Skočiť na obsah

Asp.net Hosting


Jur

Odporúčané príspevky

Napisal som uplne jednoduchu stranku s jednym tlacidlom a jednym labelom, no stale sa mi nedari ju zobrazit na hostingu...

ked som pisal s prevadzkovatelom hostingu, napisal mi, ze vsetko je v poriadku a ze z ich strany urcite nie je problem...

ide totiz o to, ze je to moj prvy hosting a nie som si isty ci nieco nerobim zle ja, mozno vo web config, alebo kde este nwm...

pozeral som aj nejake video navody ako postnut subory na server, no stale to iste a na hostingu stale tvrdia, ze u nich je vsetko ok....

tak som chcel poprosit, ze ci mi moze niekto poslat subor, kde bude uplne jednoduchy web, nejake tlacidlo, label, proste hocico, o ktorom si ale bude na 100 % isty, ze funguje... a ak to vyhodi znovu to iste, tak to bude na serveri a nie u mna a ja mozem zacat naplno hosting otravovat, nech si to daju do poriadku... :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 0
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jur

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

  • Jur

    Jur 1 príspevok

Najaktívnejšie dni

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov