Skočiť na obsah

Prečo ženy nikdy nepovedia 100% pravdu?


Jovzin

Odporúčané príspevky

Hmm moze mi niekto vysvetlit preto tie zeny nikdy ale ozaj nikdy nepovedia svojej polovicke, ktoru velmi miluju, 100% pravdu? Stale povedia iba 98% pravdy ale tie 2% blbe a najdolezitejsie percenta nepovedia. A aj ked Vam povedia milion-krat, ze poviem ti vsetko tak NIE nepovedia. A clovek sa to potom ma dozvedat tie priblble 2% pravdy od inych a casto aj cudzich ludi :) Moze mi niekto povedat preco je to tak? Ked uz Vam tolko hovoria ako Vas miluju a vsade citam, ze manzel/snubenec/priatel je pre zenu clovek ktoremu najviac doveruje v zivote, tak preco mu nepovie 100% pravdu?

 

Dik za odpovede

  • Pridať bod 2
  • Odobrať bod 7
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si jej tiež povedal 100% pravdu vo všetkom? Možno myslela, že tie 2% na začiatku by mohli pokaziť váš vzťah, teraz keď ste spolu možno sa cez tie 2% prehryzieš a tým je menšia šanca, že by stratila takého super chlapa ako si ty. Mysli.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teba trapia dva percenta? Ved dockaj casu,ked ti bude na 100% klamat. Vtedy ale uz tu pravdu budes poznat. Len znegujes co povedala. Najhorsie to je ked to pride na 50%. Vtedy by som si len dopisoval.

 

Ja to riesim tak, ze niekedy zenu nepocujem.Pr. keby ze chce aby som povysaval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata: No hmm ale ked sa jeje opytate 100krat vazne mi uz neces nic povedat a ona vam povie NIE ale vy viete, ze tam este nieco je...

Ale inak mas pravdu, ale ja sa snazim hovorit vsetko na 99,9 percent a hlavne aj to dolezite a blbe.

 

Axel: Tie 2% su terez za posledne dva tyzdne nie na zaciatku vztahu. Teraz posledne dva tyzdne je dost hovadske obdobie co sa tyka par veci. A ano povedal som jej zatial pravdu vo vsetkom. A hlavne jej hovorim pravdu vzdy ked sa ma nieco opyta tak jej poviem celych 100% avsak ona iba tych 98% ked sa jej nieco opytam.

 

Darkman: no moze to tak byt ale kua preco sa mi boji povedat tych zvysnych 2% ked sme si slubili po jednom incidente, ze si budeme hovorit vazne vsetko. A budeme si odpovedat 100%tne na otazky, ktore budeme mat medzi sebou.

 

Elfant: 1/Heh super, avsak oni su dolezite, kedze som sa jej to vcera okolo obeda pytal ci mi vazne nema nic co povedat k jednej veci este a ona ze NIE. A potom vecer sa to dozviem, od cudzieho cloveka uplne.

2/Jj super to aby som sa nenudil co ? Chcem sa obcas aj vyspat a nudit sa nenudim mam dost ucenia na tu CCNA certifikacnu skusku teraz.

3/Hmm sry ale so sexom to teraz nema nic spolocne.

4/Tento dovod je zatial asi ten najlepsi. Ale preco tie ZENY sa tak musia chovat kurna?

5/heh

 

Slimak: Njn zatial ma trapia tie. A priznam sa ze sa netesim na vyssie cislo ako pises.

 

Kazdopadne fakt neviem preco to robia. Hlavne ma stve, ze milion krat Vam povie, ze vsetko ti poviem na co sa budes pytat, a hovno NIE nepovie vsetko a to asi NIKDY ani keby som sa rozlial. Dalej vsade citam a pocuvam, ze manzel/priatel je pre zenu ta najdoveryhodnejsia osoba ktorej veri najvaic, no nevyzera to tak inak by povedala 100% pravdu. A koho sa snazi chranit ze nepovie tie 2% ? Seba, mna, niekoho dalsieho ?

 

Keby sme sa nedoholi s nou na niecom tak OK ale vzajomne sme sa na zaciatku vztahu na niecom dohodli. A co ma mrzi dost je, ze klame do oci ako vcera ked som sa jej pytal: "Ale vazne uz mi nemas co povedat k tomu?" :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A preco by ti mala hovorit vsetko? Vsak nieje tvoj majetok, ale normalna ludska bytost, ktora ma pravo na svoje sukromie a na veci, ktore si necha len pre seba.

 

Ty jej tiez nehovoris vsetko, ale len to co, sa ti hodi. Vie napr. o tvojich temach na tomto fore?

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lopata: No hmm ale ked sa jeje opytate 100krat vazne mi uz neces nic povedat a ona vam povie NIE ale vy viete, ze tam este nieco je...

Ale inak mas pravdu, ale ja sa snazim hovorit vsetko na 99,9 percent a hlavne aj to dolezite a blbe.

 

no vidíš a možno tých 0,1% otázok je pre ňu tiež dôležitých a bolí ju to že jej dačo nehovoríš ...

 

Kazdopadne fakt neviem preco to robia. Hlavne ma stve, ze milion krat Vam povie, ze vsetko ti poviem na co sa budes pytat, a hovno NIE nepovie vsetko a to asi NIKDY ani keby som sa rozlial. Dalej vsade citam a pocuvam, ze manzel/priatel je pre zenu ta najdoveryhodnejsia osoba ktorej veri najvaic, no nevyzera to tak inak by povedala 100% pravdu. A koho sa snazi chranit ze nepovie tie 2% ? Seba, mna, niekoho dalsieho ?

 

Keby sme sa nedoholi s nou na niecom tak OK ale vzajomne sme sa na zaciatku vztahu na niecom dohodli. A co ma mrzi dost je, ze klame do oci ako vcera ked som sa jej pytal: "Ale vazne uz mi nemas co povedat k tomu?" :)

 

čím budeš viacej tlačiť tým ti menej povie ... čo tak prestať sa stále vypytovať a dúfať že ona sama od seba v tebe nájde 100% dôveru na to aby ti to povedala ... ale ani vtedy ked ju v tebe bude mať ti všetko nepovie, proste je to tak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel: Tie 2% su terez za posledne dva tyzdne nie na zaciatku vztahu. Teraz posledne dva tyzdne je dost hovadske obdobie co sa tyka par veci. A ano povedal som jej zatial pravdu vo vsetkom. A hlavne jej hovorim pravdu vzdy ked sa ma nieco opyta tak jej poviem celych 100% avsak ona iba tych 98% ked sa jej nieco opytam.

 

Darkman: no moze to tak byt ale kua preco sa mi boji povedat tych zvysnych 2% ked sme si slubili po jednom incidente, ze si budeme hovorit vazne vsetko. A budeme si odpovedat 100%tne na otazky, ktore budeme mat medzi sebou.

 

Elfant:

4/Tento dovod je zatial asi ten najlepsi. Ale preco tie ZENY sa tak musia chovat kurna?

5/heh

 

Kazdopadne fakt neviem preco to robia. Hlavne ma stve, ze milion krat Vam povie, ze vsetko ti poviem na co sa budes pytat, a hovno NIE nepovie vsetko a to asi NIKDY ani keby som sa rozlial. Dalej vsade citam a pocuvam, ze manzel/priatel je pre zenu ta najdoveryhodnejsia osoba ktorej veri najvaic, no nevyzera to tak inak by povedala 100% pravdu. A koho sa snazi chranit ze nepovie tie 2% ? Seba, mna, niekoho dalsieho ?

 

Keby sme sa nedoholi s nou na niecom tak OK ale vzajomne sme sa na zaciatku vztahu na niecom dohodli. A co ma mrzi dost je, ze klame do oci ako vcera ked som sa jej pytal: "Ale vazne uz mi nemas co povedat k tomu?" :)

 

skúsim to jednoducho:

- len teraz posledné dva týždne ? to je celkom v pohode, ja som nevyprávala v živote nikdy nikomu 100 %. časť mojho ja je len moja.

nepýtaj sa jej na všetko, netlač na ňu, a nechci vedieť za každú cenu celých 100 %.

 

- asi tuším, alebo trochu dávaš tušiť, čo to bol za incident, ale čím viac jej pripomínaš "dohodu", tým menej ochoty bude mať povedať ti "všetko"

 

- ten 4. a 5. bod od elfanta je ten správny.

 

- nerozlievaj sa, nemá to zmysel. ani po 15, 20, 30 ročnom manželstve si normálni ľudia nepovedia zo všetkého 100 %.

ani ich nechcú vedieť. keď chcú, dôvera tam ide do kelu.

 

- to sa jednoducho nedá, povedať všetko na 100 %.

povieš svojej láske, že na nete si pozeral fotky iných dievčat, a vytešoval sa pohľadom na peknú ženu na ulici, že juj, mala dokonale skvelý zadok ? povieš raz, je to zábava ... povieš desiaty krát, a je to na rozvod. alebo minimálne otravné.

povie žena svojmu mužovi, že v supermarkete bol jeden chlapík a ešte aj prívetivý, ale nemala záujem a snažil sa ju zbaliť ?

poteší to, alebo otrávi, ale ideme ďalej, skutočne to treba vykladať aj s myšlienkami ?

možno raz, možno občas, ale žiarlivému partnerovi určite nie.

čo je to sto percent ? čo všetko ?

 

alebo ináč ... čo podľa teba patrí do tých dvoch percent a čo do sto.

 

ako píšu / knihy, časopisy ? /, aj keď je partner, partnerka, manžel, manželka najdôveryhodnejšia osoba - znamená to len toľko, že je tam, keď má ten druhý problém, že sa ho môžem spýtať, že mu môžem povedať, že sa môžem poradiť, že robíme veci spolu - ale nie, že mu musím na sto percent vyložiť dušu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani som necitala tu diskusiu tuna .. zbytocne sa pytas... na co ti su 2%? na co su ti vlastne nejake percenta?

tam si vsimaj ine veci, ach chlapce

 

btw, co za dve percenta ta tak trapia? co ak je tam napr 30%? o ktorych nevies..hm? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O tom, ze ste si slubili hovorit vsetko. Ja som si slubil zo zenou,po istom intermezze, ze si istu vec povieme, a koniec - nema vyznam dalej. V tedy to malo vyznam a iste by som to mozno naplnil, ale dnes, proste uz preslo 10 rokov.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco chces vediet pravdu na 100%?

Ide o zivot, ak nebude nieco na 100%?

Sme ludia, nie bohovia, mylime sa, klameme, robime preslapy, hluposti, podrazy, napravame chyby a zase robime, vravime polovicne pravdy, alebo mlcime, ked mame rozpravat...SME LUDIA...zivot nie vzdy o %...a to, ze sa nieco viac dozvies od druhych, nie vzdy to stoji za komplikovanie si danej chvile...kazdym takmto uvazovanim si skracujes zivot o chvile, ktore za to stoja Jovzin...

..ver ze niekedy je sladka nevedomost pre dobro veci

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jusuf, inak tú pravdu na 100% sa aj tak nikdy nedozvieš. Každý máme svoje tajomstvá (odporúčam si pozrieť a vypočuť rozhovor Cindy Campbellovej s jej trénerkou (či trénerom?) vo filme Scary Movie a možno pochopíš :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

podľa môjho skromného názoru je nutnosť nechať si nejakú tú 13. komnatu, niečo, čo patrí iba nám. Keby sme naozaj všetko zavesili partnerom na nos, boli by sme ako nahí v tŕní. Boli by sme zraniteľnejšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovžin, VŽDY len 100%-tná pravda ...?:smilieee: veď to podľa mňa neexistuje ..

a tak je to ok, veď to by sme niekedy tou 100%-tnou pravdou skôr "ranili" toho druhého, aj keď nechtiac ..

Ty miluješ, ona miluje, tak buďte jeden k druhému štedrí a darujte si lásku a aj "2% slobodného klamstva". :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm moze mi niekto vysvetlit preto tie zeny nikdy ale ozaj nikdy nepovedia svojej polovicke, ktoru velmi miluju, 100% pravdu?

 

Okrem vyssie spomenuteho tiez preto, lebo v opacnom pripade by si nezakladal tuto temu a ja by som sa nezasmial :smilieee:

 

Kazdy clovek si uchovava nieco zo seba iba pre seba. Vyzadovat od niekoho 100% otvorenost je vlastne hlbokym nepochopenim vztahu a ludskej psychiky. V tvojom pripade je to aj neslusne, ked sam pises, ze nehovoris vsetko. Prirodzene, kazdy z nas urobi nieco, za co sa hanbi a nema odvahu povedat to partnerovi /je myslim dost dolezite si to priznat/. Tvojej udajnej 100% uprimnosti neverim ani nahodou.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

platí zásada: menej vieš, lepšie spíš.....nechci vedieť 100%

 

Nejde o to, ze by si nemal pravdu, to mas. Ale keby sa tak niekomu podarilo presvedcit aj zeny, aby sa tymto principom riadili :innocent:

Povedal by som, ze vacsina radsej obetuje niekolkorocny spanok za zrnko vedenia :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin:

platí zásada: menej vieš, lepšie spíš.....nechci vedieť 100%(som ženatý 25 rokov :smilieee:)

Ako kedy, byva platna aj varianta, menej vies, lepsie spis, viac sa potom cudujes :innocent:

Roky radsej ani nepisem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@ Doll: ALe uz to berem s rezervou. Proste nechavam to tak ako to pride casom. Bud sa dozviem nieco viac alebo nie. Proste netlacim uz a nerobim sceny kvoli tomu ak vidim na nej ze mi nepovedala uplne vsetko na 100% k nejakej veci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin:

98% ná pravda:

manželka príde domov a hovorí: Strela som toho chudého suseda z 5-teho poschodia, že ako sa darí, a čo deti......

100% pravda:

manželka príde domov a hovorí: Strela som toho sympatického vyšportovaného suseda z 5-teho poschodia, že ako mi sa darí.....

Tak čo sa ti lepšie počúva???? :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jovzin, pisu ti sem sami starci (pardon pani :smilieee:), tak sa pre trochu kompenzacie pridam.

 

ako to byva zvykom, mlady a sprosty, som sa svojej prvej velkej lasky pytal na mnoho veci .. povedzme, ze z minulosti. ona mala rozum a odpovedat nechcela, no ja som tlacil a tlacil, az som z nej veci vymamil. potom som ich rok nevedel dostat z hlavy a trapil sa ako pes. poviem ti tolko - mudri sa poucia na cudzich chybach, ja sprosty som sa musel poucit na svojej a teraz viem, ze uz nikdy v zivote nechcem vediet vsetko.

 

usetri si nervy, nebud sprosty, a pouc sa zo mna.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov