Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

no ale sam si si na vine...toto robi accountom co su dlhsie neaktivne, alebo je podozrenie ze su to fake konta...oni tam chcu real profily a ked sa vymykas normalu, tak si ta chcu overit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

facebook ako zbraň hromadného ničenia ... ešteže má pámboh takú veľkú zoo ... a nechal vymyslieť facebook :)

 

Facebooková párty zdemolovala holandské mestečko

 

Do mesta, ktoré má 18-tisíc obyvateľov, dorazilo asi 3000 gratulantov. Zasahovala polícia.

Holandská poriadková polícia rozohnala v noci na dnes davy mladých ľudí v meste na severe krajiny, ktoré zaplavili tisíce návštevníkov po pozvánke na narodeninovú oslavu zverejnenú na Facebooku.

Najmenej šesť ľudí utrpelo zranenia, traja z nich vážne, po tom, ako v meste Haren vypukli násilnosti, informovali dnes holandské médiá.

Výtržníci zničili a vyrabovali viacero obchodov, podpálili auto a poškodili značky a stĺpy na uliciach. Polícia zatkla 20 osôb.

...

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/...l#ixzz27DW0WfNu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

a Facebook nelení, pripravuje novinku, všetci sa budeme tešiť, predpokladám :agree: :

 

Medzi novinkami, ktoré sa vám zobrazujú okamžite po prihlásení na sociálnu sieť Facebook, pribudne automaticky spúšťaná video reklama.

Facebook by mal reklamu nasadiť v najbližších šiestich mesiacoch, upozornil web CNet.com.

Automaticky prehrávané video pribudne najskôr medzi novinky do štandardnej verzie Facebook, ktorá sa nám zobrazuje na počítači či notebooku. Neskôr má podľa webu AdAge.com pribudnúť video reklama pre mobilnú verziu sociálnej siete.

Video reklama bude mať pravdepodobne 15 sekúnd a môže byť cielená podľa osobných preferencií používateľov, podobne ako to dnes Facebook robí s textovou reklamou.

Facebook chce video reklamou prilákať inzerentov, ktorí by si inak kúpili reklamu v tradičných či internetových televíziách.

Čítajte viac: http://tech.sme.sk/c...l#ixzz2FcVzjN2H

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam plne zuby ludi, ktori posledne dni vyvesia na FB vsakovake x-mas obrazky s venovaniami na konkretne osoby

to sa potom stane, ze sa 5 minut predieram iba cez taketo hluposti

 

ach ludia.....ten koniec sveta mal fakt radsej nastat :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nestazujem sa na FB .. ale na ludi :) ale s tym ja uz zial nic neurobim

 

a nakolko je to tema FB, tak som prispela

ospravedlnujem sa, ze som niekoho zatazila mojim skromnym problemom :)

Tvoja odpoved by sa dala pouzit takmer do kazdej temy .. alebo sa nestazuj, alebo nereaguj, alebo neries, alebo .. ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll zas sa nepaprč ... ale ak dakto napíš toto

 

ach ludia.....ten koniec sveta mal fakt radsej nastat :cotisisi:

 

tak som ti len poradil že aby si si to zablokovala načo si mi odpovedala že to nemôžeš lebo nebudeš vidieť novinky ... tak čo už narobíš ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, lebo narazam na to, ze ludia su cim dalej tym viac dementnejsi..a to ze poslu na kazdeho svojho pseudokamarata vianocny pozdrav, to je to najmenej

ale to je tiez iba moj skromny nazor

 

ak ty take nieco posielas, tak to neber osobne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si buď zakážem, aby sa im do toho človeka zobrazoval obsah na stránke alebo hneď kliknem na "Nesledovať príspevok" a mám pokoj. A čo sa týka notifikácií, tak tie som nastavil *niekde* tak, že mi takmer žiadne nechodia :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, ja som tiez nadstavila, ze treba mi schvalit,ak mi niekto nieco chce poslat s mojim menom na nastenku a tak som sa tento rok vykluckovala s x-mas odkazov :D ...tiez som to tak vyriesila, jeden status a vsetci to pochopili, nebolo treba oznacovanie ziadnych stromcekov, mikulaskov ani guliek :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, ani ja sa nebudem sťažovať na facebook, používam ho minimálne, ale čo je moc, je veľa, vážne, ja sa tam pozriem, keď chcem, prečo sa mi musí napchať už úplne všade ...

čítam si komentáre, a vybafuje na mňa na nevinnej stránke, stiahni, máš správu, rýchlo, šup šup. a just nekliknem. :nono:

 

post-3-0-09253800-1356606798.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to neviem. resp. neviem o tom. priveľmi sa do žiadnych inštalácií ničoho nehrniem bez "odbornej" pomoc, alebo bez odobrenia "môžeš", radšej nie. toto som si všimla dnes, neviem, odkedy to tam je ... priveľmi neprekáža, nekliknem a hotovo, len že to FB je úplne všade.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

NJ :D len teraz, teda ono hneď na druhý deň mi fb zablokoval že momentálne nemôžem už nikoho požiadať o priateľstvo, takmer nikomu nemôžem komentovať príspevky :D no katastrofa :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov