teda silné kafe...hoci neviem, či je horšia záľuba pre chlapa nosiť plienky alebo podprsenku...

No, bez obalu vravím, že chlapa s plienkami by som veru nechcela ani na zlatej mise.

A je to neekologické, zvyšuješ množstvo odpadu a neprospievaš tým prírode. Howgh!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 7 mesiacmi...

no dobre, to bola nejaká porucha, ale určite si necikal do gatí úmyselne. Ale dobrovoľne, ba úmyselna srať do plienok, tak to je prípad pre psychiatra, nech mi autor témy odpustí. Furt sa neviem zbaviť dojmu, že to je nejaká prdel, alebo žeby mladík skúmal reakcie ľudí a písal nejakú vedeckú prácu na danú tému, alebo kieho helementa? ja dúfam, že plienky nebudem potrebovať ani v starobe, ak sa jej dožijem. je to hnusné, plienky po dospelákovi. keď som upratovala mamkine plienky, tak sa mi žalúdok dvíhal. Ako sa to niekomu môže vidieť praktické? Ved na hajzli sa dá okrem vyprázdňovania aj čítať, aj premýšľať o kadečom a je to jediné miesto, kde má človek kľud a kam mu - ak len nemá malé deti - nikto nevlezie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som si spomenula na taký reportážny seriál o výcviku pilotov-stíhačov... leteli na nejaké stretnutie do LA krížom cez celú Ameriku a keďže letmal trvať niekoľko hodín, preventívne si všetci museli "obliecť" plienky - a všetci sa tvárili aj patrične "nadšene"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, plienky sa sice teoreticky mozu pouzit, ale na nase biologicke potreby sa mysli. Uz stihacie lietadla druhej svetovej vojny mali pod sedadlom lievikovity otvor na vykonanie potreby (podla chlapskeho hesla - cely svet je jeden velky urinal :) ). Dnes sa povacsinou pouzivaju specialne vrecka, ktore odpad premenia na gelovitu formu. Pricom existuju panske, aj damske verzie. Skor ako pre vojenskych pilotov, ktori nemaju inu moznost, ako si na mocenie v lietadle zvyknut (8+ hodin vo vzduchu su v case konfliktu pomerne casto), je toto problem pre civilnych pilotov so sukromnou licenciou (PPL). Ludom pride blble len tak sa na mieste pilota vymocit (a ani sa im necudujem :D)..a tak si lety planuju skor podla vykonu vlastnych obliciek, nez doletu lietadla  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked sme sa doma starali o moju (po uraze imobilnu) starku, tak si nevedala zvyknut na plienky :(

darmo som jej to vecer navliekol, rano bola plienka na franforce rozhadzana po posteli a izbe a postel aj tak pocikana...

po case, ked sme uz domacu starostlivost nezvladali a dali ju do zariadenia pre seniorov, tak tam ju sestricky naucili... neviem ako, pravda, je to uz iny pribeh a ina situacia... a zial, aj iny clovek...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Môj vtedy 88ročný otec po porážke tiež potreboval plienky, v špitáli mu ich dávali, a ked sa potom presunul do rehabilitačného zariadenia, aj tam ich mal, a aj do zaraidenia pre seniorov, ale tam pomaly začal znova chodiť a plienky tiež odbúral, už ked musel ešte ležať a mal ich, tak sa na ne zlostil...teraz sa mu blíži 90 rokov, a plienky. chvalabohu, nepotrebuje. Musí to byť - ak človek ešte má akotak zdravú myseľ - veľmi ponižujúce. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov