Skočiť na obsah

Pohovory u zamestnávateľov


Sniper

Odporúčané príspevky

Aké máte skúsenosti z pracovných pohovorov? Na tých niekoľkých čo som bol za uplynulých cca 13-14 rokov bol, som si všimol, že tí čo robili pohovory sa postupne menili na psychiatrov a psychológov. Pamätám si na prvé pohovory, niekedy v polovici 90-tych rokov teda tie čo boli ešte normálne. Bavili sme sa prakticky len o vyštudovanej škole, čo to o praxi a o pracovnej pozícii kam som chcel nastúpiť, takže celkom pohoda. V tomto desaťročí už mám pocit, že pohovory vedú všelijakí íkvači, ktorých cieľom ako keby bolo čo najviac zdeptať uchádzača. Také otázky ako "prečo chcete pracovať práve u nás", "prečo sa uchádzate práve o toto miesto", "prečo si myslíte, že práve vy budete pre našu spoločnosť najlepší" a blablabla a tak ďalej, kedysi neboli súčasťou pohovorov. Ešte by som to relatívne bral, ale pamätám si na jeden taký pohovor spred vyše dvoch rokov s takým íkvačom, ktorý sa po celý čas na mňa tak divne usmieval a zároveň mu tak divne svietili oči, že som si myslel, že to bude nejaký psychopat. Zrejme jeho úlohou bolo dávať čo najdivnejšie otázky, ktorými by mohol zdeptať uchádzača. Po tomto pohovore som si povedal, že ešte raz na takého íkvača narazím, tak sa postavím, poviem mu, že som si myslel, že som prišiel na pracovný pohovor a nie na psychologické vyšetrenie a zamávam mu na pozdrav. Len ma to utvrdzuje v tom, že vlastný biznis bude asi najlepšia cesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zazila som rozne pohovory, asi najabsurdnejsi bol ten, kde na poziciu recepcnej mestskeho uradu najali psychologa, ktory s nami viedol niekolko kol s roznymi testami, obrazkami a nakoniec vytipovali troch "vitazov", pricom mna neprijali z dovodu, ze som bola prilis mlada a radsej vzali starsieho cloveka pred dochodkom

iny pohovor na administrativnu poziciu prebehol rozhovorom v anglictine, nemcine, jazykovymi testami a dokonca aj pisanim eseje tiez v oboch jazykoch

dalsi pohovor bol rozhodnuty pozitivne od momentu, ked dany sef zistil, ze mum pracuje vo firme, ktora bola ich klientom

najlepsi a najnenarocnejsi bol pohovor do mojej sucasnej prace, pockali o hodinu navyse, vyplnenie osobneho dotaznika, volny rozhovor v slovencine o vsetkom moznom, hoci bol ziadany aj cudzi jazyk a po rozhovore aj odvoz autom

je to ozaj o stasti,nacasovani dobrej pozicie a hlavne o ludoch

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

tak ja som tiež kedysi absolvovala také pohovory, akú mám školu, čo viem a o akú to pozíciu by som mala záujem. Prebiehalo to s 1, max. s 2 ľuďmi a vždy s tými, ktorí s daným pracoviskom aj mali niečo spoločné. Potom som ale ostala na Úrade práce, decká odrastené, skúsenosti primerané, len som nemala 25...potom som sa dozvedela o jednom zaujímavom mieste, kde baba pôjde do penzie, a tak ma kamarátka, ktorá tam robila, zoznámila s vtedajšou šéfkou, dohodli sme sa, len bolo treba prejsť konkurzom. vtedy ešte internet nemal hocikto, takže konkurz bol vypísaný v novinách. Divím sa, že som sa naň prihlásila len ja, ale bolo to neuveriteľné šťastie, lebo keď som na ten pohovor prišla, tak okolo stola sedelo asi 12 ľudí, ich ksichty boli dosť nepriateľské, aspoň mne vtedy tak väčšina z nich pripadala...a ich prvá otázka bola, čo si myslím, že tam budem robiť. Náhodou som vedela, čo robila baba, ktorú som mala nahradiť, tak som opísala jej pracovné povinnosti, lenže to im nestačilo, a tak ma, pravdaže, rozhodili. jediné, čo som v tej chvíli mohla, bolo nasľubovať im hory-doly, a nakoniec ma údajne pre moju chuť učiť sa a pracovať, prijali. Bola som tam 10 rokov a tie hory-doly som nakoniec aj splnila - nahnali ma študovať, lenže ouvej, potom mi vedenie vzalo labák a pričlenilo ho inam, a mne povedali, že mi nepredĺžia zmluvu po 10 úspešných rokoch, lebo vraj nemajú pre mňa adekvátnu pracovnú náplň. Ja to ale vidím tak, že mzdové prostriedky potrebovali pre niekoho iného, a tak tú funkciu zrušili, miesto nej zaviedli inú, kde labák netreba, a dali to osobe, pre ktorú ten flek bol nachystaný. Aj také veci sa dejú.

No a pravdaže nesedím na zadku, a chodím po pohovoroch, ak ma teda pozvú, lebo roky utekajú, a tak sa mi často stáva, že aj ked potrebnú prax mám a klvalifikáciu a ostatné požiadavky spĺňam, aj tak mi napíšu, že po dôkladnom preštudovaní mojich materiálov sa ma rozhodli nezaradiť do výberového konania, alebo sa aj neozvú vôbec (to keď sa pozrú na rok, kedy som končila VŠ, lebo na dobrú radu človeka z odboru personalistiky dátum narodenia uvedený nemám, vraj to nie je povinný údaj). A tiež sa ma vždy pýtajú, prečo chcem robiť u nich, a čo si predstavujem, že by som robila. Ja ale vždy dopredu preštudujem webovú stránku daného pracoviska, a tak si pripravím vhodnú odpoveď na obe tie otázky. Tiež ak ide o vedeckovýskumné miesto, mám nachystaný dlhý zoznam mojich publikačných aktovít vrátane vecí, ktoré mi vyšli, a ak by šlo o miesto v riadení kvality,čo ma tiež zaujíma, tak to si zas pripravím iné materiály a iný typ životopisu a prejavu. lenže aj tak je mi to trt platné, lebo nemám už 30 ani 35, a nejaké moje schopnosti a skúsenosti sú to posledné, čo ich zaujíma...takže toľko k pohovorom. Howgh.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pohovory sú väčšinou len formalitou. Miesta sú už vopred obsadené. Tú vetu "po dôkladnom preštudovaní Vašich materiálov sme sa rozhodli nezaradiť Vás do výberového konania" má snaď každý personalista nakopírovanú v schránke už ráno len čo príde do práce a potom už len robí ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel nemas pravdu...pohovory nebyvaju formalitou...a v obore kde sa ja hybem uz vobec...mozno to tak je v malickych slovenskych firmach, ale u nas vidim ze ked maju na pohovor dohodnutych 20 ludi, dufaju ze aspon jeden bude schopny a nikdy nebolo ze by sa robili pohovory len proforma a uz bol vopred vybraty kandidat...takto to nefunguje vsade...samozrejme, v slovenskych firmach, kde ludia lietaju ako handry a na lepsie miesto treba poznat majitela, to je o inom...ale toto nie je zamestnanie v pravom slova zmysle...skor nejaky ustav, kde navsteva generuje peniaze...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale však hej, určite to neplatí úplne všade, ale je to také "nepísané pravidlo". Lenže, čo sa týka napr. aj teba, ty sa pohybuješ len v jednom obore, ktorý nemá zaplnené kapacity (to je veľmi dôležité), v regióne kde je nízka nezamestnanosť a investície, ktoré neustále vytvárajú nové a nové miesta. Teraz ja nehovorím o pohovoroch, keď sa ideš pýtať za pás, tam väčšinou z fleku prijmú aj cvičenú opicu bez výučného listu, ale o pohovoroch, ktoré sa týkajú tých "lepších miest". Stačí keď vyjdeš do iného regiónu, kde je nezamestnanosť nad 15-20%, teda kde teoreticky sa na jedno miesto tlačí zo 15-20 ľudí a potom zrazu zistiš, že na pohovoroch (ak ťa vôbec na nejaký pozvú) si síce vyhovujúci kandidát, ale oni si našli lepšieho. A ten lepší je väčšinou podchytený po známostiach, rodinkárstve a pod. Takto to funguje na Slovensku, zažil som to aj ja a osobne sa poznám s viacerými ľuďmi čo to zažili na vlastnej koži (sú aj na tomto Fóre), takže je to až príliš veľa tvrdení proti tvojmu jednému, že nemám pravdu. Detto štátna správa, tam je to bez známostí už nula bodov. Nemysli si, že keď robíš v IT v regióne s najnižšou nezamestnosťou a firmy sa trhajú o teba, tak že to platí aj o zvyšku Slovenska. Zvyšok Slovenska, až na niektoré menšie lokality, je diametrálne niekde inde. A pracovný trh nie je o len o IT, sú tu aj iné obory a tie nemajú ani zďaleka dostatočný rast na to, aby mohli vytvárať nové miesta.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

budem citovat sam seba

 

takto to nefunguje vsade...samozrejme, v slovenskych firmach, kde ludia lietaju ako handry a na lepsie miesto treba poznat majitela, to je o inom...ale toto nie je zamestnanie v pravom slova zmysle...skor nejaky ustav, kde navsteva generuje peniaze...

 

by si sa cudoval, ale na slovensku existuju aj mimo BA firmy, ktore prijimaju na zaklade schopnosti, nie rodinkarstva :dalbysomsi:

ale uznavam, tych typicky slovenskych je velke mnozstvo takze ludia casto nemaju moznost zistit ze sa da pracovat aj normalne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekedy napriklad firmy radsej hladaju ludi v okruhu svojich zamestnancov, lebo im vedia odporucat zvacsa kvalitnejsich ludi vo svojom fachu nez "zvonku", je to pochopitelne, pohovory su tu tak ci tak stale sitom, ale k praci sa dostanu skor ti, co sa tomu viac rozumeju a pre firmu stoja menej penazi na zaskolenie, aj fluktuacia byva nizsia, pamatam ako sa raz nasi snazili obsadit poziciu, jeden tam ostal iba den, jeden tyzden, dalsi par tyzdnov, takze pochopitelne sa radsej hlada clovek zvnutra fachu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Hmm tak asi ma bude cakat par pohovorov. Citim sa celkom confident kedze mam uz nejake skusenosti ci uz pracovne ale aj co som chodil minuly rok na pohovory. Ale tak trema tam je a bude stale. Len dufam ze ma ten confident nestiahne a nebudem az prilis confident.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nas zvykneme robit pohovory/vyberove konanie, aj na pozicie, kde to nie je predpisane. (Na niektore ano, sme verejna sprava.) Dost casto byvam v komisii a bohuzial, uz viackrat sa mi stalo, ze ma zradil instinkt. Obvykle z tych kandidatov je cast rovno "odpad", ostatni su +/- vyrovnani, malokedy 2-3 vycnievaju nad ostatnymi. Vtedy sa clovek v ramci nutnosti vybrat niekoho, rozhoduje aj subjektivne. A potom po par mesiacoch, ci aj rokoch zistis, ze ten clovek, do ktoreho si vkladal tolke nadeje a uprednostnil si ho pred inymi, po odbornej stranke minimalne rovnocennymi, nie je to prave orechove...

I to je jeden z dovodov, preco sa hlavne v mensich firmach da na znamosti, inak povedane referencie. Ak sa za niehoho zaruci zopar znamych, je uz urcita sanca, ze bude spolahlivy.

Dalsia vec je uplne otrasna uroven dnesnych absolventov. Ad jedna to vidim este na studentoch - obcas robim konzultanta, ci oponenta diplomovych a inych prac. Des a hrúúúza, cest vynimkam. Student pride, ze ma robit diplomovku, ktora suvisi nejako s tym, co sa u nas robi, ale nema o tom ani paru a co je horsie, ani snahu :)

No a manzelka, ked chcela zamestnat absolventa VS, event. studenta na dohodu, tak vyvesila inzerat na urad prace a pre uchadzacov si nachystala odborny pisomny test (ekonomika, uctovnictvo). Co vam poviem - nas vtedy asi 17 rocny syn po tom, co mal odpozorovane doma a po jednom roku uctovnictva v skole s tym nemal problem, na rozdiel od vysokoskolakov ;)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

asi tak pred 12 rokmi som absolvovala jeden pohovor, kde chceli okrem iného (čo som zvládla ľavou zadnou) robiť tabuľky a grafy v exceli, čo už vtedy bola pre mňa hračka a zábava, a tak som im tam vykúzlila grafy od výmyslu sveta a porobila som im tam všetko, čo chceli s prstom v zadku. Aj tak ma tam vtedy neprijali, vraj by ma tam bola škoda, zahlaholila tá tetula, čo to konanie viedla...zaujímalo by ma, koho tam potom prijali, koho "nebola škoda". :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

hospodárske noviny priniesli desať za a desať proti - ako pohorieť alebo ako uspieť na pohovore ... článok je pod pianom, zatiaľ http://hnporadna.hno...am-to-vypomstit

... ale toto sú ich potopy a vyšvihnutia ... viem, že ľudia sú všelijakí, ale aj personalisti, a tak všeobecne je práve z čoho vyberať v x pozíciách, emptický môžem byť aj za ušami, keď je to personalistovi práve jedno, a podaktoré potápajúce sú vskutku podivné ... a tie kladné ako pome na jahody, všeobecná klasika.

... veledôležité intervjú s dámou personalistkou na celú stránku vskutku podnetné, nenavrhnite tykanie a kvalitne sa predajte. skvelé. :)

... hm ? nj :hmmm:

 

Potopíte sa, ak:

 

1. Prídete príliš skoro alebo meškáte

Tolerovaná hranica príchodu na pohovor je približne 10, maximálne 15 minút pred začiatkom. V prípade, že meškáte, konzultantovi zavolajte. Je možné, že mu narušíte harmonogram.

2. Nevhodne sa oblečiete

Vyvarujte sa príliš hlbokých výstrihov, ležérneho, priehľadného a výstredného odevu.

3. Riešite osobné záležitosti

Dodržiavajte formálnosť rozhovoru. Za nevhodné sa považujú informácie napríklad o čerstvom rozvode či iných osobných problémoch.

4. Preberáte úlohu personalistu

Pohovor má svoju štruktúru, ktorej sa treba držať. Otázky začnite klásť, až keď dostanete priestor.

5. Tlačíte financie na prvé miesto

Plat je dôležitá motivačná zložka, ale na pohovor si pripravte aj iné faktory, ktoré vás na práci zaujímajú. Počas pohovoru sa na plat nepýtajte, priestor na diskusiu na túto tému prichádza až pri konkrétnej pracovnej ponuke.

6. Navrhnete tykanie

Aj keď je personalista mladší ako vy, tykanie nenavrhujte. Uvedomte si, že ide o formálny rozhovor, pri ktorom treba udržiavať profesionálny odstup.

7. Neodpoviete na otázku

Pri položenej otázke je potrebné sformulovať čo najjasnejšiu odpoveď. Príliš obšírne vysvetľovanie unavuje, stručné odpovede zase pôsobia stroho.

8. Ohovárate

Ak sa vás pýtajú na predchádzajúce zamestnanie, skúste nehovoriť o bývalom šéfovi a kolegoch v zlom. Vyvarujte sa tiež slangových slov a neformálnych výrazov.

9. Ste ovešaný batožinou

Ak aj pricestujete z väčšej diaľky alebo ste tesne pred pohovorom nakupovali, kufor či igelitovú tašku si odložte na recepcii. Určite s nimi nevstupujte do miestnosti.

10. Hráte sa s vizitkou

Vizitka je dôležitou súčasťou biznisu. Keď ju preberiete, vždy sa na ňu so záujmom pozrite. Počas pohovoru ju nekrčte ani neskladajte. Podľa etikety nie je vhodné vizitku položiť na stôl. Ak by ste zabudli meno konzultanta, budete ho mať pred sebou.

a opak:

Vyšvihnete sa, ak:

 

1. Dobre položíte otázku

Výsledkom dobrej prípravy sú aj vhodné otázky kandidáta. Firma bude nadšená, ak ukážete, že máte o nej dostatočne veľa informácií a doplňujúce otázky postavené na dostatočných znalostiach.

2. Ste empatický

Pri pohovore nestačí úspechy fakticky zhodnotiť, dôležité je aj to, ako a kedy ich podáte. Empatický kandidát vie navodiť správnu atmosféru, zasmiať sa, keď je to vhodné, a zároveň odhadnúť moment vážnosti.

3. Zaujmete hneď na začiatku

Prvý dojem vytvára spojenie fyzického pôsobenia, oblečenia a prejavu. Ak sa predstavíte v najlepšom svetle hneď na začiatku, zvyšok pohovoru bude pozitívne ladený.

4. Spojíte svoje smerovanie s firemnou stratégiou

Ak firma plánuje v budúcnosti expanziu do zahraničia, určite nič nepokazíte, ak spomeniete, že chcete byť súčasťou tohto kroku.

5. Uvediete konkrétne príklady

Ku každému tvrdeniu skúste nájsť konkrétny príklad z praxe. Ak v CV uvádzate, že ste kreatívny a odolný voči stresu, uveďte situáciu, v ktorej sa tieto kvality ukázali.

6. Zvolíte odev v rámci firemnej kultúry

Zistite si dress code vo firme a podľa toho sa na pohovor oblečte.

7. Ukážete jasné kariérne smerovanie

Naznačíte, že viete, čo chcete a ako sa má vaša kariéra vyvíjať.

8. Kvalitne sa predáte

Dokážete, že práve vy ste správnym kandidátom na danú pozíciu.

9. Doložíte referencie

Referencie od bývalých zamestnávateľov sú dôkazom, že ste sa rozišli férovo a nechali ste po sebe dobré meno.

10. Dobre sa pripravíte

Zapôsobíte, ak prídete na pohovor s vytlačeným popisom práce. Počas pohovoru si robte poznámky, vyhnete sa opakovaným otázkam pri ďalšom stretnutí.

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9. Ste ovešaný batožinou

Ak aj pricestujete z väčšej diaľky alebo ste tesne pred pohovorom nakupovali, kufor či igelitovú tašku si odložte na recepcii. Určite s nimi nevstupujte do miestnosti.

A úplný vrchol je prísť na pohovor do Lidla s plnými igelitkami z Tesca :D
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Potopíte sa, ak:

 

1. Prídete príliš skoro alebo meškáte

no, ja som meškal pol hodinu, zaboha som nevedel som nájsť sídlo firmy, dokonca ešte aj navigácia bola z tej adresy voľajaká zmätená, a dnes som dostal od firmy mejla že môžem prísť podpísať pracovnú zmluvu.

 

A úplný vrchol je prísť na pohovor do Lidla s plnými igelitkami z Tesca :D

 

:lol: :lol: :lol:

 

6. Zvolíte odev v rámci firemnej kultúry

Zistite si dress code vo firme a podľa toho sa na pohovor oblečte.

predpokladám že oblečenie Thor Steinar a martensky by sa na pohovor do ĽPR asi moc nehodili :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Psychopat - ja som nevedel co to je - som ja psychopat? - mozno aj ano - mam znaky. -Ale - aj nie.

 

http://www.aktuality.sk/clanok/239708/vieme-v-ktorych-profesiach-je-najviac-psychopatov/

 

Je tam zatriedenie profesii - a uctovnici nie su psychopati - ale je to tak - uctovnik -ako ja je nieco ako sestricka- ucitelka.  Teda ja psychopat nemozem byt.    Sa mozno smejete ale je to tak. Keby som bol tuto pracu nerobim.  prriklad kolega je uplne iny pre mna psychopat. On zlavu da ale niektorym - nie tym co nemaju peniaze. Tym co ich mozno niekedy bude potrebovat. mne sa to nepaci - ja by som ho aj zrusil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

:) pekne

 

Len by som trochu oponoval tomu výroku "Myslím, že úprimnosť nie je slabosť". Podľa mňa väčšina tých psycho-personalistov môže považovať úprimnosť za slabosť. Záleží však na pozícií. Ak sa niekto hlási na miesto predajcu napr. do obchodu s elektronikou, tak menežment očakáva, že obchodník tovar predá aj keby mal klamať. To je predsa účel, vychválim plazmu od Samsungu do nebies, len aby som ju predal, čo tam po tom, že môže mať niekoľko chýb, predsa zákazníkovi nevytáram všetky nedostatky, ktoré by mohli predaj zmariť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

práve som sa na nete dopracovala k tisíckrát omletým radám, ako písať a ako nepísať životopis a podobné záležitosti, ako sa uchádzať o zamestnanie ... toto so omieľa dokola viac než dvadsať rokov, asi je to furt aktuálne ... no nevadí ...

 

čo ma ale dostalo, spomínajú tam ľudia na svoje pohovory - práve som si spomenula, že som tu pred rokmi písala skúsenosť manžela jednej mojej kolegyne, ktorého počas pohovoru odfotili :)

mladé rýchlokvasené personalistky idú dnes inou cestu, je to akýsi tupo prevzatý americký model, dostali ma tieto zážitky z pohovorov:

 

" ... bol som na jednom takom pohovore a mal som nakreslit strom, tak som jej tak na papier nacmaral niečo, ale neprešiel som pretože to niečo malo málo konárov. A potom som už tieto skúmania osobnosti vynechal a našiel si prácu na priamo ... "

" Ja som nakreslil jedný oblúkom korunu a dvomi čiarami kmeň na čo mi bolo povedané, že som nedôsledný, lebo som nenakreslil konáre. Spýtal som jej aká bola úloha, v zadaní nebolo povedané že mám nakresliť strom s detailami. Proste naštudovali si príručku mladého svišťa. "

" ja som tiez par rokov dozadu kreslil strom. akurat som nakreslil ihlicnaty (listnate mi moc nejdu). Na vyzraze personalistovej tvare a otazke "Vy ste nakreslil ihlicnaty???" by sa dala spravit diplomka zo psychologie :) "

http://ekonomika.sme.sk/diskusie/2461525/3/Desat-pripadov-ked-firma-zahodi-vas-zivotopis-do-kosa.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Článok som čítal, diskusiu ešte nie. Nejaké tie skúsenosťami s personalistami mám. Na jednom pohovore som mal nevýhodu, že som nemal dlhé blond vlasy, na nohách štekle a trojky kozy, inak si neodkážem vysvetliť ako mohli do druhého kola pozvať niečo tak dezorientované ako to, čo sedelo vedľa mňa. Ale tuším som to už niekde spomínal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som šla na konkurz pred 14 rokmi na ten flek, čo som potom 10 rokov robila v špitáli, vedela som, čo robila baba, po ktorej som to miesto chcela prebrať, takže som tam šla celkom pokojná, ale keď sa tam doterigalo asi 12 doktorov a z toho tak 2 sa tvárili celkom priateľsky a ostatní akože ich idem zdržovať v ich bohumilej činnosti, a čo tam vôbec chcem, znervóznela som a pri pohľade na budúceho šéfa, ktorý vyslovene zazeral, ma až striaslo, ale aj tak pri otázke že čo si predstavujem, že tam budem robiť, vymenovala som im, čo robila osoba, ktorá ten labák viedla dovtedy. lenže im to zjavne nestačilo a začali ma strašiť publikovaním a vedou, že to nie je len tak, a že si budem musieť doplniť vzdelanie (hoci baba predo mnou tiež mala technické a nič si doplňať nemusela), ale nasľubovala som im tam hory doly (a potom som to aj dodržala), skrátka ma neodradili, a nakoniec som tam predsa len zakotvila a prežila značnú časť môjho pracovného života.

medzitým som bola na viacerých podobných konkurzoch (2x obhájiť si svoj flek, čo som aj dosiahla, a 2x keď už som vedela, že tam končím, na podobný flek), a tak ma už nezaskočilo a nevydesilo, keď tam bolo viac tých ľudí, čo mali rozhodnúť, koho prijmú, tam som presne vedela, čo ma čaká a bola som dobre pripravená, vedela som, čo sa tam robí a mala som jasnú predstavu čo by som ja tam robila, skúmala, atd...

 

Ale okrem dobrej prípravy je dôležitý slušný životopis zameraný na veci, ktoré by potenciálneho zamestnávateľa mohli zaujímať. ja som mala niekoľko druhov, jeden bol zameraný na činnosť vo výskume, tam som rozvinula svoju prax v tejto oblasti, iný bol zameraný na kvalitu - tam zas som rozvinula prax v oblasti riadenia kvality, iný som zamerala na technológiu plastov, atd.

 

celkom chápem, ak na taký pohovor príde zopár ľudí s praxou a nech si prizvú aj nejakého odborníka na ľudské psyché, nech teda skúsia odhadnúť aj či sa nechystajú prijať človeka síce šikovného, ale ktorý by im tam neustále robil problémy a hašteril by sa tam s nimi, ale nechápem, čo už len môže taká šťanda, čo teprv vyliezla zo školských lavíc, vedieť odhadnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som za poslednych vyse 25 rokov sedel pri pohovoroch vzdy na opacnej strane stola ako uchadzaci

to ma clovek 2 typy zlych zazitkov - prvy je ten, ked po nejakom case zistis, ze si nevybral zrovna najlepsie; druhy je taky, ked vies, ze nemozes ovplyvnit to, co je uz davno rozhodnute...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som za poslednych vyse 25 rokov sedel pri pohovoroch vzdy na opacnej strane stola ako uchadzaci

 

Pred pár rokmi som bol na pohovore v Telekome. To bol neskutočne debilný pohovor, mal som dojem, že personalista je psychopat. Samozrejme, že padli také idiotské otázky "kde sa vidím o pár rokov", "aké sú moje slabé stránky" atď.

 

No a o čo išlo, vedľa personalistu sedela jedna mladá slečna, akože vedúca prevádzky, ak mala 23, tak to možno bolo aj veľa. Ako chápem, že ako vedúca chcela byť na pohovore, ale skôr som mal pocit, že jej úlohou je byť tzv. "otravovačom". Položila mobil na stôl, ale tak nenápadne a šikovne zároveň, že som ho mal takmer pod nosom. Ten začal za chvíľu zvoniť a vibrovať. No a tie y začali sledovať aká bude moja reakcia. Snažil som sa ho ignorovať, asi to tak malo byť, aj keď som sa na ten mobil za dva razy pozrel a možno to má potom potopilo :D Ale nebanujem, bežný človek si myslí, že pracovať u mobilného operátora musí byť úžasná práca, našťastie poznám ľudí, ktorí si to reálne vyskúšali a vraj je to riadna psychotina. Niekedy rozmýšľam, že len zo srandy si budem dávať žiadosti, aby som si mohol potom na pohovoroch robiť z nich prdel.

 

Tak sa pýtam, keď si sedel na opačnej strane stola, bol si personalistom alebo otravovačom? :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte jeden prípad z tých komentárov, ale je hodne typický ... o podobných som počula kopu podobných historiek:
 

 

" ... o tej 23 ročnej absolventke, ktorá sa tvári ako personalistka. Nuž tá môže prijímať skladníčky, či predavačky pre pultový predaj, ale naozaj nič vážnejšie... Na druhej strane pre každú trochu dôležitejšiu funkciu by pohovor s personalistom stačiť nemal. "

 

" Môžem potvrdiť

Znamy s dlhorocnou praxou v odbore a veku 57 si hladal pracu ako udrzbar a spravca budov. Asi na 10 pohovoroch nepresiel, ale vsade robila pohovor nejaka slecinka alebo niekto z junior managementu.

Az navela sa dostal na pohovor k staremu praktikovi co veci aj rozumel a nepytal sa ho ake ma hobby a podobne kraviny ale to ako casto sa robia revizie elektrickych zariadeni, ako funguje SHZ (stabilne hasiace zariadenie), bezpecnostne predpiosy v plynovej kotolni a podobne, a samozrejme bol ihned prijaty, lebo na to sa mladi absolventi samozrejme nechytali. Takze nie je pohovor ako pohovor, to by si mali pani zamestnavatelia uvedomit.  "

 

http://ekonomika.sme.sk/diskusie/dpl/23350041/Desat-pripadov-ked-firma-zahodi-vas-zivotopis-do-kosa.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak sa pýtam, keď si sedel na opačnej strane stola, bol si personalistom alebo otravovačom? :D

ani jedno, ani druhe

mozno si sa s tym este nestretol, ale naozaj existuju take pohovory, kde sa nehraju psychologicke hry, nekreslia stromy, ale napr. uchadzac dostane pisomny test z 3-4 oblasti jeho buducej pracovnej naplne, nasledne (ak dosiahne limitny pocet bodov) mu jednotlivi clenovia komisie davaju ustne otazky, opatovne odborne, v pripade ze sa jedna o potencialne veduceho pracovnika, tak napriklad z oblasti pracovneho prava, ale aj - ano, nejaka ta psychologia musi byt,vztahy na pracovisku a tak.

 

Ale ako som spomenul vyssie, chapadla mocnych siahaju co raz hlbsie a niekedy niekoho proste "musis" prijat :(

dokonca aj uplne bezneho zamestnanca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov