Skočiť na obsah

Politické vtipy


tomassi

Odporúčané príspevky

starý vtip o párkoch s chrenom v politickom šate

 

Sedi putin s Medvedevom na obede.

Pride casnik sa pyta sa Putina: co si prosite.

Odpoveda, ze steak a casnik sa spyta a co priloha?

Putin odpoveda: Priloha si da tiez.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obama a Medvedev sú už po smrti a hodili spolu reč a dohadujú sa že čo vydrží dlhšie v ich krajine či kapitalizmus alebo komunizmus. Tak sa dohodli že o 200 rokov sa stretnú a uvidia ako to v ich zemi vypadá. Čítajú noviny a tam v Rusku sa dobre darí ich ranému kapitalizmus a tak sa Obama smeje. Ale Medvedev počkaj nesmej sa,čítaj ďalej a tam je napisané .... ďaľšie nepokoje na Mexicko Kanadských hraniciach

 

:rolleyes:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vďaka dilbertovi

jeden od Adama Michnika

 

Celé Rusko věří, že v Kremlu jsou dvě skupiny?

Ti, kdo následují Putina, a ti, kdo jsou za Medveděvem.

Jediná potíž je, že Medveděv neví, do které skupiny patří.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Počas propagačného turné po USA navštívi prezident George W. Bush istú školu a vysvetľuje žiakom jeho vládnu politiku. Po skončení vyzve žiakov, aby mu položili otázky, ak im niečo nie je jasné. Slova sa ujme malý Bob:

- Pán prezident, mám 3 otázky: Ako sa vám podarilo vyhrať voľby, napriek tomu, že pri spočítavaní hlasov ste prehrali?

Prečo chcete napadnúť Irak bezdôvodne?

Nemyslíte si, že zhodenie bomby na Hirošimu bol najväčší teroristicky útok v dejinách ľudstva?

V tom zazvoní na prestávku a žiaci sa rozbehnú z triedy von. Po skončení prestávky prezident Bush opätovne vyzve žiakov, aby položili svoje otázky. Tentokrát sa prihlási malý Joe:

- Pán prezident, mám 5 otázok: Ako sa vám podarilo vyhrať voľby, napriek tomu že pri spočítavaní hlasov ste prehrali?

Prečo chcete napadnúť Irak bezdôvodne?

Nemyslite si, že zhodenie bomby na Hirošimu bol najväčší teroristicky útok v dejinách ľudstva?

Prečo dnes zvonilo na prestávku o 20 minút skôr?

Kde je Bob?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lopatka ma dnes rozosmieva,

a do boľavej hlavy prináša spomienky a starú dobrú múdrosť :

 

pre novovrodenca je každý vtip nový :shifty:

 

zasa mi pripomenul jeden, ktorý letel v 70. rokoch, normalizácia, a bol hodne obľúbený, predchodca bushovského,

a dôkaz že maslo na hlave sa topí a zrádza samo / v češtine to vyznie lepšie, rýmuje sa / :smilieee:

 

 

Na schůzi kteréhosi uličního výboru KS se v diskuzi přihlásil jeden občan a řekl :

"Jmenuji se Kotas a mám dotaz ... kde je soudruh Dubček ?"

Předseda se chvíli ošíval a pak diskuzi rázně ukončil.

Na příští schůzi se přihlásil jiný občan a řekl :

"Jmenuji se Novák a mám dotaz ... kde je soudruh Kotas ?"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopatka asi dostal zbierku inovovanych vtipov z cias minulej ery. Staci zobrat nejaky "fuzaty" vtip, vymenit meno politika, a sup s tym na svetlo bozie :shifty:

 

Obama a Medvedev sú už po smrti a hodili spolu reč a dohadujú sa že čo vydrží dlhšie v ich krajine či kapitalizmus alebo komunizmus. Tak sa dohodli že o 200 rokov sa stretnú a uvidia ako to v ich zemi vypadá. Čítajú noviny a tam v Rusku sa dobre darí ich ranému kapitalizmus a tak sa Obama smeje. Ale Medvedev počkaj nesmej sa,čítaj ďalej a tam je napisané .... ďaľšie nepokoje na Mexicko Kanadských hraniciach

V povodnej verzii to bol Breznev a Johnson a tie hranice boli polsko-cinske

 

Kazdy sposob dobry ako bojovat proti hnusnym kapitalistom :smilieee:

  • Pridať bod 2
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to by nebol elfan keby sa neozval :)

 

 

OSN sa pýta Busha:

- A odkiaľ viete, že Hussajn má všetky tie zbrane, ktoré tvrdíte, že má?

Bush sa usmeje a odpovedá:

- Ešte stále mám odložené dodacie listy!

 

:smilieee:

 

Kazdy sposob dobry ako bojovat proti hnusnym kapitalistom

podľa seba súdim teba :shifty:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Marfa Petrovna odchadza po celozivotnej praci v zauralskom zavode na vyrobu sijacich strojov do dochodku.

Cely kolektiv sa s nou sudruzsky rozluci a ked pride domov, tak ju tam uz caka susedka, ktora je zvedava, co dostala na rozlucku.

Marfa Petrovna si nespokojne somre pod nos, ze medailu, bonbonieru a dakovny list. A chcela aby jej dali jeden sijaci stroj, ze by sa zisiel doma.

Suseda sa cuduje, ze ci si za tie roky nevedela po suciastkach jeden ukradnut.

"Aaaaale, vsak som si aj ukradla, ale nech to skladam ako chcem, stale mi z toho vychadza gulomet ..."

 

Sprava v Komsomolskej pravde:

Cinske agresorske jednotky napadli v oblasti Ussuri pokojne orajuci sovietsky traktor.

Traktor palbu opatoval a zahnal utocnikov spat na cinske uzemie.

 

Aký je rozdiel medzi kanadským a slovenským drevorubačom? Žiadny! Každý si za deň zarobí na cestu do Prahy.

 

Jedno ráno počas bilaterálnych mierových rokovaní sa prezidenti USA a ZSSR rozhodli pretekať v behu. Sovietsky prezident prehral. Rádio Jerevan potom ohlásilo: „V bežeckých pretekoch sa náš milovaný súdruh Breznev umiestnil na čestnom druhom mieste, zatiaľ čo prezident USA skončil predposledný!“

 

podľa seba súdim teba

Na komunistov povymyslali ludia velmi vela vtipov, nebolo treba brat z druhej strany a prisposobovat. Ale urcite to boli vsetko zakerni neprajnici :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na komunistov povymyslali ludia velmi vela vtipov, nebolo treba brat z druhej strany a prisposobovat. Ale urcite to boli vsetko zakerni neprajnici

aj ja ťa mám rád elfant :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsak aj ja teba :smilieee:

 

Otec s malym synom su na vylete na hrade Devin a pozeraju sa z kopca na Moravu.

Syn sa pyta: "ocko, a kto je za tym plotom ?"

Otec sa zamysli a odpovie: "my syncek ..."

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komunisti diskutujú o tom, či budú v komunizme peniaze. Vstane jeden súdruh a vysvetľuje:

Revizionisti hovoria, že áno.

Dogmatici vravia, že nie.

Ale my pragmatici tvrdíme, že u niektorých súdruhov budú, a u niektorých nie.

 

:smilieee:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Američané nasadí agenta mezi ruské kosmonauty.

Agent posílá depeše: "Rusové staví raketu, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"

"Rusové postavili raketu, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"

"Startuji s Rusy na měsíc, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"

"Přistál jsem s Rusy na měsíci, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"

"Rusové vytahují plechovky rudé barvy, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"

"Rusové natřeli měsíc na rudo, co mám dělat???" - "Vytáhnout plechovku bílé barvy a napsat Coca - Cola!"

 

 

 

 

 

Nechápem prečo novinára čo hodil topánky po Bushovi musí isť sedieť. Šak predsa netrafil.

Šak preto ide sedieť :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stalin nemohol najst jedneho dna fajku tak si zavolal Berju a poveril ho jej najdenim.

Za par dni ju nasiel zalozenu a pri dalsom stretnuti oznamil Berjovi, ze ju uz ma.

Berja sa zacne cudovat,

"ako je to mozne sudruh Stalin? ved uz traja sa nam priznali"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

George Bush vystupuje pred Bezpečnostnou radou OSN a presviedča ich o nevyhnutnoti útoku na Irak. V rozprave sa prihlási francúzsky zástupca:

- Pán Bush, vy ste tak nenormálne hlúpy, alebo ste zhúlený?

- Môžem vás uistiť, že zhúlený nie som.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pise sa rok 1917: Petrolej Olejovic Naftenko sedi na brehu rieky a chyta ryby. Pride k nemu taky zvlastny clovek - maly, plesaty s briadkou a hovori: "Tak ako Petroleji Olejovici Naftenko, beru ?"

Petrolej Olejovic Naftenko odpoveda: "Chod do zadku, neotravuj ..."

Pise sa rok 1919: Petrolej Olejovic Naftenko sedi na brehu rieky a chyta ryby. Pride k nemu taky zvlastny clovek - maly, plesaty s briadkou a hovori: "Tak ako Petroleji Olejovici Naftenko, beru ?"

Petrolej Olejovic Naftenko odpoveda: "Chod do zadku, neotravuj ..."

Pise sa rok 1921: Petrolej Olejovic Naftenko sedi na brehu rieky a chyta ryby. Pride k nemu taky zvlastny clovek - maly, plesaty s briadkou a hovori: "Tak ako Petroleji Olejovici Naftenko, beru ?"

Petrolej Olejovic Naftenko odpoveda: "Chod do zadku, neotravuj ..."

Pise sa rok 1952: V Moskve vysla kniha: Petrolej Olejovic Naftenko - Kak ja razgavarival s Leninem

 

Ako definovat komunistu a antikomunistu?

Komunista je ten, kto cital diela Marxa, Engelsa a Lenina,

antikomunista je ten, kto ich pochopil

 

lopatka, nechces davat radsej rovno linky na tie vtipy ? :smilieee:

http://www.smiechoty.sk/vtip/4431/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo si chcel tým linkom povedať ?

 

Co by se stalo, kdyby se Bush dostal do centra jaderného výbuchu?

Vůbec nic, proměnil by se v jaderný mrak a dál by lidem znepříjemňoval život.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Syn sa pyta otca

Otec co to je ten komunizmus ?

To v ZSSR, vlastne v Rusku, v Leningrade, vlastne v Petrohrade, bojovali v oktobri, vlastne v novembri, ruski proletari, ktorych viedol nejaky Lenin, ktory sa vlastne volal Uljanov ...

To musel byt teda poriadny bordel, povie chlapec

No a to je presne ten komunizmus ... dokonci otec.

 

Viete kto je najvacsi chirurg na svete ?

Husak, dokazal voperovat srdce Europy do zadku ZSSR

  • Pridať bod 5
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemozem si pomoct, ale vybornou studnicou (sebaironizujucich) vtipov je Reagan...

 

"Ak by sa udialo nieco dolezite, okamzite ma zobudte! Aj keby som bol na zasasnuti vlady."

 

"Najstrasidelnejsia veta? Ked vam niekto zazvoni pri dverach a povie - Som z vlady a prisielm som vam pomoct."

 

"Moja strategia Studenej Vojny? My vyhrame, oni prehraju."

 

"Hovori sa, ze politika je druhym najstarsim remeslom na svete. Zistil som, ze sa na to prve dost podoba."

 

A favorit: "Vladne hospodarenie je ako traviaci trakt maleho dietata. Na jednom konci neukojitelny apetit, na konci druhom absolutna nezodpovednost."

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V gulagu v Magadane sedia traja trestanci na palande a rozpravaju. Prvy sa spyta druheho:

"A za co sedite ?"

"V roku 1935 som kriticky vystupil proti sudruhovi Popovï. A vy ste preco tu ?

"V roku 1936 som podporil sudruha Popova."

Chvilu ticho a potom sa obratia na tretieho, "a vy ste tu za co ?"

"Nuz, ja som sudruh Popov."

 

Gustav Husak sa prevaza po Ceskoslovensku, aby videl ako sa ma jeho lud. V jednom mestecku uvidi krasny dom, pred ktorym stoji moderne auto.

Necha tam zastavit, vystupi a spyta sa chlapceka, ktory sa hra na zahrade,

"chlapce a toto je vas dom ?"

"ano prosim"

"a aj to pekne auto je vase ?"

"ano prosim"

"a vies kto som ja ? ja som ten, vdaka ktoremu sa mate tak dobre"

Chlapcek sa schyti, uteda do domu a krici

"mami, mami, prisiel stryko Kurt z Mnichova"

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Su tri veci, ktore sa nikdy nemozu stretnut v jednej ludskej bytosti, chytrost, slusnost a komunizmus.

Ak je niekto chytry a komunista, nemoze by slusny;

pokial je niekto slusny a komunista, nemoze byt chytry;

konecne moze byt chytry a slusny, ale potom nemoze byt komunistom.

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov