Jump to content

Práca v IT oblasti

Recommended Posts

Tono

Profesionálne programujem zariadenia, ktoré som sám navrhol. A mikroprocesory sa programujú v najnižšom jazyku, konkrétne v C a niekedy aj v assember. Program na PC v C++. Určite je pohodlnejšie programovať vo vyšších jazykoch. To, čo som ja spravil za týždeň, mal kolega hotové za deň. Ale "starého psa už nové veci nenaučíš."

Na numerické simulácie som si už dávno spravil knižnice a v matematike nepotrebujem veľa programovať. 

• Like 1
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Sniper

19

• Tomáš

8

• Nokia

6

• Jovzin

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prepáč @Tomáš, aj keď budeš do nemoty opakovať svoje vysvetľovanie, vždy to budú rečičky na úrovni žiaka prvého stupňa ZŠ, a nie dospeláka. Obhajuj si to ako chceš, ale ... išiel by si k zubárovi

Tomas, myslim ze si idealny kandidat na poziciu Drone operator pre US Army https://www.goarmy.com/careers-and-jobs/career-match/aviation/managing-piloting-aircraft/15w-unmanned-aircraft-operator.htm

Modré éčko, ako si to ty kedysi nazval, nie je Excel (doteraz nechápem prečo to píšeš s dvoma l), ale Internet Explorer. Tvoje znalosti z oblasti IT nie sú ani minimálne, lepšie povedané nie sú

robopol

To je nevyhoda syntax je iná a to všetko treba ošahať a stojí to čas, kym si človek zvykne. Python je však popularny, jednoducho hodiš kod a druhy si otvorí, je dost velká knižnica už vytvorených vecí. Asi má buducnosť pre výpočty vo vede.