Skočiť na obsah

Spoplatnenie webových stránok


Sniper

Odporúčané príspevky

http://zpravy.idnes...._zahranicni_aha

Německá vláda připravuje zákon, podle kterého by internetové vyhledávače platily vydavatelům za zveřejňování jejich obsahu. Rozšířením autorského práva chce pomoci vydavatelským domům, které nejsou spokojeny se slabými zisky ze svých investicí do online zpravodajství.

zdá sa, že zase niekto raz, totálne nepochopil, ako internet funguje

veď stačí ak google zablokuje adresy, a "roboti" na tie stránky úplne prestanú liezť, aj ich hádzať do výsledkov

to som zvedavý čo na to Merkelová, keď sa články z nemeckých novín, úplne prestanú objavovať v google?

možno ide práve o to?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len dúfam, že ak tým stránkam poklesne návštevnosť najmenej o 70%, tak to nebudú považovať za sionistické spiknutie, podobne ako kedysi jeden ujo, čo sa česal na bok, považoval všetko zlé čo sa udialo, za akcie sionistov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

piano stráca dych?  oddnes sa objavuje medzi článkami v pravda.sk tento oznam :

 

Od 1. 5. 2014 Pravda.sk vystupuje zo systému spoplatnenia webu Piano.
Od tohoto dátumu budete mať bezplatný prístup na všetky články na Pravda.sk.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či som náhodou o Pravde nečítal, že plánujú vlastný systém spoplatnenia, ale možno sa mi to len zdalo. Občas tam niečo čítam, tak uvidím. Ale aspoň vidia, že spoplatnený obsah zrejme dosť značne znižuje návštevnosť a následne čítanosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov