Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

post-1955-0-09787200-1316896755.jpg

ja to tam vidim;

a este login with facebook ma hodi na stranku s chybou:

{

"error": {

"message": "Invalid redirect_uri: Given URL is not allowed by the Application configuration.",

"type": "OAuthException"

}

}

https://graph.facebook.com/oauth/authorize?client_id=150724701629914&redirect_uri=http%3A%2F%2Fwww.freespace.sk%2Finterface%2Ffacebook%2Findex.php%3Fm%3D1955%26key%3D26584a1bc91dccb2ccdbdf1f39ca230f&scope=email,read_stream,publish_stream,offline_access&display=page

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nezačína Facebook akosi spamovať? V poslednej dobe mi začali chodiť notifikácie, že nejakí ľudia sa chcú stať mojimi priateľmi, ale ja tých ľudí nepoznám a tie notifikácie mi chodia na emailové adresy, ktoré síce som používal, ale určite som ich nikdy neregistroval na fasbuku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nespamuje fejsbuk, to len nejake jelita, ktorym si volakedy davno mailoval z tej adresy sa regli na fb a dali mu full access na svoju mailovu schranku a odklikli ze chcu pozvat znamych...fb prelezie ich schranku a na vsetky adresy posle invitation

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Facebook je bohužiaľ teraz viac než povinnosť.

Chceš sa pripojiť k nejakej stránke? Jedine cez Facebook (Ak cez Twitter, halelúja!)

Jednoducho všetko čo sa týka www stránok žiadna kvalitná (bohužiaľ aj uber-shit) má svoj vlastný Facebook fan-page a ku každému (nielen) článku píšu aby si im dal "lajk" ak chceš vedieť to najnovšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nezaregistrovali ste dnes nejaky problem s FB ? vcera vecer isiel v pohode, dnes mi vytrvalo zhadzuje prehliadac (FF 3.6.xx); skusil som uz aj MSIE, co som nepouzil uz niekolko rokov, ale to iste (len tam neviem posudit nastavenia/povolenia);

vraj boli nejake vyhrazky zo strany Anonymous, ale neviem, ci by to malo suvis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

plany poplach - den prace so scanovanim a cistenim pocitaca, aby som nakoniec experimentalne zistil, ze problem je s AVG, konkretne so sucastami Link scannera:

Search-Shield (kontroluje odkazy poskytovane vyhladavacmi) a Surf-Shield (rozoznava stranky s exploit a dalsimi komplexnymi online hrozbami);

Webovy stit, ktory detekuje viry a malware to nerobi

pri zapnutom Link scanneri browser pada, pri vypnutom surfujem bez problemov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

facebookovské novinky :

 

Nový systém zobrazenia osobného profilu s názvom Timeline (časová os) bol predstavený už v septembri a až doteraz bol dostupný len pre vývojárov.

Zložitým postupom sa ale dal aktivovať aj v účtoch bežných používateľov. Čoskoro ho získa každý používateľ Facebooku, návrat k starému systému zobrazenia možný nebude.

Časová os chronologicky zobrazuje vaše statusy, fotografie, komentáre, aktivity a mnoho iného. Začína dátumom narodenia, pokračuje registráciou na Facebooku a dôležitými udalosťami až do súčasnosti.

 

Timeline sa bude aktivovať na zvyšných účtoch postupne, pre urýchlenie tohto procesu vám stačia dva jednoduché kroky.

Prvým je kliknutie na tento odkaz, ktorý otvorí informačnú stránku o Timeline. Tu je možné si pozrieť vzhľad nového zobrazenia a pokiaľ sa vám páči, kliknite na tlačidlo Get Timeline.

 

Počas 7-dňovej ukážky môže byť časová os prístupná len vám, jej verejné zobrazenie môžete aktivovať aj skôr.

Skúšobné obdobie môžete využiť na zoznámenie sa s novými funkciami a úpravu nastavení súkromia. Podľa oficiálne nepotvrdených informácií sa môžu zobraziť aj niektoré už predtým odstránené statusy a fotografie.

... ... ...

Čítajte viac: http://pocitace.sme....l#ixzz1goM2IHPK

 

atd, atd ... kvalita, kto má chuť vystaviť sa do výkladu, môže ešte viac, ako čítam reakcie na novinky, klik na deaktiváciu už po týchto prevratných novinkách hľadajú viacerí ... tu je : https://www.facebook...=delete_account :)

 

/ zrušenie účtu na FB : http://pocitace.sme....ov-zavadza.html ... /

/ a ešte raz zrušiť, ale teraz už vraj skutočne skutočne ... : ) http://honsch.wordpr...01/24/facebook/ /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

facebook novinky pokračovanie :

 

Facebook má aplikáciu aj pre vašu smrť - Facebook predstavil aplikáciu Keď zomriem a žiada potvrdenie smrti.

 

Čo zostane na Facebooku po smrti jeho používateľa? Digitálne spomienky v podobe fotografií, statusov a rôznych poznámok.

 

Správa týchto informácií, prípadne ich úplné vymazanie nie je po smrti jednoduché, ak pozostalí nemajú k dispozícii všetky heslá.

Všetky spoločnosti sa snažia prísne dbať na dodržiavanie ochrany osobných údajov a pred povolením prístupu k účtu vyžadujú dokumenty potvrdzujúce nielen úmrtie, ale aj oprávnenie s nimi narábať.

 

Facebook umožňuje priamo požiadať o zrušenie účtu z dôvodu úmrtia na adrese on.fb.me/yBlK2n.

Žiadosť bude spracovaná jedine pri overení úmrtia na základe oficiálnych dokumentov alebo úmrtného listu.

 

Žiadosť o zrušenie účtu by mal podať rodinný príslušník alebo vykonávateľ poslednej vôle. Okrem zrušenia účtu ho možno zmeniť na profil spomienkový

V aplikácii Keď zomriem (apps.facebook.com/if_i_die) ponúka Facebook možnosť zanechať priateľom po smrti posledné zbohom.

Čítajte viac: http://pocitace.sme....l#ixzz1jp5hBU00

facebookovský cintorín.

och.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lol :D ten cintorin :D o co im ide neviem :D ale mne osobne sa fb veelmi paci , pouziva to vecsina spoluziakov , kamaratov ktorych poznam z breakdance , alebo cez zaujmy ako pavuky a pod.

ale tak ja som na fb vzdy ked som na compe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ach, FB :)

už za nás aj fotí, maže fotky kojacich matiek, zamestnávatelia nádejní pokukajú, čo na seba človiečik poprezrádzal v profile, ... / som múdra, voľaktorý deň som čítala článok o tom, že ohodnotia aj profilové fotky, a taaaak /, eviduje od narodenia po memento mortis, zakladá nám cintorín, zapaľuje sviečky na dušičky .... možno aj žiť bude za nás, samé úspešné životy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zakladá nám cintorín, zapaľuje sviečky na dušičky .... možno aj žiť bude za nás, samé úspešné životy :)

 

:) hej, ja som sa uz aj dozvedela kedy a ako umrem... :(

ale musim povedat, ze som nasla par dusi, ktore som nevidela desatrocia a za to som vdacna... smrk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ach boha, nikdy nepochopím prečo tí dementi majú každý mesiac potrebu furt na tom fuckbooku čosi meniť, človek aby zakaždým hľadal čo potrebuje, krista! Odkedy tam nadrbali tie dementné časové osy, tak v tom mám dobrý bordel!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Facebook koncom týždňa vstúpil na burzu, je súčasťou indexu NASDAQ.

 

Počiatočná cena bola 38 USD za akciu, niektorí analytici odhadovali, že by sa cena mohla vyšplhať až na 70 dolárov za akciu.

 

Hneď po odštartovaní obchodovania akcie stúpli o 10%, čo znamená, že Mark Zuckerberg za pár minút zbohatol o 2 miliardy dolárov.

 

Krátko na to však akcie začali klesať a obchodovanie skončilo len so ziskom 0,61%, čo je veľké sklamanie.

 

Ako sa ne/darí akciám Facebooku, môžete sledovať každý pracovný deň tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Facebooku sa v poslednych tyzdnoch pred IPO velmi nedarilo, prieskumy ze vacsina ludi nikdy neklikne na sponsored link, General Motors konciaci kampan na fb im velmi nepomohli. Ten zaujem zo zaciatku bol skor pokus rychlo zarobit ako nejaka dlhodobejsia investicia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Facebook je podľa mňa bublina. Nič nevyrába, nič neprodukuje, ale má devízu, že je tam takmer miliarda ľudí, takže je to veľký priestor pre reklamu. Ale aj to je dosť rozporuplné, ľudia väčšinou tam reklamy ignorujú. Ja som dostal niekoľko ponúk inzerovať na FB, ale nevyužil som ani jednu, niečo mi hovorí, že by sa to moc nevyplatilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na tom odkaze, čo som uviedol, môcť online sledovať ako sa Facebooku darí na burze. Práve v tejto chvíli eviduje prepad o 8,4% čo je pokles 3 doláre za akciu. Uf. Keby sa takto prepadol NASDAQ tak sú toho plné noviny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8,4%? Teraz citam, ze uz cez desat.

Toto je inak pekny graf.

post-32-0-29627000-1337663908_thumb.jpg

dot.com bublina v bledo-modrom, hodnota sa urcuje podla poctu like-ov, stranok, neplatiacich userov, a nie podla realnych veci.....ako napr. majetku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov