Skočiť na obsah

Mojko aj ja chcem už mať bábo ... WTF?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Chcem sa opytat ci aj Vase drahe polovicky maju taku divnu chorobu v poslednych dnoch, nazval som ju: Jar udrela trosku na hlavu mojej mladej.

 

Vysvetlim: Vcera narherny den, pekne pocasie, tak som zobral Stevku na prechadzku okolo Hornadu na nasom sidlisku. Avsak ja neviem ci sa vsetci vcera dohodli ale na kazdom kroku nejake zenska s kocikom. A moja mila Stevka to nejako zaklincovala ked zacala mojko aj ja uz cem tlacit kocik... WTF ?

Tak jej hovorim ok kupim ti ho a dame do neho plysakov a budes mat, staci? Ale ona ne ja cem nieco ine kocikovat... A co ako Belusu( nas pes :o ) a Stevka zase ne take male zlate babo cem vozit...

 

Ako neveim ako jej mam vysvetlit ze Stevka, mas ete iba 21, a nemas v plane si este uzit slobodu trosku ? Vsak deculo je na plny uvazok kua, to je sloboda potom v prdeli uz ziaden Eve online :o, ziadne korculovanie, ziadne oddychovanie po narocnom dni v praci ale namiesto toho prebalovanie a rev a nevyspate noci...

 

Ok kazdopadne ako jej mam vysvetlit ze JA si myslim, ze je na to este mlada. Je pravda ze ja taham uz za 6 mesiacov na 26, ale ja si proste nemozem pomoct ona ma 21 a ja cem aby si ete uzila trosku mladosti a ne si ju pokazila deculom teraz... Alebo co na to hovorite? Myslite si ze to nebude pre nu pokaznie si mladosti ?

 

Neviem damy ale cem sa opytat to aj Vam trosku udrelo na hlavu to pekne jarne pocasie ? Tiez mate take napady?

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako neveim ako jej mam vysvetlit ze Stevka, mas ete iba 21, a nemas v plane si este uzit slobodu trosku ? Vsak deculo je na plny uvazok kua, to je sloboda potom v prdeli uz ziaden Eve online :o, ziadne korculovanie, ziadne oddychovanie po narocnom dni v praci ale namiesto toho prebalovanie a rev a nevyspate noci...

 

Ok kazdopadne ako jej mam vysvetlit ze JA si myslim, ze je na to este mlada. Je pravda ze ja taham uz za 6 mesiacov na 26, ale ja si proste nemozem pomoct ona ma 21 a ja cem aby si ete uzila trosku mladosti a ne si ju pokazila deculom teraz... Alebo co na to hovorite? Myslite si ze to nebude pre nu pokaznie si mladosti ?

 

moment nechceš dieťa kvôli sebe či kvôli nej ? ak ho chce tak asi nebude ľutovať / aspoň by nemala / ... keby ho nechcela a stane sa vám "nehoda" tak by sa dalo o tom polemizovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty blaaaaho...ak sa to opytala vazne takymto sposobom, tak by som doporucil kupit novy dudel :o

 

V zasade funguje jedna liecba sokom - pozicat si male dieta, ale na zopar dni. Aby zazila nie len to mile, male, maznave - ale aj rozculene, zurive, uvrieskane, s hnackou, co nechce jest, neda jej 3 noci vyspat, za hodinu ju 2x pocika - a tak aby tomu malemu musela ONA varit, prebalovat, prat, starat sa o to.

Je mi jasne, ze tazko niekto pozicia svojho potomka na takuto bohumilu cinnost - ale toto tvori vacsinu rodicovstva, tych "lepsich" 2-5% je ako bonus, aby sa ludia vobec rozmnozovali.

 

Z realneho pohladu - ignoruj to, skusaj to zakazdym zahrat do autu, nikdy jej nepovedz ze je na to prilis mlada, radsej si kontroluj konodmy a ci berie antikoncepciu. A radsej sa priprav na to, ze to nemusi byt akutne (jar), ale chronicke (cely rok).

 

V kazdom pade, ked duma takto, tak sa asi prilis nudi. Nema co robit, nema nijake velke plany do buducnosti, takze od dobroty vymysla co sialene urobit.

 

A z ineho pohladu - biologicky deti kludne mat moze. A aj ich chce. Zase sa nemusis citit blbo, ale TY nechces - a v tom je rozpor (to je v poho, ked som ja mal 26, tiez vtedajsia mala take napady - ktorym som sa statocne ubranil. Aj tym co prisli potom.). Cize cisto teoreticky nemozes vylucit, ze ak ju to bude drzat fakt silno - bude si hladat chlapa co ju oplodni :o

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moment nechceš dieťa kvôli sebe či kvôli nej ? ak ho chce tak asi nebude ľutovať / aspoň by nemala / ... keby ho nechcela a stane sa vám "nehoda" tak by sa dalo o tom polemizovať

 

To je na tom ze ona ho ce. A ja ho necem kvoli obom zatial. SI fakt myslim ze je este mlada na to. Ked bude mat 24-25 tak OK berem ael to este su pekne 3-4 roky kym taky vek bude mat...

 

@Pink: mam brasko teraz nedavno sa mu narodilo pred 6 mesiacmi deculo. Lenze oni su v Prahe. Ale planujeme ist cez leto na navstevu tak poprosim brasulo ze nech ide na 3 dni s manzelkou niekam prec a nechaju nam maleho. Aspon uvidime kao to Stevka zvladne a ci aj potom bude mat take reci ze ce babo...

 

@Axel: No situacia to aj by sa dalo povedat ze dovoluje teoretickyy, no prakticky uz tam su aj mensie problemy v tom ako napr ete chodime iba rok a 7 mesiacov, plus ete svadba nebola, plus ten jej vek, a plus rok a 7 mesaicov si myslim ze je malo na taky fakt razny krok v zivote akym je deculo.

 

@Xenocide: No tu liecbu sokom skusim. Len skoda ze musim cakat do leta kym pojdem za braskom do Prahy na navstevu. Takze budem musiet cakat a nejako to vydrazat do leta.

No jo no musim to ignore a nepocuvat :D

 

No uvidime co sa z toho vykluje, ja dufam ze to bol iba chvilkovy osial :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin ...

 

len aby si sa nečudoval ak by si tú terapiu šokom chcel vyskúšať a malo by to presne opačný účinok ako si sám očakával :D ... ono ten rok a pol je pravdepodobne málo ale nikto ti nezaručí že o päť či desať rokov že sa budete natoľko dobre poznať aby to už nebol vážny krok do života ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Pink: mam brasko teraz nedavno sa mu narodilo pred 6 mesiacmi deculo. Lenze oni su v Prahe. Ale planujeme ist cez leto na navstevu tak poprosim brasulo ze nech ide na 3 dni s manzelkou niekam prec a nechaju nam maleho. Aspon uvidime kao to Stevka zvladne a ci aj potom bude mat take reci ze ce babo...

 

Tak na toto sa vobec nespoliehaj.

Mozno tak, na par hodin, ale TRI dni?!! :D

To by sa maloktora mamina len tak lahko vzdala dietata a isla si niekam na tri dni uzivat.

 

Nie, ze by sa Stevka o to male nedokazala postarat, ale vacsi problem je pre matku opustit dieta. :D

S touto alternativou by som ja nepociatala vobec.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tazko niekto pozicia svojho potomka na takuto bohumilu cinnost

ked mala prva dcera mojej sestry dva mesiace, dostali sme ju na styri dni /mala som skoro 21 rokov/.. prve dve hodiny boli kraasne, dieta spalo, som ju obzerala stale, cmulala a potom...nastalo stvordnove peklo :D .. prezili sme v zdravi, obe strany, ale ked sa sestra zjavila bola to velmi stastna chvila... pre mna... smrk.. :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, hneď ako som videla názov tej témy, som vedela, že to bude tvoja robota. :D

Podľa mňa robíš z komára somára. Ale neskutočne veľkého somára... Tvoja baba jedinýkrát (ak, som dobre pochopila z tvojho príspevku) spomenie, že chce mať bábo, a to je tiež ovplyvnená vonkajším prostredím (kočíkujúce matky) a ty hneď robíš paniku. Kebyže ti to povie s úplnou vážnosťou, čo si myslím, že nebolo (alebo sa mýlim?), tak je to o inom.

Ak to skutočne myslí vážne s dieťaťom v takom mladom veku, tak si s ňou sadni a porozprávaj sa, že podľa teba sa ani jeden z vás na to ešte necíti. Ak ťa má rada a chce mať dieťa práve s tebou, určite počká. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si myslím,

že to treba akútne riešiť

 

mal by si sa rozhodnúť čím skôr - tým lepšie

len pozor, aby to nedopadlo ako píše xenocide

Cize cisto teoreticky nemozes vylucit, ze ak ju to bude drzat fakt silno - bude si hladat chlapa co ju oplodni :D

no na druhú stranu

aj keby sa niečo také stalo

môžeš založiť novú tému - opäť raz radi poradíme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvoja baba jedinýkrát (ak, som dobre pochopila z tvojho príspevku) spomenie, že chce mať bábo, a to je tiež ovplyvnená vonkajším prostredím (kočíkujúce matky) a ty hneď robíš paniku.

 

Tak potom sleduj tie manévre, keď mu Števka za pár mesiacov náhodou povie, že je v tom :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja kazdu jar chcem....nove topanky :D

 

myslim, ze na zaciatok by stacil aj prazdny kocik..a nech si skusi trocha pobehat s nim v kosickej MHD..ju ta tuzba po dietati prejde jak psa motor /ako vravela babka/

 

alebo nech si na seba zavesi taky 15 kg batoh a skusi s nim existovat aspon tyzden /tehotenstvo je predsa najkrajsie obdobie v zivote zeny hehehe/ :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:niee: Axel Wers, amigo, tak chceme ju odplasit alebo nie?

 

a to nespominam strie, krcove zily, a ovisnute kde co :D

mat dite nie je len kocikovanie pri Hornade :D /chcem ich odplasit aj z osobnych dovodov - fakt neznasam kociky na hradzi, ked ja som na korculiach/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ono priznavam ze take cudesne pocity mavam aj ja, ale chvalabohu, len sem tam, a skor sa pristihnem pri tom, ze ake by to bolo mat uz babo, nez ze by som po nom tuzila

 

mam 26 rokov a po dietati este netuzim

 

je mi jasne ze to je indivindi, ale tipujem ze Stefka je asi rozctlivena, vsade stebocu vtacence, maminky vytiahli kocare, evokuje to v nej nieco teple, hrejive, tak by aj nieco pomojkala..alebo je to proste iba PMS :)

 

 

a teraz ma napadlo, vsak my vlastne vieme takmer vsetko o Stevke z predoslych tem :D .. povedz jej, ze tehotenstvo prinasa v neskorsom stadiu aj sexualnu zdrzanlivost, nevraviac potom o sestonedeli..ehm, a o siti uz vobec nie :niee: ... ako by ste zvladli toto obdobie "bez"? :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu sa čudujem, že jej jedno nestačí. Stačí ak sa dozvie link na to správne fórum.

Odporúčam vygenerovať dátum náhodne počítačom, tak v rozsahu 21-41 rokov a nechať sa poistiť zmrazením svojho oné.

 

Skutočne žasnem nad problémami typu nejaký mesiac bez.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skutočne žasnem nad problémami typu nejaký mesiac bez.

 

len zainteresovani mozno pochopia, ze toto cele je sranda :D :niee:

a na podobne problemy sme uz od Jovzina zvyknuty, a ako vzdy, poradime ako najlepsie vieme (kedze ich oboch viacmenej pozname po istych strankach)

 

tot vsjo k postu "nejaky mesiac bez"

mozes pokracovat v zasovani..zasnuti..ehm, ako sa to spravne to? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle ty si z KE ? A dokonca a casti Nad Jazerom ? Kedy sa ideme korculovat ??? :D

 

Petus (Desdemona) to je na tom ze od noveho roka to nebolo prvy-krat co to od nej pocujem.

 

No neveim. Dneska ideme na Particku a cestou s nou urcite budem mat riadny pohovor :D A ak by aj to nepomohlo tak pripravim to video o porode :) To by mohlo zabrat...

 

Inak Doll keby tak mala tvoje zmyslanie ze mam 21 a deculo ete necem by som bol stastny. Zatial to zmyslanie mam iba ja :niee: Jaj len stale neveim ako jej mam vysvetlit ze ma ete iba 21 do kelu, vsak to je este iba zaciatok mladosti :) a treba si ju este uzit. A ne si zavesit deculo na krk v 21 rokoch.

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaj len stale neveim ako jej mam vysvetlit ze ma ete iba 21 do kelu, vsak to je este iba zaciatok mladosti :) a treba si ju este uzit. A ne si zavesit deculo na krk v 21 rokoch.

 

Ale, no tak, nahodou 21 rokov je na dieta uz celkom dost, a navyse, kym by sa to male narodilo, mala by o rocik viac, takze, kde je chyba?!

Ako by povedal Matkin – chyba je v programe ... :)

 

Keby bola neplnoleta, tak sa necudujem, ze sa "stavas na zadne", ale takto ...

Neskor si zas povies, ze uz si na dieta stary, skratka,

ked chces byt stredobodom pozornosti svojej lasky ty, tak sa vyhovorka vzdy najde. :D

Alebo je snad problem v tom, ze nevies "ako na to"? :niee: :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Helle ty si z KE ? A dokonca a casti Nad Jazerom ? Kedy sa ideme korculovat ??? :D

 

No neveim. Dneska ideme na Particku a cestou s nou urcite budem mat riadny pohovor :D A ak by aj to nepomohlo tak pripravim to video o porode :) To by mohlo zabrat...

Keby nezabralo video o porode tak jej povedz, ze ak s tym neprestane tak sa pojdes s Helle korculovat ... :niee:
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov