Skočiť na obsah

Volition: "We'd Kill To Make FreeSpace 3"


Sniper

Odporúčané príspevky

Volition: "We'd Kill To Make FreeSpace 3"

 

Našiel som zaujímavý článok, Jim Boone producent firmy Volition sa vyjadril, že tím Volition (minimálne jeho časť) by veľmi rada spravila pokračovanie tohto simulátora s názvom FreeSpace 3, ale sa obávajú, že či by bola predajnosť tejto hry na takej úrovni, že by sa oplatilo túto hru spraviť. Podľa článku vydanie FreeSpace 2 (r. 1999) prišlo v zlom čase, keď sa na trh prebíjali hry iného žánru, ktoré vyžadovali iný hardvér. Hoci hry FreeSpace majú veľkú základňu hráčov a fanúšikov, stále to asi nestačí. Zrejme bude potrebné bombardovať tím Volition emailami so žiadosťou o vytvorenie a vydanie FreeSpace 3! :byebye:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 17
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    8

  • Tom

    6

  • bad_guy

    2

  • Jovzin

    1

Top prispievatelia v tejto téme

To už je dobre stará petícia, aj ja som podpísal pred niekoľkými rokmi. Mňa skôr zaujíma, ktorým smerom by sa FS3 vybral. Súčasný FS2 Open je podľa mňa adekvátnou náhradou. A ak by išlo len o story po Capelle, tak alternatívnych kampaní sa dá vytvoriť hafo aj bez Volition.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co tak Anceints sa zrazu objavia? Ja by som bral pribeh nieco typu post-capela + znovuobjavenie Ancients + nejaka vnutorna vojna medzi Vasudanmi a Teranmi kvoli krize z druhej invazie Shivanov... Dost zaujimave by to mohlo byt...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A co tak Anceints sa zrazu objavia? Ja by som bral pribeh nieco typu post-capela + znovuobjavenie Ancients + nejaka vnutorna vojna medzi Vasudanmi a Teranmi kvoli krize z druhej invazie Shivanov... Dost zaujimave by to mohlo byt...

 

Vnutorna vojna ako HOL a NTF ci komplet rozpad aliancie a vojna ako pred 2335. Ak HOL tak ok ale rozpad aliancie by sa mi nepacil. Celkom by sa mi pacilo mat niaku vacsiu lod nejaky kriznik alebo tak ovladat beamy
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HoL boli zničení v operácii Templar (multiplayerová kampaň v FS2), a NTF bola porazená pri Knossose. Jedine ak by Bosch čosi zorganizoval so Shivanmi, ale to si nemyslím.

 

Vnutorna vojna ako HOL a NTF

 

Niečo podobné chcem dať do FSU, story vlastne viac menej už mám načrtnutý.

 

 

Celkom by sa mi pacilo mat niaku vacsiu lod nejaky kriznik alebo tak ovladat beamy

Odin alebo Het-ka? :)

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacat by sa to mohlo napriklad aj takto:

vo vojne medzi vasudanmi a terrnami po zniceni cappely by sa nahodou nasla jedna lod niekde uplne na kraji systemu pochadzajuca zo Sol. Samozrejme,ze nikto by nevedel ako sa tam dostala a kam zmizla posadka... na tej lodi by sa nasla uplne ina technologia a nejake zaznamy, ze shivani sa predsa len dostali na zem ...a tam by koncili zaznamy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HoL boli zničení v operácii Templar (multiplayerová kampaň v FS2), a NTF bola porazená pri Knossose. Jedine ak by Bosch čosi zorganizoval so Shivanmi, ale to si nemyslím.

 

Viem. Myslel som ze ci vojna proti povstalcom stylu NTF vs GTVA alebo vojna ako GTA vs. PVA
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ťažko povedať, FSU má poslednú prioritu prakticky vo všetkom. Najprv treba dôležitejšie veci a až potom hry. Zatiaľ je len všetko na úrovni teórie a story.

V story to vyzerá na lokálnu vojnu medzi NTF a HoL, GTVA bude v neutrálnej pozícii voči NTF a nepriateľskej voči HoL. Je možné, že časť NTF bude spolupracovať s GTVA proti Shivanom, ale bez vedomia NTF. Všetko podstatné je a bude na tejto stránke alebo v kategórii o FSU.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov