Skočiť na obsah

Internet Explorer 9


Sniper

Odporúčané príspevky

Microsoft dnes vydal finálnu verziu Internet Explorer 9. Podporované sú OS Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2. Windows XP nie je podporovaný.

 

Ak surfujete cez IE8 alebo staršie verzie, odporúčam si prehliadač aktualizovať na IE9. IE9 oproti starším verziám lepšie podporuje webové štandardy a oveľa rýchlejšie spracúva Javascript, čo pocítite hlavne aj na tomto Fóre. Takže ak chcete aby vám Fórum išlo rýchlejšie, tak aktualizujte.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    5

  • CREEPER

    4

  • cizy

    1

  • xenocide

    1

testoval som pod Sedmickou na PC so stvorjadrovym procesorom a uz nie najmladsou, no stale este vykonnou grafickou kartou 8600GT. IE9, na rozdiel od Opery, mal vsak u mna slusne vysledky aj pod Vistou na starsom PC s jednym procakom a 6600GT.

 

Na druhej strane, v teste acid3 stale nema 100%. Aj tak je to vsak pokrok oproti IE8, ktory dosiahol biednych 20% :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

IE8 bol fail. To už lepší bol IE7. IE8 brutálne pomaly spracúva javascript, čo je zlé pri dnešných moderných weboch. IE9 v tomto smere výrazne zrýchlil. Ale ešte som ho netestoval, skúsim to nainštalovať na bráchov alebo segrin notebook, oni majú W7. Ale podľa toho čo som videl na screenoch, tak kto upgradne na IE9 môže rovno používať Chrome. Mám pocit, že všetky browsre ako keby smerovali k jednotnému vzhľadu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov