Skočiť na obsah

Talentmania - Česko Slovensko má talent 2010


game

Odporúčané príspevky

pán Patrovič z vyššie spomenutej talentmanie / prísp. 81 / to skúsil aj v čs. má talent ... des, cholera, svrab a neštovice

hanba ma fackala aj za neho

som si predstavila mať to v baráku ...

 

http://www.youtube.com/watch?v=hAETF5gGoSk&NR=1

 

okrem toho mladé dievča, ktoré prišlo predviesť pitie piva na ex, mladý chalan, ktorý sa raz hodil o preglejkovú stenu, stotridsaťkilová brušná tanečnica bez štipky talentu ...

 

jedna z mála perličiek malý Patrik Žiga napravil pachuť, a dokonale :

 

http://www.youtube.com/watch?v=lbBXxX7s0tE&NR=1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozerám na pozadí JOJ ten ich Talent (to len kvôli tomu aby som nepozabudol že potom ide môj jeden z najobľúbenenšjích akčňákov Con Air) a zatiaľ je to děsná nuda. Na tie tanečné skupiny či čo sú to, nie som zvedavý, ja by som ich vyhodil všetkých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz trochu egomasáže

 

na prvý pohľad je vidieť,

čo licenciu má

a čo je na kolene z blata uplácaná zlátanina

 

Talentmániu dokonale vystihuje jej porotca

Zdeněk Troška

 

Momentálně se totiž naplňuje to, co bylo evidentní už po prvním díle nebo dvou. Novácká Talentmania klání s primáckým Česko Slovensko má talent prohraje a jediné, o co teď jde, je, aby ho prohrála se ctí.

http://www.reflex.cz/clanek/zivot-a-styl/38788/talentmania-se-potapi-posadka-ne-opousti-lod.html
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože Trošku som poznal, Haberu tiež a aj Banášovú, ale až vďaka tomu článku som zistil, že tá štvrtá je Šeredová :rolleyes: Niečo mi to meno hovorí, ale neviem kto to je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mohol by si prezradiť, komu fandíš ... alebo ešte nie ? ;)

 

kdesi som práve čítala, že šeredová sa rozlúčila s talentmaniou, hrozné, strašne jej je ľúto a nebude mať čas sa dostatočne spropagovať vo svojej krajine ... neviem, načo to vôbec prijímala

 

srdcervúci článok

 

ale nepozerala som to a kutrem trochu v správach, ale nevidím, kto ju nahradil ? to tam už beztak bola desná zostava ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

nevidel som finále tak veru neviem či je to vlastne zaslúžené

 

a čo sa týka talentmánie ževraj je to stále trápnejšie a trápnejšie ... najprv sa moderátor oblečie do mäsa a potom zas Suchánek sa bije ... žeby nevedeli ako zaujať diváka ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som od začiatku sledoval len Talentmániu - hlavne pre to, že už len čo sa poroty a moderátorskej zostavy týkalo mi to viac sedelo tam. A nesťažujem sa - pútavý a zaujímavý program, pri ktorom si človek oddýchne a zabaví. Jediné, čo mi prekáža sú tie až príliš časté reklamy (ale s tými akoby sa vrece roztrhlo všade) ... Leoš Mareš je super moderátor, strašne dobre hlášky má, v porote Habera, Troška a Banášová (jedine Adelu moc nemusím), no a Genzer a Suchánek (tí sú už za zenitom). Celkovo show hodnotím kladne - aj keď áno, je tam raz za čas nejaký trapas (aj samotné "tipovanie" lachtana zo ZOO), ale ktorá dnešná show sa nezaobíde bez trápnych akože "vtipných" vsuviek a situácií? Ja som zvedavý, kto nakoniec Talentmániu vyhrá... Je tam dosť veľká konkurencia, ale asi to bude tá mladá dievčina, ktorá spieva operu - Patrícia Janečková (to je môj tip).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ono som si aj ja povedal že budem pozerať len jedno ... Talent ma celkom bavil i keď najprv v jednom semifinále bolo veľa super talentov a v druhom takmer nič ... a taktiež sa mi nepáčilo to že som si myslel že je to hlavne o talente a teda o takom čo je mi daný a nie to čo dakto robí od detstva a je v tom vycibrený ...

 

porota sa mi páčila pretože Krausa aj Bílu mám rád a Slávika som moc nepoznal ... a moderátori tiež dobrí ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale treba uznať, že toto 12. ročné dievča vie spievať a toto je Talent s veľkým T:

 

Patrícia Janečková

bez nej by celá Talentámia bola len do počtu.

 

Je tam dosť veľká konkurencia, ale asi to bude tá mladá dievčina, ktorá spieva operu - Patrícia Janečková (to je môj tip).

 

Tak Patrícia to v Talentmánii nakoniec vyhrala, aj keď konkurencia bola naozaj silná :)

A celé to zabil Peter Dvorský, ktorý poďakoval obom televíziam, teda Markíze a Joj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Patríciu som dnes náhodou začula spievať na chvíľu pri prepínaní programov ... to dievča je skvelé, lepšia ako hociktorá operná speváčka.

Axel a aljak, ktorí to zrejme sledovali, mali dobrý nos :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=nZJhNhTVtKk

 

Absolútny víťaz Talentmanie: Patrícia Janečková

2.miesto: Alena Smolíková so psom Keysi

3. miesto: Majstri pomalej akrobacie, manželské Duo Ogor

4. miesto: Niekoľkonásobný majster sveta v electric boogie Matúš Pišný

5. miesto: Virtuózny hráč na sklenenú harfu Petr Špatina

6. miesto: Milovníci slovenského folklóru, tanečný súbor Čarovné ostrohy

7. miesto: Krotiteľ, artista, žonglér a pokračovateľ rodu Jiří Berousek ml. z Originál Berousek

8. miesto: Mladá talentovaná speváčka Dominika Puterová

9. miesto: Tandem vyznavačov electric boogie Hybrid´s Crew

10. miesto: Operný talentovaný spevák Milan Sulej

 

diváci svojimi sms hlasmi, ktorých bolo viac ako 1 milión 200 tisíc, rozhodli, že absolútnym víťazom Talentmanie sa stala Patrícia Janečková.

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov