Skočiť na obsah

Talentmania - Česko Slovensko má talent 2010


game

Odporúčané príspevky

Talentmania a Česko Slovensko má talent

 

naše dve veľké súkromné tv radi súťažia, to je jasné, oba talentohľadačské programy pôjdu naraz :blush:

 

/ dokonca pozerávam maď. stanice, kde dávajú reklamu či nejaké predbežné vstupy - v rovnakom čase začne tento istý talentohľadačský program aj tam, a určite ešte kdekade inde, len som po tom nepátrala, kde všade /

 

ale podstatné pre nás je, že

 

tv Markíza spolupracuje s TV Nova a vyšla z toho

Talentmania

porotcovia :

Adela Banášová, Alena Šeredová, Zdeněk Troška, Pavol Habera

moderátori:

Leoš Mareš plus nejaký slovenský moderátorský tajný tromf

 

 

a tv Joj spolupracuje s TV Prima a je z toho v tom istom čase

Česko Slovensko má talent

porotcovia:

Lucie Biílá, Jan Kraus, Jaroslav Slávik

moderátori:

Martin "Pyco" Rausch a Jakub Prachař

 

tak hurá do toho, sledujete, budete sledovať, ako sa vám pozdávajú poroty, moderátori, načo sú nám paralelne dve rovnaké súťaže, či majú talentovaní týmto ťahom viac šancí, či je to len súťaž tv, ktoré sa vám viac páči, kto je váš favorit, a všetko, čo k téme patrí ... samozrejme aj čo sa týka mimoriadnych talentov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si skúsim pozrieť dneska Česko Slovensko má talent uv´dim čo to bude zač ... určite nehodlám pozerať každý diel len vtedy ked bude nuda :blush: talentmániu neholám pozerať už len á ich úputavka je trápna

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale samozrejme, ze to budem pozerat! Obe show naraz, len pre vasu informaciu... Kupim si na to extra televizor, pripadne nieco menej radikalne, ako trebars - jednu budem pozerat, druhu nahravat, jedna skonci, druhu si pustim a... Vsimol si niekto ten sarkazmus? Pevne verim, ze hej... :) :blush: Inak toto superenie je kvalitne retardovane. Rodicom som sa snazila vysvetlit, ze preco styri televizie maju tento program a stale im to hlav neslo, ze o co tu vlastne ide... No ved samozrejme, ako vysvetlit nieco inteligentnym sposobom, ked je to take retardovane? :) Inak ja by som si to rada pozrela, bavilo ma to. Miestami to vedelo byt vtipne, ale hlavne ti talentovani ludia... A teraz myslim NAOZAJ tych talentovanych, nie ten... menej obdareny zvysok bez stipky sebareflexie. Ehm... Jo, ale ktoru z nich pozerat? ... Raz jednu, raz druhu. Ved ked mi uz ma je*nut, tak nech mi je*ne poriadne! :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keby som bol vedel, že sa tam ukáže nejaký "talent" na ktorom sa človek nasmeje tak si to pozriem, ale inak TV o takom čase sledujem len málo, takže som uchránený od týchto a im podobných zvrhlostí. Tá reklamná kampaň, kvôli ktorej boli schopní uprostred filmu dobre že nie cez polovicu monitora vyrolovať slogan "Talentmánia už o 7 Dni!!!" mi to dokonale znechutila. Agresívna reklama je antireklama.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Agresívnu reklamu použiť museli,

aby prebili tých druhých

tých čo odradila, by to s najväčšou pravdepodobnosťou pozerali,

len ak by si na diaľkový ovládač sadli

a zbytok sa buď priklonil k jednej možností, resp. sa snažil pozerať obe naraz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemám slov :blush:

dnes som náhodou zazrela pri prepínaní nejakých sedem sekúnd, práve tam boli dvaja, ktorí mali nahrubo namaľované obočia a mrkali na porotu ... :)

ale tento nemá konkurenciu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozeral to niekto ? resp. ktoré pozeral keď pozeral ?

čítala som kdesi také krátke zhrnutie, no nevyznelo to práve v prospech účinkujúcich, včera žiadny mimoriadny objav nebol ?

 

mimochodom, premýšľam nad tým pánom, 54 ročný človek, to je najkrásnejší vek, trochu dôstojnosti a rozumu pred tým, než pomaly aj jedno aj druhé začne miznúť, by človek očakával, ale keď som to pozerala, akurát som mala pocit hanby aj za neho, no čo už.

viem, že to poroty majú sakra zaplatené ... ale tie peniaze sú namojdušu tuším zaslúžené : )

 

 

edit.

ale áno, z opačného konca spektra, trochu krásy :(

 

stará dobrá nessun dorma znovu raz zabrala - učiteľ hudby, Slovensko má talent: Marián Zázrivý a Nessun Dorma :

 

Česko Slovensko má talent

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, aké talenty sa objavili tentokrát, sledoval to niekto ?

 

podľa Reflexu sa nad jedným z projektov zmráka :

 

Do konce mají obě talentové soutěže, které proti sobě napřímo soutěží v České republice, tedy Talentmania na Nově a Česko Slovensko má talent na Primě, ještě daleko. Pro jednu z nich je ale možná blíž.

...

Pokud se konec blíží, pak pro Talentmanii. Od začátku bylo jasné, že sledovanost prvních tří dílů rozhodne a po dvou remízách, které se daly interpretovat jako vítězství Primy, pokud byste jen trochu chtěli, teď přicházejí čísla, která potvrzují, že primácká ČSMT poprvé Talentmanii porazila. Ukazuje se také, že Prima daleko lépe zvládla PR soutěže, nebo prostě lépe nacastovala lepší a pro tisk přitažlivější soutěžící.

dodávam, že súťažia aj na slovensku ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem prečo, ale Talentmania sa mi páči menej ako JOJ má talent (nie že by sa mi páčilo aj to), ale tá Talentmania mi pripadá ako kópia (čo aj je). Včera som to sledoval na JOJ chvíľu, no ty koky, iné prípady tam boli, jedného vyhodili a ten sa hneď zdekoval do zákulisia, dobre že sa tam nepobil :cem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo je len poschovávaných priveľa talentov kdekade :)

 

to dievča je talent, formát je úbohý aj s nejapnými vtípkami poroty, ale robia len to, čo ľudia chcú vidieť a počuť, je to v scenári, ako určitý počet nešťastníkov bez talentu ale s o to vyšším sebavedomím, nie ? o to ide :cem: nebýt poptávky ...

tým divákom tam platia, alebo sú tam dobrovoľne ? : )

 

 

ale keď už nič viac, aspoň sa zalesknú v hlušine tie poschovávané perly :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž ... alebo tá hlušina ... :D

 

http://talentmania.nova.cz/clanek/souteze-kolo7/sedme-hlasovani-josef-patrovic.html

 

starý blázon je najväčší blázon, alebo frajer na pódiu :D

 

 

okrem toho vraj:

Markíze sa nedarí ... Česko Slovensko má talent začína mať u mladých divákov nad markízackou Talentmániou prevahu.

 

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/5556543/markize-sa-nedari-pod-mikom-sa-trasie-stolicka.html#ixzz105iewy00

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včerajšok som z akéhosi dôvodu venovala vyzobávaniu čs. talentov na youtube

vlastne som pôvodne hľadala, kto to tento rok vyhral v usa a gb, a prepracovala som sa k tej našej

 

pozrela som si hodne, možno aby som bola v obraze, ani neviem, naživo som to nepozerala ešte nikdy v živote, tu, keď mi to moc išlo na nervy, som sa posunula jednoducho ďalej ... sebavedomie niektorých ľudí a vtip vyberajúcich budúcich účinkujúcich na kastingoch bol zjavný, nuž o tom to je, zábava ... ale aj perly ... hlušina priveľká, ale pravé perly sem tam tiež

toto som zvládla, nakoniec som tomu venovala skutočne dosť, aby som mala aký taký prehľad

 

ale na talentmaniu som nervy nemala, silácke reči a vtip pre vtip, preadelováno a troška a habera, to už bolo na moj boľavý krk priveľa ... takže talentmania sa konala tak asi na tri videá, zatiaľ stačilo :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov