Skočiť na obsah

KHL (sezóna 2011/2012)


lopata555

Odporúčané príspevky

KHL / sezóna 2011-2012 /


post-1464-0-88614700-1307022486_thumb.png



V sezóne 2011/2012 bude obhajovať titul z minulej sezóny mužstvo Salavat Julajev Ufa. Ale my budeme zvedaví na to ako sa bude dariť nášmu týmu HC LEV POPRAD


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 66
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • lopata555

    40

  • aljak63

    6

  • tomassi

    5

  • Ryan Giggs

    5

HC LEV POPRAD

post-1464-0-64876000-1307023534_thumb.jpg

 

Zatiaľ sa vraví dačo o týchto hráčoch

 

 

Brankári: Tomáš Duba, Pavel Falta.

Obrancovia: Tomáš Mojžíš, Michal Barinka, Richard Stehlík, Branislav Mezei, Jeff Jillson, Tomáš Klouček, Karel Pilař, Petr Macholda.

Útočníci: Ladislav Nagy, Petr Sýkora, Miroslav Hořava, Andrej Podkonický, Róbert Petrovický, Luboš Bartečko, Václav Nedorost, Pavel Brendl, Zbyněk Irgl, Marek Tvrdoň, Mark Bombersback

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lev bude účinkovať v Bobrovovej divízii západnej konferncie, jeho súpermi v skupine budú moskovské kluby CSKA, OHK Dinamo a Spartak, Dinamo Riga a SKA Petrohrad.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
hráči ktorý už podpísali zmluvu z Levom sú ... Rastislav Špirko, Rudolf Huna, Jaroslav Kristek, Stanislav Balán, Tomáš Klouček, Peter Ölvecký
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa ruských novín Sovetskij Sport by toto mal by káder Popradského Leva

Káder klubu Lev Poprad na Kontinentálnu hokejovú ligu 2011/2012:

brankári: Tomáš Duba (naposledy Třinec), Martin Falter (Kladno) - na skúške, Ján Laco (Nitra) - na skúške

obrancovia: Tomáš Klouček (Barys Astana), Bohumil Jank (České Budějovice), Ján Tabaček (Košice), Martin Štrbák (OHK Dinamo Moskva), Jiří Hunkes (Liberec), Vladimír Mihálik (Norfolk), Doug O´Brien (Sparta Praha)

útočníci: Jaroslav Kristek (Košice), Stanislav Balán (Zlín), Rastislav Špirko (Pardubice), Vojtěch Polák (Třinec), Rudolf Huna (Vítkovice), Ladislav Nagy (MODO), Ľuboš Bartečko (MODO), Róbert Petrovický (Dinamo), Andrej Nedorost (Magnitogorsk), Peter Ölvecký (Kuopio), Marek Melenovský (Karlove Vary), Tomáš Netík (CSKA Moskva), Martin Chabada (Södertälje), Roman Tománek (Banská Bystrica)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

neviem,tiez sa tesim, ked su len pernamentky, a maju lupene nech sa rozpredaju, ale keby bol len jeden listok a cena pernamentky trebare 150 a , jeden zapas 5 euro, tak by sa to mohlo vymienat pred stadionom,aj po zapase na dalsi, ludia by som to len posuvali o 5 euro lacnejsie.

 

Ale tesim sa a pojdem aspon na 5 zapasov, uz som tam dva roky nebol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To hej ale to by bolo na mňa veľmi komplikované ... ale už som našiel info o lístkoch :D

Od 20. augusta budú v predaji vstupenky na prvé 3 domáce zápasy HC LEV v KHL. Od 6. septembra budú v predpredaji vstupenky na nasledujúci mesiac. V predpredaji je cena vstupenky o 2 eurá nižšia. Predpredaj končí 10 dní pred štartom zápasu

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po turnaji Cassovia Cup ktorý bol poslednou prípravou sa nám uzavrela súpiska ....

 

Brankári: Tomáš Duba (ČR), Ján Laco

Obrancovia: Alexander Hellström (Švéd.), Grant Lewis (USA), Jonathan Sigalet (Kan.), Jiří Hunkes, Bohumil Jank, Karel Pilař (všetci ČR), Branislav Mezei, Vladimír Mihálik, Martin Štrbák

Útočníci: Rafael Achmetov (Rus.), Dan DaSilva (Kan.), Karl Fabricius, André Hult, Emil Lundberg (všetci Švéd.), Stanislav Balán, Martin Chabada, Jaroslav Kristek, Václav Nedorost, Tomáš Netík, Štěpán Novotný, Jiří Sekáč (všetci ČR), Luboš Bartečko, Rudolf Huna, Juraj Mikúš, Ladislav Nagy, Peter Ölvecký, Rastislav Špirko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Takže ja som si už lístok kúpil a to hneď na prvý zápas LEV Poprad - Avangard Omsk ... hádam to bude pekný zážitok

Nechce sa mi googlit, ako si ich kupil? Kupil by som nejake, zrejme uz len na oktober. Napis potom ako bolo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neuveriteľná tragédia. Ešte doteraz mám z toho zimomriavky... A neuveriteľne ma mrzí, že sa nájdu na nete dementi čo si z toho robia srandu a píšu kecy typu "Aspoň bude mať Lev Poprad o konkurenta menej" a podobné. Toľko skvelých slávnych hráčov, mladých talentov... no a Pavol Demitra :kvet: Môj obľúbený slovenský hokejista, dlhé roky pomáhal Blues k úspechom... neskôr prestriedal Kings, Wild a Canucks ... no a napokon zamieril bohužiaľ do KHL, z čoho som bol smutný že už ho neuvidíme v NHL, no žiaľ - už ho neuvidíme nikdy. Veľmi mi je to smutno a ľúto. No a české trio výborných hráčov Karel Rachunek, Jan Marek a Josef Vašíček, a aj Stefan Liv, Karlis Skrastins, Ruslan Salei, ďalší mladí perspektívni hráči, no a aj ruské legendy pôsobiace v realizačnom teame - Alexander Karpovstsev a Igor Korolev, no a skúsený kanadský tréner Brad McCrimmon. Dochádzajú mi slová... strašné toto všetko. Nech všetci bojovníci a hokejoví hrdinovia Lokomotivu odpočívajú v pokoji... R.I.P.! Alexander Galimov vraj stále bojuje o život, snáď aspoň on tento boj vyhrá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Poprad má za sebou prvú peticu zápasov a získal zatiaľ jeden bod ... ale treba povedať že v posledných dvoch zápasoch som videl určité zlepšenie. Chýba mi v mužstve dajaký "rodený" zakončovatel, ktorý by vedel streliť gól v dôležitých momentoch keď sa láme "chleba"... Bartečko je na to sám ... dobre toľko moje mini priblíženie začiatku sezóny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov