Jump to content
  • 0
Tomáš

Tomášove problémy s PC

Question

Tomáš

Keďže som absolútny laik na tieto veci, tak sa často budem pýtať na všeličo, lebo mám s PC večne problémy. Chcel som si pozrieť reláciu z archívu TV JOJ a dalo mi to takúto hlášku (v prílohe) a poraďte mi čo mám robiť? Čo to odomňa a chce a či sa dá cez štandardný prehliadač pozerať to?

Recommended Posts

• 0
Tomáš

To už sa stalo ešte veľmi dávno. Som sa radil na pc fóre a už to nevydržali tak napísali že: Zabal to naspäť do škatule a vráť ho s tým že ešte niesi dostatočne vyspelý na používanie takejto veci...

• 0
chlapeczjuhu
A veľmi dobre robíš! Už aj ja som uvažoval že na internetovanie PC, mať kľudne oldschool telefón a na hudbu nejaký malý šikovný player.
Toto vsetko ti s prehladom splni telefon za 150 euro, novy, z obchodu v zaruke aj s poanym celofanom na krabici.
Ale naco ti radit, ty vies co robis.
Mimochodom ako sa ti pracuje s itunes? Super vec, ze?

...

• Haha 1

• 0
Proteus
pred 7 hodinami, chlapeczjuhu napísal:

Toto vsetko ti s prehladom splni telefon za 150 euro, novy, z obchodu v zaruke aj s poanym celofanom na krabici.
Ale naco ti radit, ty vies co robis.
Mimochodom ako sa ti pracuje s itunes? Super vec, ze?

...

Veď ho nechaj. Tak veľmi chcel Iphone, že ho už má druhý krát. Však prednedávnom mal aj dva a predal ich. Dokonca neviem či toto nie je už jeho tretí pokus. Najprv si kúpil s cigánskej pôžičky, ten asi predal, nebolo na jedlo. Potom sa pochválil, že má dokonca dva za dobrú cenu, tie buď predal, alebo nešťastne pristáli na stene či na zemi a teraz má už nový novučičký. Len akosi nefunguje s jeho starým pc. Čo narobí, keď on proste chce iphone. 

Hlavne itunes na win operačnom programe :D :D :D 

• 0
tyso

a na  co vlastne itunes pouzivas ?   Problem je asi jasny,  pouzil si najnovsi itunes na nepodporovany system a miesto toho aby si si nasiel spravnu verziu itunes si si "opravil" windows do nepouzitelnej podoby.   Ale tak nejako nechapem k comu ti je to dobre,  ja pouzivam iphone uz viac ako 10 rokov a itunes som odinstaloval pradavno.   Tak celkom nechapem tvoj problem.

Inak  https://support.apple.com/kb/dl1816?locale=sk_SK

• 0
robopol

Najlepšie riešenie pre Tomaša je dať to do ruky tomu, kto nie je retard. :) Povie , čo vlastne chce a druhy to nainštaluje...

• Like 1

• 0
tyso

to je navod na vacsinu Tomasovych problemov s PC :)  Ale  co narobis ked on je "ITeckar" :)

Ak to je :

Stoji to

10 EUR

20 EUR ak sa budes pozerat

50  EUR  ak budes radit

100 EUR ako si to uz "opravil" sam

• 0
Sniper
To už sa stalo ešte veľmi dávno. Som sa radil na pc fóre a už to nevydržali tak napísali že: Zabal to naspäť do škatule a vráť ho s tým že ešte niesi dostatočne vyspelý na používanie takejto veci...

Ja tiež nechápem, prečo silou mocou sa montuješ do vecí, o ktorých nemáš ani základné vedomosti, nieto predpoklady. Keby si si kúpil normálny počítač s Win 10, samozrejme legálnym, tak sa na počítačoch za 50€ nemusíš hrať na "programátora", ktorý prevelice potrebuje skombinovať pol tucta operačných systémov. Však si mp3 nakopíruj niekam na FTP server a do mobilu si to stiahni.

Ale tak čo čakať od exota, ktorý sa považuje za grafika už len tým, že vie v Skicári otočiť obrázok o 90 stupňov.

• 0
Tomáš

Už som to vyriešil na maminom notebooku. Keby ma to skôr napadlo tak zoberiem na USB kľúči exe súbor itunes inštalačky (ona má net na kredit tak nech nesťahujem draho) a svoje MP3 súbory a nainštaloval tam iTunes a potom z USB kľúča nakopírovať... Toto je význam tzv. prenajímaných vecí ako taxík že kto málokedy potrebuje auto, viac sa mu oplatí taxík ako zakúpiť a vydržiavať vlastné auto. Veď v časoch PF som chodieval dennodenne na verejné PC len aby som mohol prispievať na fórum. Lebo ja som nikdy schopný PC ani pripojene doma nemal. Ale ak som si to prerátal že v tej dobe pentium dvojka stála 20.000 korún a DSL pripojenie 1600 korún mesačne, tak sa mi viac oplatilo zaplatiť si pár hodín na verejnom PC.

• 0
chlapeczjuhu

• 0
Tomáš

chlapeczjuhu aky je tam prispevok? Tapatalk ukazuje prazdne. Skusim cez prehliadac.

Inak toto je ta haraburda s ktorou sa furt trapim v poslednej dobe:
44f4f2e817a865840c3e97a825d9a518.jpg

• 0
chlapeczjuhu

Mas si nasetrit na normalny pocitac.

Nechapem ako sa mozes trapit vsak ty vies co robis...

...

• Haha 1