Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

No to teda áno. :D Osobne si myslím, že je tento program tak primitívny až ho ľudia pozerajú. Mne sa najviac páči, že sa tam vždy musí nájsť niekto, kto zamieša karty. V predchádzajúcej časti to bola ,,Kleopatra z Turca" a teraz je tam znovu nejaká ladná deva :D . Škoda len že už vypadla. nebude si z koho srandu robiť. Avšak už tým, že sa tam ženy prihlasili je jasné, že nemajú všetkych 5 pokope. dufajme, že sa ešte nájde nejaká dobrá žienka ktorá urobí zabavu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smutne, ze Jojke nejde o to, aby osamoteni nasli spriaznenu dusu alebo dostali prilezitost niekoho spoznat

nie, jej ide o show, a to drasticku, zhodit pred celym narodom prostych ludi, ktori maju uplne ine priority (ktore dnesnemu skazenemu konzumnemu sposobu zivota nic nehovoria)

 

videla som tuto show na nemeckych programoch, a dokonca aj na ceskej Prime, a teda musim povedat, tymto ide naozaj o to co maju v nazve, Farmar hlada zenu

vyberu "normalnych" adeptov, s realnymi sancami, "dohodia" im "normalne" zeny .. a hlavne, tie dialogy su na urovni... verim ze aj tie na jojke, kazdopadne ta sa snazi prezentovat len tie hefty, trapnosti...vsak slovensky narod sa rad bavi na hlupych a jednoduchych ludoch

 

smutne :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

v podstate ma zarazilo to isté, nechápem, kde tých ľudí berú...úplne ma dorazila napríklad Petra, čo silou mocou chce toho Tomáša. Vyzerá tak na 15 a jej správanie je zahodno tiež zhruba takej vekovej kategórie, alebo aj mladšej. Má to dievča vôbec 18 rokov?

Chvíľami sa cítim trápne aj za nich...

Ani som nemala v úmysle to sledovať, videla som 2 časti, a myslím, že to celkom stačilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Doll, musim suhlasit a zaroven nesuhlasit. ano, dialogy su stupidne, ano, nie je to na urovni, ano, slovensky narod sa na tom rad bavi, a co? dostali za to zaplatene a vedeli do coho idu. beriem ich ako hercov. navyse, je to tak sproste, az je to vtipne, a na terajsie zahmlene brnenske dni je to akoby slnko vyslo :)

 

a aku zenu si uz len moze najst mlady pipis, co si kupi namiesto terenaka Porsaka a snazi sa otrtkat bez rozdielu vsetko, co sa hybe? alebo stary alkoholik, ktoreho najvacsim problemom je, aby nahodou neprezil prvu hodinu dna triezvy?

 

ked sa na to pozries ako na show, kde je kazdy zaplateny, mohla by si sa nad to vediet povzniest, no a pokial ti +-10 ludi zobrazujucich dekadenciu spolocnosti prekaza, proste prepni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) ale ved hej

myslela som to v porovnani s rovnakymi formatmi inych krajin, kde to beru vazne :) a urcite aj tam maju ti ludia odmenu za to ze tam su, ale ten pristup televizie je na uplne inej urovni

 

pondelky nezvyknem byvat doma, ale ak som, tak zvyknem do toho nahliadnut..je mi luto tych ludi, lebo urcite ani tito, jednoduchsi, neratali s tym, ze v eteri budu len ich trapnosti, prehresky, a podobne

urcite boli chvile, kedy duchaplne a rozumne hovorili o veciach, ale stab a produkcia im proste nedali sancu :)

 

btw, myslim si ze ten porschak nie je jeho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 5 mesiacmi...

preco to zvalujes na ludi????

 

ludia su rozni, a nemozu za to, ze v tv vyzeraju tak ako vyzeraju .. to ze su jednoduchsi, prostorekejsi,..a?

 

tv vystrihuje a zahadzuje okamihy, kde su "normalni", nalieva im o sto sest, nadbieha rozne temy, aby rozprudila "intelektualnu" debatu

a potom to pusti narodu, ktory cim dalej tym viac osprostieva, do eteru

 

je mi luto tych ludi v televizii

 

HNUS!!!!

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne to tiež príde smutné... Zúfalí ľudia sa prihlásia, lebo hľadajú pomoc a východisko zo samoty alebo predchádzajúcich zlých skúseností vo vzťahoch, no a v TV im uberú ešte aj ten kúsok sebavedomia a hrdosti, čo v sebe majú - presne ako doll spomenula, tým spôsobom akým to nastrihajú, prezentujú a podsúvajú. A národ sa na tom náramne baví ako ničia ľuďom aj tie zvyšky sebavedomia. Videl som podobné zoznamovacie show v zahraničí, kde sa tým ľuďom naozaj snažia pomôcť k lepšiemu životu - samozrejme, tiež podsúvajú určité scenáre, aby to bolo sledovateľné. Ale je v tom naozaj aspoň kus seriózneho prístupu a rešpektu k ľuďom. Bohužiaľ, u nás je to vždy len a len o tom, aby ľudí potápali - teda neukazujú ich pravú reálnu "tvár" a správanie, ale väčšinou len ich slabosti a nestabilnú psychiku (často podporovanú alkoholom). Preto mi je to ľúto. Bohužiaľ, u nás by sa serióznosť asi nepredávala...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no veď keby to bola nejaká vtipne urobená relácia, ktorá by naozaj pomohla k tomu, aby si ľudia, ktorí sa tam prihlásia, našli dakoho, tak prečo nie? Ale takto sa mi chlpy ježia už len pri tej upútavke. No, nechystám sa márniť čas pozeraním toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si úvodné shoty z Farmára a už teraz viem, že toto nebude reality show, ale morálne bahno.

 

Zúfalí ľudia sa prihlásia, lebo hľadajú pomoc a východisko zo samoty alebo predchádzajúcich zlých skúseností vo vzťahoch

 

Keď pozriem na tie tam "farmárky" tak niektoré vyzerajú byť celkom súce devy, pochybujem, že by boli zúfalé z toho, že si nevedia nikoho nájsť. Skôr mám pocit, že tam ide o exhibicionizmus. Začala to Kleopatra z Turca a poniektoré sa ňou inšpirovali. Ako napr. tá blonďatá, s ktorou sa tam pobila.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrel som si úvodné shoty z Farmára a už teraz viem, že toto nebude reality show, ale morálne bahno.

Keď pozriem na tie tam "farmárky" tak niektoré vyzerajú byť celkom súce devy, pochybujem, že by boli zúfalé z toho, že si nevedia nikoho nájsť. Skôr mám pocit, že tam ide o exhibicionizmus. Začala to Kleopatra z Turca a poniektoré sa ňou inšpirovali. Ako napr. tá blonďatá, s ktorou sa tam pobila.

 

to sme dvaja, tiež to považujem za morálne bahno. A preto nebudem zvyšovať sledovanosť a sebe adrenalín.

ježkovy voči, kto by sa už len inšpiroval tou osobou...?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

".. moralne bahno...ale sledovat to aj tak budem..."

 

ja viem, ja viem, clovek je tvor zvedavy .. dakujem, ja si zapnem nejaky dokument alebo precitam knihu, a spravim nieco pre seba a aj pre slovensky narod, nakolko nepodporim toto bahno a v buducnosti sa snad dockame toho, ked to stiahnu z obrazoviek, lebo sledovanost bude nieco podobne ako PLAZ33

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sledujem skoro všetko, lebo po prehadzovaní nábytku som zistil, že pustený televízor mi vytvára večer vhodné osvetlenie. Takže za posledné obdobie mám zmapovaný komplet celý program viacerých staníc :D

 

A práve zisťujem, že Farma je ešte väčšie bahno ako Farmár (ale to nie je nič prekvapujúce).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

TV Markíza, aj TV JOJ kvôli zvýšeniu sledovanosti podliezajú aj tie najnižšie hranice vkusu, ale ...

... pokiaľ by to ľudia naozaj nesledovali, boli by Markíza/JOJ nútené siahnuť po inom druhu zábavy. Keď ale program - aspoň podľa údajných prieskumov dosahuje hranicu sledovanosti, ktorá Markízu/JOJ uspokojuje, tak sa ani nenamáhajú hľadať niečo nové, niečo, zaujímavé.

 

Nedokážem posúdiť, či takýto "humus" naozaj dokáže zaujať také množstvo ľudí, či je to program natoľko zaujímavý, aby sa ho oplatilo vysielať ako hlavný program večera, ale každý má možnosť voľby ... buď ten program sleduje, buď ho má ako kulisu, buď si zvolí na sledovanie úplne iný program, alebo jednoducho televízor vypne /a šetrí si aj svoje nervy, ale elektrinu!/. :)

 

Ja tieto programy nesledujem vôbec, takže nemám ani prehľad kto s kým a o čom to je ... úplne mi stačia upútavky, ktoré sú síce zostrihané tak, aby ukázali snáď to najhoršie čo sa tam vidieť dá. Však OK, nájdu sa ľudia a nemusia to byť ľudia s IQ patriaci do spolku Mensa, ktorí by si život na farme radi pozreli, určite by to mohlo byť poučné, možno aj občas zábavné, ale ak má byť hviezdou hlavného večerného programu Martinka, alias Kleopatra z Turca, či niekto na "jej" úrovni, tak to svedčí o zvrátenom vkuse oboch našich televízií. Je jasné, že televízie medzi "súťažiacich" nevyberú ľudí "normálnych" /nezaujímavých/, ale navyše, asi nikto, kto by nebol dostatočne "otrlý" by sa do takéhoto programu asi ani neprihlásil ... a je úplne jedno, či je to Farma, Farmár hľadá ženu ... či akýkoľvek iný podobný stupídny program!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 7 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov