Skočiť na obsah

Blog na dnešný deň


pink

Odporúčané príspevky

Kazdy den citam blogy a mnohe stoja za to, aby som ich obsah posunula dalej...

napriklad tento - http://boriskacani.b...utne-malickosti borisa citam velmi rada, len nejak tie jeho blogy nezaberaju, asi preto, ze ich necita ten, kto by ich citat mal.. :)

 

a tu - http://miroslavbabic.blog.sme.sk/ jeden z najkrajsich blogerov na sme :D

 

rytmusbingo :D

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu vulgarne, ale k Nemesovi to patri :)

 

Je samozrejmé, že ja ako moderný, alternatívne zameraný, nekomerčný intelektuál programy ako superstar nesledujem vôbec, ba nimi až opovrhujem. Ale stalo sa toto: keď som sa v nedeľu večer načahoval po poličke po výberovke japonského noise ambientu, zavadil som o Machiavelliho Vladára a ten spadol rovno na diaľkový ovládač, čo malo za následok to, že sa mi TV prepol z dokumentu „Metalurgie v starověké Spartě“ na History Channel, a to priamo na program Česko-Slovenská superstar. Keďže sa zároveň diaľkový ovládač vplyvom Vladára aj deštruoval, nezostávalo mi nič iné, len tento program dopozerať.

Krkolomny zazitok :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tu - http://miroslavbabic.blog.sme.sk/ jeden z najkrajsich blogerov na sme :)

 

Tak, tak, najkrajšieho blogera, vlastne skôr jeho blogy mám tiež "v merku". :D

 

Pekný vzťah dcéry a otca

Poznám oboch, vlastne poznám celú rodinu, takže o ich peknom vzťahu dobre viem.

 

Pre niekoho možno "cukríkove" a gýčové, ale kedže ich poznám a viem, akým generálom je "pani máma",

asi o to viac ma toto vyznanie, či tento blog oslovil.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto ma dostalo :D :

 

http://matusholly.blog.sme.sk/c/261111/Som-prostacyk.html

 

po prvotnom zdesení skvelá paródia na obrovské množstvo rojacich sa blogerov, kde má človek pocit, že všetci skutočne kvalitní niekam poutekali, a zacapili za sebou dvere ... česť výnimkám.

ja tomu veľmi neúctivo hovorím, že každý, kto má zadok, sa dnes pustí písať blogy ... :D :)

 

prvý apríl :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Je pátek a rakouský důchodce si zpívá během sečení trávy na svém pozemku. Ještě netuší, že to bude vysvětlovat u soudu a že bude nakonec rád, že vyvázl s dvacetitícovou pokutou.

Ano, opravdu nečtete zprávu z Afghánistánu, ani z Pákistánu. Není třeba chodit do islámských zemí: Islám už přišel k nám. 63 letý rakouský důchodce byl zatčen policií za to, že na svém pozemku během sekání trávy nahlas jódloval. Měl totiž konkurenci: na sousedním pozemku stojí islámská mešita, ze které během modlení pouštějí do okolí z reproduktorů na dvoře zpěv muezzina.

Helmut G. se před soudcem dušoval, že nechtěl urazit islám, prý "byl jen v dobré náladě při práci na zahradě a chtěl si jen zazpívat." Soudce mu nakonec uvěřil a byl shovívavý: Důchodce nepůjde do kriminálu, zaplatí puhých 800 EUR pokuty (20 tisíc Kč). Docela mírný soud na to, že byl odsouzen za "Pohrdání náboženskými symboly a omezování náboženského vyznání".

Zdroj: blog

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 týždňami...

To ze vo Finsku je svetlo skoro stale, je dostatocne padny dovod na spravodlive nasrdenie sa.

Aj ked samotny fakt, ze autor nedokazal trafit autom do Viedne a miesto toho sa ocitol v Madarsku, tiez dost vypoveda o jeho cestovatelskych kvalitach. :D

 

No a to, ze cesty nie su derave, by nastvalo urcite aj mna. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to bolo viacmenej jasné, len to chlapec tam nenapísal :D ... ona fínština je ešte onakvejšia než maďarčina :)

 

ale napísal to priam ukážkovo ... ten štýl : že už v Helsinkách si všimol, že Fíni hovoria fínsky, ma dostal nadobro ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastne som tu dosť dlho váhala, kam tento blog vlastne zaradiť.

 

- na výber bola bodka nevkusu za hyenizmom okolo P.D. ,

- alebo udivujúci príspevok do Náboženstva menej vážne alebo príliš vážne

- ale asi mu bude dobre tu, v Blogoch na dnešný deň.

 

toto je vlastne ... ťažko to vôbec nazvať nejakým prívlastkom:

 

http://miroslavpriec...duj-za-nas.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm ... koľkí blogeri cítili "svoju povinnosť" pripojiť sa minulý týždeň k tej davovej hystérii. :)

Čo kto môže vedieť čo prežíva rodina ...

... ale tí okolo majú pocit, že práve oni to vedia najlepšie.

Skutočný smútok, ozajstná úcta a pieta sa prejavuje úplne inak, často úplne bez slov.

 

Ešteže toto nepostihlo aj "naše" básničky, alebo ... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Skutočný smútok, ozajstná úcta a pieta sa prejavuje úplne inak, často úplne bez slov.

 

Ešteže toto nepostihlo aj "naše" básničky, alebo ... :)

 

secretka asi myslíš moju poslednú báseň : Spomienka

 

Je to o jednej vzácnej mladej žene, ktorá nás predčasne opustila a zanechala dve milé dievčatká a milujúceho manžela.

Je pravda, že veľmi ťažko sa hľadajú slová, ak nejakú rodinu také niečo smutné postretne... No, po čase, ak sa trýznivá bolesť trošku utíši... ostáva nám ešte nádej... spomienky.

Človek nezabúda na toho, koho mal veľmi rád, nosí ho stále v srdci. Minule, keď som sa rozhodla napísať tých pár slov v básni "Spomienka", spomenula som si práve na rozhovor s jej manželom..

Napísala som, čo som cítila, nechýba v nej úcta, láska, smútok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včerajšie tv noviny na už neviem ktorej tv ... hluchonemému chlapcovi z jednej komunity sa zjavuje na stene démon, ale len vtedy, keď je v izbe sám ... podozrivé, ale už bola mária v dreve, v omietke, premietaná tieňmi na stenu ... tak prečo nie démon ?

 

blog na dnešný deň k udalosti a démonológii :) :

 

http://marianletko.blog.sme.sk/c/276014/Panna-Maria-a-ini-ciganski-demoni.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov