Skočiť na obsah

Android a aplikácie


dead

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 74
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • alamo

    13

  • dead

    10

  • D'Ady

    9

  • Ryan Giggs

    8

ja sa teda do programovania nerozumiem (assembler, fortran a basic som uz davno zabudol a html sa nepocita :zubiska: ) no ale co by mala taka aplikacia asi robit ? ved na forum mozem pristupit normalne cez web prehliadac

ja napriklad nepouzivam ani nainstalovanu FB aplikaciu, ale idem cez web

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejak naivne som mal za to, že keď sa povie "operačný systém", niečo také má patriť k základnej povinnej výbave

ešte že som na to prišiel pri googlení, a nie až po kúpe telefónu, pretože tie nadávky by boli nepublikovateľné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechapem kde tam je problem. Taskmanagerov je na Android milion, kazdy si vyberie. Keby tam aj bol nejaky nativne implementovany, tak externy bude vzdy prepracovanejsi a lepsi. Tak je to u kazdeho OS aj v oblasti pc, nielen u telefonov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a nepatrí táto téma skôr do "softvéru" celá?

android je operačný systém, a nebeží iba na telefónoch a tabletoch, ale dá sa rozchodiť aj na normálnom počítači..

ostatne rozdiel sa s nárastom výkonu procesorov, v mobiloch už dosť znateľne zotrel

podľa mňa už zanedlho, tu bude možnosť, že sa nebude kupovať mobil len s jedným operačným systémom od výrobcu, ale bude tu možnosť voľby ako pri klasických počítačoch, medzi windowsom, linuxom, ios aj inými

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

apropó

práve som ten môj týždeň starý stroj (se arc s) zapojil nabiť, naštartoval pc companion a ponúklo mi to update na verziu android 4 ice cream

tak ma napadlo že najprv poriem, ako to funguje iným http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/android-ice-cream-sandwich-si-opat-polepsil-ma-skoro-pat-percent/sc-4-a-1128135/default.aspx?showforum=1

a reakcie v diskusii moc nadšené nie sú.. takže "zmrzlina" šla zatiaľ k ľadu :blink:

máte niekto nejakú skúsenosť, s prechodom na novú verziu androidu? aj s "ice cream"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

galaxy s2 mi ponukol prechod na ics tak som skusil....po update mi blbla baterka (bol na nabijacke, prehrieval sa a pritom sa aj tak vybijal)...nakoniec som spravil wipe a zatial funguje bez problemov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov