Skočiť na obsah

Umelé oplodnenie - je neetické ?


flora

Odporúčané príspevky

Zasa si si nieco nedocital...ja som nikde nerobil problem z etiky-neetiky umeleho oplodnenia, ale som sa pozastavil nad tym, ze lesba, hoc plodna, sa ide dat oplodnit nejakemu inseminatorovi(?), pretoze......nedostatok oplodnovacov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este raz....umele oplodnenie bolo-je(?) spasenim pre manzelske pary co z nejakej zdr. priciny nemohli mat dieta a umele oplodnenie to s casti vyriesilo. takze ak je lesba plodna, ako je mozne ze sa ide domahat umeleho oplodnenia....na zaklade toho ze je chora?....a s tej priciny nemoze prirodzene otehotniet....hm....mne sa zda, ze jedina jej choroba "neplodnosti" je v jej hlave :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi sa znovu prejavim ako nejaky "suchar". Umele oplodnenie malo pomoct manzelskym parom, ktore z nejakeho zdr.dovodu nemohli mat deti. A to, ze si to lesba (plodna) zaplati sama a nehradi to zdr. poistovna, nie je ziadny argument a oddovodnenie oplodnovacieho aktu plodnej lesbe. Ak to ta lesba vykona, tak tym sa predsa vobec nic nekonci, ale zacina. Skus nazriet do zakona o rodine a zakona o postaveni osamelej matky. S tohoto pohladu je umele oplodnenie plodnej lesby neeticke. A to sa slusne vyjadrujem!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov