Skočiť na obsah

Prečo ženy nikdy nepovedia 100% pravdu?


Jovzin

Odporúčané príspevky

weirdo, to bolo milo uprimne... :smilieee:

..ale povedala by som, ze to plati aj naopak - muzske tajomstva a zenske vyzvedanie.. preto je lepsie nedrazdit kobru bosou nohou... :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, čo ho hovorí tvoja priateľka na to, že tu s neznámymi ľuďmi ako na bežiacom páse preberáš vaše problémy ? Priviedol si ju sem na fórum a dal si jej čítať všetky príspevky ? :smilieee:

 

Nemá výhrady ? Páči sa jej to ? Je spokojná ? :)

Alebo o tom vôbec nevie ?!! ;)

... koľko percent je potom toto z tých 100%, ktoré ako hovoríš chceš počuť/vedieť ty ?! :innocent:

Alebo je toto už niečo ine ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dám to tu trocha do poriadku.

 

Otázka neznela že prečo ženy nie vždy povedia 100%-tnú pravdu.

Otázka znela prečo ženy nikdy nepovedia 100%-tnú pravdu.

 

Moja odpoveď - jasne že niekedy povedia aj 100%-tnú pravdu.

 

Napr.mne vždy keď je "po tom" - povie moja polovička: "Bol si fakt super!".

....Hádam by mi neklamala !?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK one more time pre par ludi:

Uz ma to nestve, netrapi, nezastavujem sa nad tym. Ako pise wierdo poucil som sa z chyb a serem na to ci mi hovori 100% pravdu alebo nie. Zbytocne si prirabat stresy a nervozitu v zivote.

That is all :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zbytocne si prirabat stresy a nervozitu v zivote.

 

 

Tak je ;) jednoducho dôverovať nám, tak ako dôverujeme aj my vám .. postaviť sa k životu sebavedomo, chlapsky, nefňukať, nepodozrievať, brať nás s humorom, nadhľadom a bude ok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Odpoviem z vlastnej skúsenosti. Tiež som mala s niekým dohodu, že si budeme hovoriť veci na rovinu a keď som mala odpovedať na jednoduchú priamu otázku, tak som to nedokázala. Hoci som si pred tým x-krát prešla rozhovor v duchu (lebo som vedela, že jedného dňa k nemu dôjde)a nielen že som si myslela, že to zvládnem, ale aj som chcela ten problém riešiť, jednoducho to v tej chvíli, keď prišlo na "lámanie chleba" nešlo. Mala som sto chutí ujsť, zaliezť do nejakej diery a nikdy z nej nevyliezť. V živote som taký stres nezažila.

Asi to zjednoduším:

Chlapi, ak Vám žena v niečom nepovie 100% pravdu, je to v tom, že aj keď vás miluje, tie 2% sú niečo s čím sama bojuje a aj keď vám to chce strašne povedať, tak to jednoducho nedokáže. A hlavne vtedy ak stojí oproti chlapovi, ktorý ju prepaľuje pohľadom...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikto na svete nehovori 100% pravdu. Ani muzi ani zeny. A ani knazi, ktori su akosi automaticky viazani k tomu, aby ju hovorili. Proste sa to neda vraviet ju vzdy. Je to spolocensky, eticky, socialne ovlyvnovane. Niekedy by taka pravda bolela viac, ako poznanie, ze ide o klamstvo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 7 mesiacmi...

Asi blba otazka...ale vazne chceme, aby nam zeny hovorili 100% pravdu? Pochybujem :)

 

v tom to bude. kto už len by chcel počúvať kadejaké pitvanie a zdôvodňovanie, bez ktorého by 100% pravda bola len 98 či koľko%?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tom to bude. kto už len by chcel počúvať kadejaké pitvanie a zdôvodňovanie, bez ktorého by 100% pravda bola len 98 či koľko%?

 

Tak to ano :) ...pripady, ked sa zena o nieco taketo pokusi, dokazu dokonale znechutit vacsinu muzov :P
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jj. Obavam sa, ze ak by zena hovorila uplne-dokonale-100%-vsetko, tak by zalozil inu zufalu temu :D

 

Varianta A:

- On: Pod so mnou do sprchy? (*obscenne pozmurkavanie*)

- Ona: Daj mi trosku casu a uvidis... (*slubny polousmev*)

 

Varianta B:

- On: Pod so mnou do sprchy? (*obscenne pozmurkavanie*)

- Ona: Ach jaj. Keby si len vedel, aky som mala na nic den. Uplne strasny. Sefovi sa nepacili posledne vysledky, takze sa rozhodol, ze nas znosi pod ciernu zem uplne vsetkych, takze sme dve hodiny pocuvali toho ziapajuceho trpazlika. Pricom moje oddelenie je asi jedine, ktore vykazuje zisk pocas celeho roku!! Chapes to? Teraz hodnotil vysledky za prvy kvartal a kedze sa kdekto vyvaluje a nerobi co ma, tak bude jednoducho kratit odmeny vsetkym. Nie ze by mi islo len o peniaze, ved ma predsa poznas...ved to vies, ze? Ale tu ide o princip, jednoduchy princip, ze makam ako cinan, nechodim na hodinove obedy a nakoniec nas vsetkych hodi do jedneho pytla. Uplne ma to rozhodilo, to mi teda ver. Plus volala moja mama, ze ma zase nieco so srdcom - takze neviem ci nebude musiet ist do spitala a ak ano, tak ci si ju tam zase nenechaju. A ak ano, tak potom co s otcom? Odkedy je na vozicku, tak sa onho niekto musi starat a takto...ved to je skoro 150km a my dvaja nemame k nemu ako behat kazdy den. Takze mi mozes verit, ze sex je posledna vec, na ktoru myslim a na ktoru mam chut. V hlave mam milion starosti a necitim nijaku tuzbu. A navyse si musim oholit nohy, pretoze kym su taketo, tak sa citim neprijemne a vtedy absolutne nechcem, aby si ma videl, kym sa nedam do poriadku. Ale uznavam, ze pre uspesny partnersky zivot je potrebny aj sex, takze..... pokial navaris veceru ty, tak ja si zatial narychlo skocim depilovat tie nohy a snad sa dam trosku dohromady. Aspon natolko, aby sme si dali jednu rychlovku v posteli, alebo aspon oralny sex. Obavam sa, ze dnes aj tak skutocnu chut nebudem mat, ale kym som takto rozhadzana, tak nedokazem vzrusenie a orgazmus ani zahrat. Cize mi prosim daj trosku casu nech sa citim ako clovek a potom ti to zahram a s troskou stastia to budeme mat za sebou za 20 minut. A naozaj ta milujem, to vies, ze?

 

.....Ta varianta B je stale este len skratena verzia. Uprimne povedane - vediet VSETKO je pekne na prd napad. Vseveduci je udajne len boh - a bez vsetkych jeho dalsich vlastnosti by bola takato hromada informacii pre bezneho smrtelnika niekedy smrtelna :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uprimne povedane - vediet VSETKO je pekne na prd napad. Vseveduci je udajne len boh - a bez vsetkych jeho dalsich vlastnosti by bola takato hromada informacii pre bezneho smrtelnika niekedy smrtelna :)

 

To je fakt. :) Platí to pre obe pohlavia bez výnimky. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to ano :) ...pripady, ked sa zena o nieco taketo pokusi, dokazu dokonale znechutit vacsinu muzov :P

 

no vidíš, ja nie som muž, a rozpitvávanie dokola ma ničí... :jaaaj: ale poznám ľudí, čo sa v pitvaní s načieraním do hriechov z hlbokej minulosti priam vyžívajú, :vysvetlujem:ked už toho mám plné zuby, posielam ich na patológiu, na čo sa zvyčajne naštvú... :thumbdown:

niekedy dobrá a rozumná diskusia je potrebná, a z nej potom nájsť nejaké rozumné riešenie problému, ale nie 100x dokola to isté pitvať jak o zelenej svini :niee:

 

Jj. Obavam sa, ze ak by zena hovorila uplne-dokonale-100%-vsetko, tak by zalozil inu zufalu temu :D

 

- On: Pod so mnou do sprchy? (*obscenne pozmurkavanie*)

- Ona: Ach jaj. Keby si len vedel, aky som mala na nic den. Uplne strasny. Sefovi sa nepacili posledne vysledky, takze sa rozhodol, ze nas znosi pod ciernu zem uplne vsetkych, takze sme dve hodiny pocuvali toho ziapajuceho trpazlika. Pricom moje oddelenie je asi jedine, ktore vykazuje zisk pocas celeho roku!! Chapes to? Teraz hodnotil vysledky za prvy kvartal a kedze sa kdekto vyvaluje a nerobi co ma, tak bude jednoducho kratit odmeny vsetkym. Nie ze by mi islo len o peniaze, ved ma predsa poznas...ved to vies, ze? Ale tu ide o princip, jednoduchy princip, ze makam ako cinan, nechodim na hodinove obedy a nakoniec nas vsetkych hodi do jedneho pytla. Uplne ma to rozhodilo, to mi teda ver. Plus volala moja mama, ze ma zase nieco so srdcom - takze neviem ci nebude musiet ist do spitala a ak ano, tak ci si ju tam zase nenechaju. A ak ano, tak potom co s otcom? Odkedy je na vozicku, tak sa onho niekto musi starat a takto...ved to je skoro 150km a my dvaja nemame k nemu ako behat kazdy den. Takze mi mozes verit, ze sex je posledna vec, na ktoru myslim a na ktoru mam chut. V hlave mam milion starosti a necitim nijaku tuzbu. A navyse si musim oholit nohy, pretoze kym su taketo, tak sa citim neprijemne a vtedy absolutne nechcem, aby si ma videl, kym sa nedam do poriadku. Ale uznavam, ze pre uspesny partnersky zivot je potrebny aj sex, takze..... pokial navaris veceru ty, tak ja si zatial narychlo skocim depilovat tie nohy a snad sa dam trosku dohromady. Aspon natolko, aby sme si dali jednu rychlovku v posteli, alebo aspon oralny sex. Obavam sa, ze dnes aj tak skutocnu chut nebudem mat, ale kym som takto rozhadzana, tak nedokazem vzrusenie a orgazmus ani zahrat. Cize mi prosim daj trosku casu nech sa citim ako clovek a potom ti to zahram a s troskou stastia to budeme mat za sebou za 20 minut. A naozaj ta milujem, to vies, ze?

 

.....Ta varianta B je stale este len skratena verzia. Uprimne povedane - vediet VSETKO je pekne na prd napad. Vseveduci je udajne len boh - a bez vsetkych jeho dalsich vlastnosti by bola takato hromada informacii pre bezneho smrtelnika niekedy smrtelna :)

 

mu-ha-ha! tak toto ma zabilo. To si kde vzal? Asi by ma miglo, musieť si vypočuť taký prejav pod sprchou so starým...skúšam si to predstavovať, a už len tá predstava vo mne vyvoláva spomienky na temnú minulosť... :smilieee:

Skrátim to.

Som hlboko presvedčená, že chlapovi netreba všetko vešať na nos. Howgh, dohovorila som.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Necital som nic. Chlapovi nedoveruju.

 

ale brouku, čožeby nedôverovali...ale skús pochopiť, že veľmi veľa ľudí tie zadné vrátka alebo 13. komnatu, alebo nazvi si to ako chceš, potrebujú, aby sa necítili ako nahý v tŕní, po lopate aby sa im nemohlo stať, že haraburdie z 13. komnaty raz ich milovaný, ktorému 100% dôverovali, im hodí do xichtu a čo-to hodí ešte aj ďalším osobám - t.j. použije proti nim.

Aj mne sa to stalo...ako ste si už určite všimli, som skôr extrovert, ale napriek tomu aj ja mám 13. komnatu. Ale nebývalo vždy tak. Bol jeden človek, ktorému som dôverovala až tak, že som mu dala čítať svoj denník, ktorý som si písala od 15 do 18 rokov. V tom denníku neboli všelijaké sentimentálne veci z ružovej knižnice, ale popis vecí tak ako sa odohrali a pravdaže aj ako som to ja videla a cítila, bez príkras...všetko. A ja som si myslela, že keďže toto je - bude chlap na celý život, tak nech ma pozná so všetkým. A to som nemala robiť. Nebol to chlap na celý život a to, že som sa takto "vystavila", aj teraz na staré kolená ľutujem. Jasné, že sa všetko obrátilo proti mne, o veciach, ktoré som pokazila, čoskoro vedeli všetci kamoši...je síce pravda, že on kvákal len pred dvomi z nich, ale tí to zas posunuli ďalej a v upravenej podobe sa to dostalo až naspäť ku mne. Druhýkrát už som takú chybu nespravila - a tá 13. komnata je nutnosť. pre mňa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Trochu som sa zamyslel a spätne som si spomenul na niekoľko žien, za posledných pár rokov, o ktoré som mal záujem, ale nikdy mi nepovedali pravdu na 100%, prečo nemajú záujem. Najväčší extrém asi bol, keď mi jedna tvrdila, že s ňou si zakladať rodinu nemá význam, lebo z určitých zdravotných dôvodov už nemôže mať ďalšie deti, ale to, že už bola asi mesiac tehotná s iným, to už bola asi iná vec.

 

Vo všetkých prípadoch však platí to, že aj keď mnohé z nich nehovorili pravdu z dôvodu, že nemali záujem, nakoniec som rád, že to nevyšlo ani s jednou. S niektorými by to po čase nebolo ono, iné by boli doslova bremenom, a všetky tie neúspechy vlastne viedli k jednému cieľu: odstrániť ich z cesty, aby človek našiel niekoho, s kým to má zmysel a budúcnosť.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mozno som to tu uz spominala, neviem.

Pred rokom, absolvovala som stretko s typkom, ktory mal na pokeci peknu foto, detail tvare, samozrejme prehnanu cez photoshop alebo iny program, no jednoducho mal je*ave oci :)

Bola som z nich taka paf (chvilkova slabost), ze som nic ine neriesila (vyzor).

 

Stretli sme sa.

A ja som od prvej minuty chcela zdrhnut.

Tak bol spatny a mal cudny, uchylny pohlad...

 

Bohaca, citila som sa trapne, ze ako mam tomu chlapikovi povedat, ze nemam chut s nim byt ani len dalsiu minutu.

No poviem mu ze vyzera zle a aj pohlad ma cudny?

No nie...

Tak som to zvalila na to, ze nie som na vztahy na dialku (za tu chvilu sa do mna aj rachol).

Zrazu mi robilo obrovsky problem vzdialenost. Dubnica - Puchov :zubiska: :zubiska:

Nie a nie sa ho zbavit.

 

Takze Axel, ano, su niekedy momenty, kedy zena nechce povedat 100% pravdu :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov