Skočiť na obsah

KHL (sezóna 2011/2012)


lopata555

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 66
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • lopata555

    40

  • aljak63

    6

  • tomassi

    5

  • slimak

    5

Gratulujem Popradu - vyzerá to tak, že sa pomaly zžívajú s KHL... Ja osobne v KHL najviac fandím Kazani, najmä kvôli fínskemu štvorlístku Petri Vehanen, Niko Kapanen, Antti Miettinen a Jarkko Immonen - tak snáď sa im podarí nadviazať na úspechy z rokov 2009 a 2010

 

btw. napísať v téme KHL len Dinamo je podľa mňa dosť nedostačujúce, keďže tam hrajú až 3 dinamá (Minsk, Riga a Moskva).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol som na zápase, a môžem povedať že Lev bol lepším mužstvom, keď viedli 3:1 a Nagyho vylúčil na 5+2 min tak som sa aj trošku bál / inak absolútne som nepochopil začo ho vlastne vylúčil / ale následný gól do prázdnej brány bol super, perfektná atmosféra bola, aj maskot je zlatý ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Lev Poprad prehral s Dinamom Riga 4:2... v tomto zápase u mňa nahnevalo zranenie Štrbáka a aj to že v bráne bol zase Duba, nič proti nemu, ale Laco chytal zatiaľ len jeden zápas v ktorom mal čisté konto, mohol by mu tréner dáva viacej šancí...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HC Salavat Rozhodca Julajev Ufa - HC LEV Poprad 6:5

 

škoda, Lev viedol 1:3 a 3:5 no proti "dobrej" hre rozhodcu nestačil... inak to bol krásny zápas... Nagy, Bartečko veľké ďakujem ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Super KHL sa nám teda pekne rozrastá, len k úplnej spokojnosti mi tam chýba severské mužstvo/á ... napísal by som aj České ale Lev je také naše Česko-Slovenské takže to zatiaľ netreba ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa zdá že jednou dobou uvažovali v Kärpät Oulu o tom, žeby sa tiež pridali do KHL... ale zatiaľ asi aj naďalej ostane len pri plánoch. No a ešte jedno dobou aj nejaký nemecký klub tam chceli hodiť, ale to si nepamätám už ani kto tam chcel ísť. Celkovo by mohla byť KHL zaujímavá keby tam fakt hrali aj najlepšie európske kluby a nielen takéto projekty ako Lev.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

do 2-3 počítam so zapracovaním Slovanu a Košíc (resp. LEV sa presídli do Košíc, keď už nič iné, klubové farby ho na to predurčujú)

Taliani sú vcelu prekvapkom

ak sa budú pridávať kluby s veľkokapacitnými halami aj z iných EU metropol

možnože sa z KHL skutočne stane "európska NHL"

- dôležitý bude nielen ekonomický vývoj na starom kontinete - vo svete,

ale aj postoj SWE, FIN, prípadne CZE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- dôležitý bude nielen ekonomický vývoj na starom kontinete - vo svete,

ale aj postoj SWE, FIN, prípadne CZE

 

Pravdu povediac - viac by ma potešil vznik akejsi Nordic League. Tak sa mi zdá, že už sa o tom uvažovalo aj predtým, a že by hrali Fíni, Švédi, Nóri a Dáni spoločnú ligu. Ale asi to bolo všetko len v teoretickej rovine. Každopádne, celkom fajn nápad. A keď už nie 4 krajiny, tak aspoň švédsko-fínska liga by mohla byť poriadne kvalitná.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by si aj vytvorili nejakú vlastnú ligu to neznamená že nejaké mužstvo zo severu by nemohlo hrať KHL... určite by to bolo dobré oživenie, a keby sa tie mužstvá pridávali na úkor niektorých tých Ruských by to bolo ešte lepšie :) ... teda nič proti Ruským mužstvám, ale momentálne je to také monotematické... a navyše pridaním iných mužstiev by sa pomenili aj rozhodcovia čo by bol možný prínos pre KHL...

 

Ešte sa trochu vrátim k poslednému zápasu Levu... HC LEV Poprad poslal na preskúmanie oddeleniu rozhodcov KHL niektoré rozhodnutia rozhodcov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lev prehral už pät zápasov po sebe :) žeby sa vracala smola zo začiatku sezóny? I keď treba povedať že aj dneska boli Petrohradu vyrovnaním súperom len v rozhodujúcich momentoch hostí podržal brankár no Levov nie :) ... a dajako sa mi tam nepozdáva Mezei ... často býva vylúčený a často keď je na ľade dostávame gól...

Bolo by to treba dobrého brankára... ale aj tak, treba im veriť sú nováčikovia, a ešte nie je nič stratené...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera prišla ďalšia prehra ktorú som videl priamo na živo na štadióne. Lev hral z Omskom. Zápas to bol svižný a dobrý. Lev mal dosť aj smolu keď nastrelil 3 tyčky. Bartečko znížil, no nakoniec sme dostali tretí gól a skončilo to 1:3.

A ešte, spomenul som si na Aljaka :D ...

 

Napada ma jedna ktoru fakt pocut na kazdom hokeji - ci uz na SK stadionoch, na EHT, na MS, proste vsade - a to pesnicka DJ Otzi - Hey Baby (If you be my girl). To je asi "najhokejovejsia" pesnicka co tam je.

 

keď to tam spustili skoro som sa zadrhol :D

pridávam ešte aj foto z rozkorčulovania :D

post-1464-0-04395600-1320163881_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HC Lev Poprad - Severstaľ Čerepovec 5:0 (2:0, 3:0, 0:0)

 

Po dlhom čase Lev Poprad prelomil tú smolu a vyhral na domácom lade. Musím pochváliť Laca, tri zápasy a 2 čisté kontá. Dúfam že bude dostávať viacej šancí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov