Skočiť na obsah

Android a aplikácie


dead

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 74
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alamo

    13

  • dead

    10

  • D'Ady

    9

  • Ryan Giggs

    8

tak som preliezol celé nastavenia, a žiadny "reset výrobných nastavení" som nenašiel"

nejde náhodou o "root"?

http://www.mojandroi...ho-to-je-1-cast

“Root” je meno základného používateľa s najvyššími privilégiami v operačných systémoch založených na Unixe (alebo odvodených od neho). Patrí medzi ne aj Android. Rootovanie Android telefónu by sa teda dalo popísať ako pridelenie všetkých povolení vlastníkovi zariadenia, vďaka ktorým potom dokáže meniť a ovládať určité, inak zakázané, systémové nastavenia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nastavenia/sukromie/obnovit udaje od vyrobcu

 

tak to je v 2.3.3 androide

 

android 4.0.3 mam v anglictine

 

tam to je settings/backup and restore/factory data reset

 

root je nieco uplne ine...ten nepotrebujes k tomu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ktorý widget počasia má najlepšie pokryté slovensko?

napríklad Dudince som našiel len vo vidgete launchera go launcher ex, inak sú všetky obmedzené len na niektoré krajské mestá

asi ide o to s akej stránky si widget berie údaje..

čo je na naše počasie najlepšie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Huh... tak ja neviem, ci som nejaka vadna, ale Android nemam a ani ho nechcem mat. Ani tie zvysne novinky ma nejako nezaujimaju. Mne staci uplne obycajny telefon; staci, ak odtial mozem volat, pisat, nastavit si tam budik a pod., a mat moznost pocuvat tam hudbu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

neviem kam z konopi, tak skusim tu.

 

kamoska ma android tablet a kupila si ipod mini (tzn ziadne wifi). potrebovala by aplikaciu na sync hudby z tabletu priamo do ipodu (priamo a bez pc, pretoze ziadne nema). googlil som kolko dalo a nikde nic.

 

vedel by niekto o niecom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobry vecer, mam otazocku ohladom telefonu znacky SAMSUNG GALAXY S PLUS. Neide spustit pod 15% baterky ziadne uzitocne aplikacie (radio, hudobny prehravac, fotoaparat). Chapem, ze je to v nastaveniach telefonu, ale potrebujem to vypnut, ak sa da, alebo stiahnut nejaku aplikaciu z marketu. Nemozem to nikde najst. Viete mi poradit? Dakujem pekne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ipod sa musi syncovat cez itunes...na android myslim itunes nie je...takze bude potrebovat pc ako medziclanok

 

este davnejsie som s uspechom synchronizoval ipod mini s linuxom (Ubuntu) pomocou AMAROKu (hudobny prehravac/ manazer). neviem ci je amarok k dispozicii aj pre android (mohol by byt), nemam nic androidne doma. este som niekde cital ze na ubuntu to slo aj prehravacom banshee- neskusal som.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

Skusim sem pridať linky na aplikacie ( a prebrať mrtvu temu), ktoré ma nejak oslovili, pripadne ulahčili život...pretože nazov temy a obsah sa nejako nezhodujú. Snaď to niekomu pomôže...

Pre ludi, ktory potrebuju telefonovať v aute a maju na to v aute vybavu doporučujem aplikaciu AUTOBLUETOOTH.( Aplikacia od ineho autora sa da použiť napr. na prevzatie hovoru na pc, pripadne tablete).

Je zname, že trvale zapnutý bluetooth papá baterku , doslova žerie. Ak sa ale zabudne zapnuť a vodič nastupi do auta, pokuta je 50€ za telefonovanie.

Aplikacia pracuje tak, že pri každom uskutočnenom hovore zapne bluetooth na 120 s, a pokial najde v okoli sparovane zariadenie, tak tam prepne zvuk. Po ukončení hovoru bluetooth vypne.

AUTOBLUETOOTH

https://play.google.com/store/apps/details?id=papers.ch.autobluetooth

 

 

VODOVAHA....uplne super, aj pre ženské, ak sa im kotula pero po stole a nevedia prečo... :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.androgames.level

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

WIFI TRANSFER:

aplikácia po spusení vypíše čísla napr. 192.168.2..... ktoré stačí zadať do horneho riadku vyhladávača a mobil sa spojí s pc.

Podmienka fungovania je , že obe zariadenia musia byť prihlasené do jednej siete, to znamená, že mobil musí byť pripojený na wifi.

Funguje parádne. To číslo sa dá uložiť ako záložka v pc, mobil si ho pamätá, nabuduce stačí len ťuk na záložku a spustiť aplikáciu. Výhoda je, že ak sa človek chce pripojiť na druhé pc, tak číslo sa zmení...a ak sa príde na to prvé pc, pamätá si ho.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.smarterdroid.wififiletransfer

 

WIFI ANALYZER

Ak sa Vám stalo, že ste v prostredí, kde je slabý signál wifi, a vyhadzuje vas zo siete, táto aplikácia nájde miesto s najsilnejším signalom. Využil som to na dololenke už niekolko krát, mal som heslo od ubytovatela, ale signál bol slabý. Pobehal som po miestnosti, našiel maximum a data šlapali...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Pre Android vcera uvolnili aplikaciu na editaciiu, alebo ak chcete cartonizaciu fotografii Prisma

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neuralprisma

 

Vcera vecer mi to este v pohode islo, dnes uz hlasi, ze im pada server pre mnozstvo ludi. Myslel som, ze vypocet pri editacii prebieha na zariadeni, nie u nich, ale rad si pockam, stoji to zato :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera vecer mi to este v pohode islo, dnes uz hlasi, ze im pada server pre mnozstvo ludi. Myslel som, ze vypocet pri editacii prebieha na zariadeni, nie u nich, ale rad si pockam, stoji to zato :)

ono to skutocne ide cez net, bez pripojenia apka nema preco/ako fungovat

apropo, naco je to vlastne dobre ?

akoze ked skonci svet a s nim Photoshop, Gimp, Zoner, Corel, Irfan... tak sa bude pouzivat toto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov