Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

Zabúdam na to, že to býva v piatok. Takže videl som len prvú časť. Nie je to zlá show, hlavne ako sa tam tá jedna ožrala hneď v prvý deň. Budem si to musieť pohľadať na nete tie zvyšné časti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to super, sranda aké herečky tam podávali.

Len načo tam išli keď sa im nechce makať.

Ale aspoň je zábava.

 

http://www.farmarhladazenu.sk/farmar-epizody/detail/farmar-hlada-zenu-05-11-2010.html

 

Ale môj názor, že radšej byť stará dievka ako mať takého chlapa. Tie ženy sa chcú asi vydávať za každú cenu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme to zhliadli na babskej bytovej zurke, a opantane alkoholom sme usudili, ze tie nase debaty o chlapoch, aki maju byt, aki nie su, su v podstate malichernosti .. tie slecny tam, tie riesia uplne ine veci...

 

pobavili sme sa :) :) .. berieme to ako Odu, pardon parodiu, na vztahy

odteraz bytove zurky zasadne piatky, kvoli tejto showke, to nas vie tak fajne uzemnit, pri tom nasom snivani :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ešte tú ženu nenašiel ? :odpadnem:

 

keď nič nepíšete, myslela som, že to už aj skončilo ... alebo prinajmenšom to nie je až taká sranda :) :cotisisi:

ešteže tie sliepky tam sú :confused:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zajtra nezabudnite pozerať, krásavica z Hoľyvodu výrečná po tatkovi, krásna po matke, to sa nemôže nechať ujsť :)

 

:) kokos ja z toho starého nemôžem, to je magoooooor :) On určite bude nejaký narušený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

jaj. :rolleyes:

pardon, joj. či au.

a ja som myslela, absolútne naivne, že šéfka zatiaľ stačí ...

 

ale kdeže ...

 

Z jarných noviniek trhovej dvojky sú už známe aj formáty Šéfka, Áno, šéfe!, Bordelári, Chutíš mi, druhé série šou Kapor na torte a seriálu Keby bolo keby či seriálová novinka Dr. Ludsky. Chystá tiež nový komediálny seriál z prostredia firmy od tvorcov Mafstory a Profesionálov.

 

jojoj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov