Skočiť na obsah

slimak

Odporúčané príspevky

Citát

hlavne nech to robi poriadne.

Na Slovensku? Ci so slovenskou vysokou skolou? Egyptogovia idu studovat do  Prahy, maju vynikajucich egyptologov, lebo to ma dlhodobu tradiciu. A pracu v Egypte zabezpecenu. Koncesiu na dlhe obdobie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

 Vcera sa stala taka sranda. Dopozerali sme film Koniec farara a boli sme na kope(sme to zacali v sobotu), my telku mame v spalni. Dcera chcela chytit zenu za ruku, len tam sa povalovala moja ruka. Tak 20 minut sme sa drzali. potom ona dvakrat trosku stisla, ja som opatoval. Zistila,ze to nie je mamina ruka sa na mna usmiala, ze som ju prekabatil. Odvtedy mi dala asi trikrat pusu.

---------------------------

Je milion dovodou preco ma predtym ani nie ze nechcela vidiet(nechcema vidiet v jej izbe kde sleduje nejaky jej serial,predtym sme to pozerali v spalni, len si to ona pozera vkuse na notebooku,pri pisani domacich uloch, ci aj ked maluje, vpadnem jej do izby co zas sledujes,nechce ma vidiet), dat mi pusu ci objat. 20 minut ta drzi za ruku,  a uz si ta aj vsimne, objimne ta. Tie dovody som aj chapal, ale 20 minut ju drzis za ruku a aka zmena.

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game mi dal,bod, ale dcera ak ma vidi,pride zo skoly, hned za mnou pride a ma obijme.  Predtym prisla po tyzdni aj z lyziarskeho vyletu(5 dni v Donovaloch) za mnou neprisla( az na druhy den sme sa pozdravili,mesiac dozadu). Vcom je zmena, 20 minut drzis ju ruku. Predtym som sa jej aj dotykal, aj spaval snou, raz so synom, raz s dcerou a 4 krat so zenou. A niekedy spime spolu vsetci.

Co ma teraz napadlo, uz s detmi nespavam asi rok, ale spaval som snimi. Chlapec ma uz 170 cm. Ked mal 150 bol pre mna dieta. To vies objat. Dceru detto. Ale spolu sme v tomto tyzdni spali vsetci 4. To sme pozerali Ucho. Poodspavali pri tom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vnučka Klára oslávila v januári 3 roky. Koncom apríla, ak všetko vyjde ako sme si naplánovali, stretneme sa a vyobjímame si vnučku,  syna a jeho manželku. Klárka je naše usmievavé slniečko, milá, inteligentná, šikovná. Donedávna chodila na odrážadle, teraz už bicykluje bez postranných kolieskov. Cez víkend bol ich navštíviť náš prvorodený syn, bol nadšený z neterky, Klárka zo strýka. Mladí boli aj na koncert, krorý si príjemne užili. Ja sa už teraz teším  na naše spoločné stretnutie, dúfam, že všetko vyjde podľa plánu a že si užijeme rodinku.

IMG_2979.JPG

IMG-20230405-WA0000.jpg

IMG_3128.JPG

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Nakoniec sme boli za našimi  v Prahe v júli. Syn s manželkou chodili aj do práce, aj sme si urobili spoločný program. Stretli sme sa aj so svatovcami s ktorými si tiež máme stále, čo povedať.   Venovali sme sa najviac,  aj užívali  vnučku Klárku. Spolu sme chodili kúpať sa, hrať na ihrisko, čítali  knihy, aj sme  si občas navarili, dobrôtky, také zo Slovenska, holúbky, pirohy, zemiakové placky,  proste bolo nám spolu úžasne. Krásne nezabudnuteľné zážitky. Je to nádherný pocit vidieť svoje deti, vnúčatko, keď sú  spokojní, šťastní. 

Naša Klárka 

K.jpg

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov