Skočiť na obsah

Magio


Jovzin

Odporúčané príspevky

Ahojte.

 

Cem sa opytat ci nahodou aj k Vam v poslednych dnoch nechodili ludkovia ponukat Magio ?

 

Lebo mamina mi prave volala, ze jej prisiel dneska nejaky ujko ponukat Magio. ALe co pozeram www.t-com.sk tak nikde tam nevidim taku akciu ako mi ona spominala. Tak preto sa pytam...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    3

  • Ryan Giggs

    3

  • Vilma Flinstonova

    3

  • Jovzin

    2

Top prispievatelia v tejto téme

ponúkať priamo nie, ale pred nejakým časom, dvomi mesiacmi, tak akosi, tu chodil jeden mládenec, nejaký mladý ing. už neviem odkiaľ, ktorý tu zisťoval všeobecný záujem ...

káblová tv v meste nie je, každý si to rieši sám, a digi dokonale vypadáva, sme tak trochu na konci západného sveta ... a spomínal magio, ale viac si z toho nepamätám ...

konkrétne osobné ponuky tu zatiaľ nepadli.

ale o magio sme už uvažovali aj predtým.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez mame Digi a vypadok kazdu chvilu. Takze dost premyslame nad magiom. Akurat chcem vediet o tom viac kedze je to nejake externa firma D2D co robi pre T-com a zhanam im ludi ak som dobre pozistoval. A preto mi nesedi ta jeho ponuka co on ponuka a co je realne na stranke T-Comu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

tak a je to vymenené ... Digi tv sme vymenili za Magio ...

jedna záručná oparava bola po pár dňoch, vymenili zariadenie, kde sa to celé zapína, opravár vyhlásil, že to robia, pri istých chybách po zavedení Magio už ani neskúmajú, kde je chyba, jednoducho vymenia a je zvyčajne pokoj.

 

pokoj zatiaľ je, výpadky nie sú, pri extrémne zlom počasí, ktoré prichádza nad nás, sem -tam rozkockuje na moment obraz, ale na pár sekúnd, a dosť .

 

jedna zaujímavá vec zato je, a opravár zatiaľ na to neprišiel, prečo :

všimla som si to na tv Paprika - sú tam programy, veľa pôvodných maďarských programov, ktoré bežne pripravujú maďari, teda základný jazyk je maďarský. vyhovuje mi to, nepotrebujem český preklad.

čo je ale perlička, pravidelne na sekundu zvuk vypadne, a samočinne prepne jazyk ... zrazu mi maďarského kuchára s maďarčinou prekladá český komentár.

a naopak - o chvíľu cvak, český komentár zmizne, a maďarský kuchár pokračuje vo svojom výklade .

 

robí to aj pri programoch, kde je pôvodný jazyk programu iný, teda preklad je buď český alebo maďarský, zrazu cvak, a je to prekladané do češtiny, a cvak, a je to prekladané do maďarčiny ... a nejde to nastaviť na jeden jazyk, nepodarilo sa to ani opravárovi, zatiaľ. povedal, že ked to bude robiť, nech to zahlásime znovu na opravu, robí to stále, ale zatiaľ sme nehlásili nanovo,

 

prekážať to neprekáža, našťastie, viac je to zdrojom zábavy ... okrem tohto je Magio zatiaľ v pohode . :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som z Magiom tiež spokojný, raz za čas nám zamrzne celý systém a musia nám to v centrále reštartovať ale inak pohodka, a ešte jedna vec, škoda že neplánujú sfunkčniť usb porty...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja chvalabohu takéto niečo neriešim. Síce môj provider Max Multimedia ponúka celý balík vrátane telefónu aj TV, ale mám len internet a TV mám vďaka satelitu, ktorý už dobrých 15 rokov čučí na streche. Chytám nejakých 12 programov či koľko, ale ani to neriešim. TV pozerávam veľmi málo, akurát len keď ide Frasier alebo nejaký ten futbal. Filmy pozerávam len výnimočne a zásadne neskoro v noci, keď film prerušia maximálne nejakými dvoma reklamami, lebo to čo robí Hnojka, že každých 20 minút tam drbne reklamu, to už je na nervy. Včera u mladej (má SkyLink a nejakých 500 staníc) som prepínal medzi českými a slovenskými kanálmi a asi 6-7 staníc v rade vysielalo reklamy!! Až na nejakej tej ôsmej išiel nejaký film. Niekedy mám dojem, že sa všetky dohodli kedy budú dávať reklamy. O to záujem nemám, filmy pozerávam inde, len nie v TV, to je strata času a nervov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O to záujem nemám, filmy pozerávam inde, len nie v TV, to je strata času a nervov.

 

Zaleži kde to pozeraš. Na filmovych kanaloch take niečo neexistuje aby počas filmu šupli reklamu.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

nechcem zakladať novú tému kvôli tomu, tak to šupnem sem.

nemám Magio, ale máme z UPC TV, telefón a internet. Aby sme mohli mať prístup k TV kanálom, máme set-box, už asi tretí, ja neviem, prečo sa nám to furt kazí.

Ten, čo máme teraz, tak isto "mrzne", hocikedy, keď chcem prepnúť na iný kanál, tak tá mrcina zmrzne a musím to vypnúť a znova zapnúť, a kým sa to zasa naštartuje, tak kus filmu je v pr-eli. Tiež máme tam zadané, že po nejakom čase sa telka automaticky vypne, ale ešte predtým sa tam objaví dialógové okno s otnámením, že o xy sekúnd sa vypne, a ak chceme, aby sa nevypla, máme stisnúť HOCIJAKÉ tlačidlo na ovládači. Koňacina, lebo ak stlačím náhodou OFF, tak sa vypne, a okrem toho, tiež často sa stáva, že to blbé dialógové okno tam ostane, a tak zasa vidíme prd, a nie film, a tak to zasa len musíme vypnúť a zasa zapnúť. Kurník, s analógovým televízorom takéto problémy neboli. Na tú kysňu som naštvaná čím ďalej tým viac. Mám na myslo ten slávny set-box.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi iné nezostane, len zasa vymeniť setbox.

 

my máme magio, a práve v piatok nám ho menili. asi tretíkrát. ono tie setboxy nevyhadzujú, pozrú mu možno do útrob, možno repasujú, vypnú zapnú, funguje, a posunú ďalej, až kým  nie sú úplne na odpis.
takže asi len nahlásiť a nechať vymeniť. nestojí za to nervačiť sa s nimi : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kým sme mali analógovú televíziu, možno nebol taký pekný obraz a ani sne nechytilo toľko staníc, ale zasa to nemrzlo a vlastne čo nám chýbalo? To, čo sme pozerávali, sme mali...načo je mi 150 kanálov, keď reálne vyberám tak z 10.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tento príspevok by sa skôr hodil do nejakej technickej témy, ale hádam tu až tak prekážať nebude...

 

@ vilma. settopbox je na odpis. je to vyrábané s dôrazom na cenu, nie na kvalitu. použité komponenty sa dimenzujú na hranu toho čo znesú, tak aby výrobok vydržal záručnú dobu. použitá RoHS technológia na životnosti tiež nepridá...

 

@ game. 90% ich vyhadzujú. pri nákupnej cene pár euro sa oprava alebo repas nevyplatia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To samovypinanie po urcitom case sa da nastavit. Mozes to v menu vypnut.

Ak mate nejaky novsi TV s dvb-c tunerom, tak vam postaci kupit CA modul do televizora a STB vobec nepotrebujes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov