Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

tema o FB - nazory, rady, cokolvek koho zaujima.

 

Otazka do plena - kamarat zasielal facebookovou postou (nie cez event) verbalne pozvanie na nejaku akciu, a kedze do listu dal asi 40 ludi, kazdych 5minut mi svieti ikonka posty. Zacina ma to vytacat a rad by som sa z oneho mailing listu vymazal, ale neviem ako. Cez delete sa zmaze len sprava, nie moje meno z listu. Prosba o vyradenie z listu takisto nema zmysel, kedze replyovat sa da bud jednotlivcom, alebo cez Reply All. Nejake rady, ako sa tohoto zbavit?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdych 5minut mi svieti ikonka posty.

 

napady (netusim, ci pomozu):

- ak sa jedna o zasielanie info do beznej postovej schranky, tak si to zrus v hlavnych nastaveniach FB

- vymaz si dotycneho kamarata (hoci docasne) z priatelov, kym to neprehrmi; na FB nic netrva dlhsie ako 48 hodin :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

D'Ady

zasielanie notifikacii do e-mailu mam davno zrusene, ide skor o tu svietacu cervenu ikonku vo FB hore

vymazanie jedneho kamarata nepomoze, musel by som vymazat vsetkych, ktori su v danom mailing liste zahrnuti, minimalne hlavnych odpisovacov, no i tak by ich bolo kvantum, a furt mazat a pridavat kamaratov takto, na to nemam nervy :)

 

Nokia

zrusenie posty od konkretneho cloveka mi nebude platne nic, musel by som zakazat postu od vsetkych, ktori boli v onom nestastnom mailing liste so mnou. mno a aby som odfiltroval podobnu postu od vsetkych potencialnych spammerov, to by som si asi musel zatrhnut celu postu na FB a to by bolo hodne naprd v mojom pripade.

 

 

asi to nijakym rychlym one-click sposobom nejede a nepojede, asi zostava zmierit sa s tym a tesit sa, ze ma nic horsie netrapi .. kazdopadne dik za idey :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Len tak si klikám na fasbuku a klikol som si na "Home" kde vidím aktivitu tých, čo mám medzi priateľmi. Čo komentovali, čo sa im páči atď atď.

 

Celé to okomentujem výrokom jedného môjho starého známeho: Táraniny, samé táraniny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

nazdar

 

super, uspesne deletnuty :) ked sa ma to opytalo, ze ci som si isty, ze chcem zmazat ucet lebo uz nikdy viacej sa nebudem moct znovu lognut, tak som im chcel napisat, ze diky ######ovia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem či niečo zblblo na FB, ale z ničoho nič sa mi otvorilo chatovacie okno, v ktorom som písal s jedným kamošom. Diskusia z 15. decembra minulého roka. Zaujímavé, toto som nevedel, že aj chat sa ukladá. Dobre vedieť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som s FB stále na vojnovej nohe, ani nastavení sa snažím nedotknúť sa, vymazávam všetko čo nechcem ani vidieť, a nebabrem, lebo z tých nastavení mám hlavne nervy ... posledných pár dní sa mi novinky objavujú niekoľkonásobne, a neviem prečo : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

keby len zabiť.

vraj mu ubúdajú užívatelia, a teraz ešte polovicu facebooku chce uchmatnúť Zuckerbergovi ktosi, kto si robí nároky, nie zlý kšeft za tisícku, len asi nevyjde :happyroll: :

O polovicu Facebooku žiada americký podnikateľ

 

Podnikateľ sa chce s Zuckerbergom vyrovnať mimosúdne.

Americký podnikateľ Paul Ceglia tvrdí, že polovica Facebooku patrí jemu. O svoj podiel sa rozhodol bojovať na súde už v lete minulého roka.

 

Opiera sa o písomnú zmluvu, ktorú so zakladateľom spoločnosti Markom Zuckerbergom mal podpísať ešte 28. apríla 2003 v hale hotela Boston.

Podnikateľ tvrdí, že si Zuckerberga najal ešte počas štúdií na Harvardskej univerzite, keď zakladateľ Facebooku reagoval na jeho inzerát.

Ceglia mal údajne do projektu študentskej sociálnej siete investovať tisíc dolárov s tým, že polovica siete bude jeho majetkom.

 

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/6018379/o-polovicu-facebooku-ziada-americky-podnikatel.html#ixzz1VDwsidUa

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že Facebooku je jedno, niekoľko miliónov užívateľov hore dole. Nedávno som čítal niečo, že v Indii začal výrazne rásť podiel ľudí, ktorí sa tam začali registrovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

zrejme je facebooku jedno, milión užívateľov hore dole, ale samotným ľudkom, ktorí tam vymýšľajú, nie je jedno ani jeden stratený lajk ...

ja viem, na fb nič nesmie prekvapiť, idem tam maximálne raz dvakrát za mesiac, ale nasilu a moc odo mňa vymáhať like je niečo ako červené súkno ... br.

prípadne otočka, a neexistuje, aby som klikla na like, keď ma k tomu nútia ... 2x br.

 

post-3-0-60662100-1316451522.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mala som chuť povedať "no zbohom" ... ako doplnok k poslednej fáze života, k zmenám, ktoré pripravuje Zuckerberg na svojom FB.

keď umrieme, nesmieme zabudnúť napísať, prípadne poznámku " bez kvetinových darov" ...

 

ešte osobnejší ? veľká fotka ? narodí sa človiečik, rodičia mu zriadia profil na FB, ... časová os, ? :(

 

Facebook sa mení, bude osobnejší

 

Sociálna sieť predstavila zásadný redizajn. Profil sa zmení na životopis užívateľa, pribudnú praktické aplikácie.

Príbeh tvojho života. Takýmito slovami predstavil nový dizajn profilov sociálnej siete Facebook jej zakladateľ Mark Zuckerberg.

Súčasný profil bude nahradený časovou osou, ktorá zobrazí aktivity používateľov počnúc ich narodením, cez promócie, registráciu na Facebooku, až po svadbu či narodenie potomkov.

Dominantou nového profilu bude veľká fotografia, ktorá by mala užívateľa vystihovať.

Štandardná fotka v ľavom stĺpci ostane zachovaná. Mashable.com označil nové rozhranie za krok vpred. „Robí profil krajším a časová os je prehľadnejšia,“ píše portál.

K novému rozhraniu pribudnú desiatky aplikácií. Profil bude spojený napríklad so spravodajskými webmi, videoservermi či hudobnými portálmi. Priatelia budú vedieť, akú hudbu počúvate, čo čítate alebo pozeráte. A nielen to. Cez službu Places (Miesta) budú vedieť z nového profilu aj to, kde práve hudbu počúvate.

....

.........

Čítajte viac: http://pocitace.sme....l#ixzz1YtOn8jMO

no zbohom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov