Skočiť na obsah

KHL (sezóna 2011/2012)


lopata555

Odporúčané príspevky

HC LEV Poprad - Viťaz Čechov 6:3

 

Góly: 13. Nedorost, 22. Nedorost (Hunkes), 26. Špirko (Sigalet), 33. Bartečko (Mezei), 36. Nedorost (Sekáč), 58. Lewis - 9. Panarin, 17. Točickij (Anisin, Markov), 28. Belousov (Troščinskij). Vylúčenia: 7:9

 

Je pravda že som sa bál tohoto zápasu, bál preto lebo som mal obavy zdravie našich borcov, predsa len Čechov sú vygumovaní blázni. Najviac ma dostala táto veta čo som čítal na jednej fan stránke ... Na lavici hanby Víťaza Čechov je plno, Kip Brennan dokonca musí stáť, lebo si nemá kde sadnúť. Hanba tomuto ruskému tímu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 66
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • lopata555

    40

  • aljak63

    6

  • tomassi

    5

  • Ryan Giggs

    5

Na lavici hanby Víťaza Čechov je plno, Kip Brennan dokonca musí stáť, lebo si nemá kde sadnúť. Hanba tomuto ruskému tímu

 

Nerád sa citujem ale pridávam sem fotku...

post-1464-0-25021000-1320492043_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O ďalší škandál sa v KHL postarali hokejisti tímu Viťaz Čechov. V nedeľňajšom stretnutí na ľade Dinama Minsk psychicky nezvládli inkasovaný gól 44 sekúnd pred koncom z hokejky Slováka Jaroslava Obšuta a tréner hostí dokonca bezhlavo bil divákov za svojou striedačkou.Hala burácala, ale známi bitkári z Čechova sa ani nesnažili o vyrovnanie. Namiesto toho dvakrát v záverečných sekundách surovo vyvolali šarvátky, po ktorých dostali trest do konca zápasu až piati hráči hostí. Diváci na protest proti nešportovej hre Čechova zahádzali ľad a hostí vypískali, čo nezvládol ani kouč Viťaza. Od jedného z hráčov si požičal hokejku a za svojou striedačkou ňou bil divákov hlava-nehlava. Situáciu upokojil až zákrok policajtov a rozhodcovia poslali trénera sedem sekúnd pred záverečnou sirénou predčasne do kabíny.

 

 

http://sport.aktuali...vakov-hokejkou/

 

tak toto už naozaj nie je normálne... minimálne treba mastnú pokutu dať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Avagard Omsk - Lev Poprad 1:0 s.n,

 

Jano Laco vychytal už 4 nulou z 10 zápasov, dúfam že si už vybojoval pozíciu jednotky. Momentálna tabuľka západnej konferencie

 

post-1464-0-79025900-1323101499.png

 

http://www.hclev.eu/tabulka.asp

 

škoda tých dvoch prehier z Rigou ... by som ten postup videl reálnejšie ... ale aj tak s hrou som spokojný

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes to bol fajn zapas. Škoda Nagya, v predlženi mal 200% šancu. Postup je už asi strateny, ale to sa aj čakalo (aspoň teda ja) vzhľadom na slabšiu supisku.

Spartak utrpel pekny debakel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Tych troch pochopim, ale Nagy patril k najlepšim hračom. Bohvie čo je tam vo veci.Stumpel bude hrať prave v Poprade. A Hossa v Mytišti.

 

Aha, prave čitam že z ekonomickych dôvodov. Len aby ten klub neskončil tak narychlo ako začal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Neskutocne dnes po odchode 13 hracov opat Lev 4krat za sebou vyhral. Nad Cechovom.

Videl som zapasy(minuly tyzden) CSKA aj Dinamom Minsk a bol to velmi dobry hokej. Pred dvoma - troma mesiacmi na Minsk absolutne nemali. Pomali, nevedeli co hraju a na trestnej lavici. Ten trener ma asi nieco do seba.

 

Na Idnes uz je o nich celkom zaujem a pekne clanky. Povrava sa ze by mali odist do Prahy. Skoda ze v Poprade nieje trocha vacsia arena.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Síce túto sezónu už nepostúpia, posledné zápasy ukázali že hanbu si nespravili ...

 

Na Idnes uz je o nich celkom zaujem a pekne clanky. Povrava sa ze by mali odist do Prahy. Skoda ze v Poprade nieje trocha vacsia arena.

 

neviem ale pochybujem že by išli do Prahy, O2 aréna je veľmi drahá ...

 

http://www.hclev.eu/clanek.asp?id=%84O-stahovani-Leva-vedenie-v-tuto-chvilu-neuvazuje-%93-hovori-riaditel-komunikacie-Jan-Rachota-663

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

V budúcej sezóne KHL bude HC Lev Poprad hrať v Prahe a do súťaže vstúpi Slovan Bratislava. Pre portál sovsport.ru to v Čeľabinsku potvrdil prezident KHL Alexander Medvedev.

 

V novej sezóne Lev prechádza z Popradu do Prahy a bude hrávať v O2 aréne, do ktorej sa vojde 17 000 divákov," konštatoval Medvedev a dodal: "Do ligy vstúpi Slovan z Bratislavy. Klub si to však musí vyriešiť v slovenskej federácii

 

Riaditeľ komunikácie popradského Leva Jan Rachota v tejto súvislosti povedal, že v súčasnosti nemá kompetencie sa vyjadrovať. Takisto sa odmietol k Medvedevovým vyjadreniam vysloviť aj generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

 

http://sport.aktuality.sk/c/127523/prezident-khl-medvedev-hc-lev-odchadza-do-prahy-do-ligy-vstupi-slovan/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ja by som bol najradšej keby tam ostal aj Lev... nehovorím že by som Slovanu v KHL nefandil ale ja radšej Lev / ale ísť si pozrieť O2 arénu v Prahe by tiež nebolo na zahodenie /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov