Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

dnes som zažila príhodu, ktorá aspoň spôsobila, že som sa konečne zasmiala ...

 

poobede som pár minút čakala pred zdravotným strediskom na odvoz, slabo popŕchalo, ale oprela som sa o lavičku ... za chvíľu zastalo pri chodníku pekné slivkovomodré veliké osobné auto, značku netuším, evč TT ... zozadu vyskočila mladá žena, tridsiatnička, pekne upravená cigánka, a len tak mimochodom sa ma spýtala, idúc niekam smerom k stredisku :
- mladá pani, vyveštím vám šťastie ?

- nie nie :)
- ale je nový rok, ja vám vyveštím, bude šťastnejší :)
to sme sa usmievali už obe, ja som sa zasmiala, a ona pokračovala v ceste ... toľko k dnešnému vešteniu šťastia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikdy som sa "neutiekala" k vešticiam ... ani v minulosti a ani teraz na staré kolená, ale ...

 

... ale ak by mňa takáto občianka oslovila mladá pani, mala by po kšefte už pri oslovení! :smile2:

Ak dostatočne nevidí  na "krátku" vzdialenosť, čo môže "vidieť" v ďalekej budúcnosti ... :ociska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

secretka,

kurnik šopa, už ty radšej nekukaj tak precízne !  berieš mi posledné ilúzie :lol:  :thumbsup:

 

 

/ mimochodom, nedala som si, povedala som jej nie nie :D  ... no jo, okrem toho som to oslovenie zažila aj na oveľa serióznejších miestach, aj oslovenie pána v sedemdesiatke "mladý pán" :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

task to ja som nie tak dávno zažila dokonca oslovenie "Slečna"...neviem, či dotyčný pán tak o 20 rokov mladší si doma zabudol 8D okuliare...pobavilo ma to vtedy, skoro som sa začala rehotať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

 

Veštica peniaze prepočítala, zabalila do alobalu, klientom naliala do pohára vodu, do ktorej pridala neznámu zmes, a poslala ich do vedľajšej miestnosti tekutinu vyliať. Keď sa vrátili späť do izby, veštica zabalila peniaze uložené v alobale do uteráka a dala ich poškodenej do kabelky. Pri odchode jej povedala, aby balík položila do detskej izby a rozbalila ho až o 24 hodín, pričom o polnoci si má zapáliť sviečku.

Keď pani o polnoci zavolala liečiteľke, ktorá si hovorila Senty, mužský hlas jej oznámil, že liečiteľka musela vrtuľníkom odletieť do Grécka a jej peniaze sa premenili na papiere. Po rozbalení uteráka pani zistila, že namiesto peňazí jej veštica dala nastrihané kúsky papiera. (tasr)

https://dennikn.sk/minuta/249999/

 

Ja to tym ludom vlastne prajem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som si raz dal veštiť (myslím, že som to tu už písal), z budúcnosti sa zatiaľ toho veľa nesplnilo, ale z mojej minulosti vedela akosi podozrivo veľa. Nechcela nič za to :) Horeuvedený prípad je čistý odrb, to aj ja by som dokázal tak veštiť a ještě bych vydělal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Radsej budem zit v sladkej nevedomosti. Po pripadnej navsteve by som bud stale rozmyslala o tom peknom, co mi povedala, a mozno aj naivne cakala na nieco co sa nikdy nestane, alebo si obhryzala nechty od nervozity a cakala ten avizovany osobny, maly koniec sveta.

 

Nie, dakujem, neprosim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

jeden úplne čerstvý rozhovor o úspešnosti úspešných kartárok a vecí z toho vyplývajúcich ... zdroj: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4806627

 

pripadá mi to ako návod, ako medzi vešeniachtitivými dámami overiť, či kartárka stojí za ten výdavok, ale vlastne ani tak to nefunguje - hoci vedieť počet detí je základ :)

čo ale s tými /prebytočnými/ deťmi, kde sa kartárky netrafili? :)

 

Dana Š. (gazela77) ID 42534
kartářka
stalo se vám že opravdu dobrá kartářka se vám netrefila v počtu dětí?

Darina V. (Darrrka) ID 47895 (12.8.2016, 9:27) DNES
Tak mně opravdu dobrá kartářka vůbec netrefila počet dětí ani pohlaví :´( což mě trochu mrzelo vzhledem k tomu, že naprosto vše,co řekla,se mi v budoucnu odehrálo, jen s nějakými časovými prodlevami, jo a vlastně co se dětí týče, jednu věc trefila: že ještě budu mít chlapečka, a stalo se. (child5)

vladimíra v. (valčena) ID 73754, mimibazar.cz/valcena (11.8.2016, 20:12) včera
jak psala paní může jít i opotrazené .Mě předpověděla 4 ,mám dvě dcerky a dva potraty.
Kamarádce řekla že má dvě a přitom má tří.Když jí řekla že má tři tak se zarazila a řekla že to není dítě ,ale anděl a že je nemocný hodně nemocný.Ano že je nemocný v tom se trefila

Hana N. (HankaN) ID 50703, mimibazar.cz/hankan (11.8.2016, 18:59) včera
Myslím, že i super kartářka nemůže dát přesné odpovědi, protože život si měníte vy sama. Co se týče počtu dětí, myslím, že tady je to docela klasika. Pro mě je to naopak dobrá zpráva - není dáno, co bude, je to v mých rukách, byť mnohé prostě přichází (Y) (Y) (Y) (Y)

sarka s. (koruniholka) ID 544743 (11.8.2016, 17:47) včera
Jo netrefil a když jsem ji to řekla tak prý jsem potratila a ani otm nevím

Vera N. (Vera N) ID 136348 (11.8.2016, 17:09) včera
A tím se něco změní, že se kartářka netrefí??? Třeba neměla svůj den. (H) ,-)

Šárka K. (SarinaK) ID 85772, mimibazar.cz/sarinak (11.8.2016, 16:51) včera
netrfila, o jedno, což je u počtou dvou fakt tristní ,-)

Jaroslava D. (Járinkaa2) ID 329911, mimibazar.cz/jarinkaa2 (11.8.2016, 16:31) včera
Nestalo.
Záleží kdy a jak to bylo.
Pokud někomu ve 20-30letech předpoví,že bude mít x dětí tak tam to nemusí vyjít,protože v životě se děje spoustu věcí,náhod atd.,které to můžou ovlivnit.
Pokud někomu řekne stávající stav ,kolik dětí je v dané chvíli,tak tam by měla být přesná si myslím.

Lucie V. (Lucie-Anna) ID 94955, mimibazar.cz/lucie-anna (11.8.2016, 16:23) včera
Ano, dokonce u dvou kartářek (jedna z nich byla Kludská) - netrefili se obě téměř v ničem, co se týkalo dětí. On totiž osud není pevně daný, může se změnit (k lepšímu i horšímu) Vašim přičiněním. Je to velmi individuální...

Pavlína K. (pavla123) ID 140826 (11.8.2016, 16:22) včera
Ty čáry na dlaních se během života mění. Třeba čára smrti se vytvořila jen lidem odsouzeným k trestu smrti.

Lucie V. (Lucie-Anna) ID 94955, mimibazar.cz/lucie-anna (11.8.2016, 16:25) včera
Paní se ptá na kartářku, čtením z ruky se zabývají chiromanté (což tedy mohou dělat samozřejmě i kartářky) - čáru smrti má většina lidí, protože každý jednou zemře. A ano, i čáry na dlani se mohou měnit (především na ruce, která znamená budoucnost).

Jitka M. (mikitka5) ID 160484 (11.8.2016, 16:15) včera
jo, stalo ,-) šla jsem kdysi dávno ze zvědavosti, trefila se se vším, co jsme tam probíraly... dokonce když došla řeč na moji kamarádku, která v té době měla jen jedno dítě a po několika spontánních potratech a gynekologických operacích byla prohlášena za neplodnou, tak k tomu řekla, že ještě bude mít dvě děti - a kamarádka pak po víc než deseti letech opravdu jako zázrakem ještě 2x otěhotněla a bez problémů porodila [A] nooo... mně řekla, že budu mít dvě :^) a mám jich nakonec pět :^)

Anna L. (Lanna1) ID 177468 (11.8.2016, 16:31) včera
(candle) běž to reklamovat (smich) (smich)

 

 

:doh: "počet ani pohlavie detí netrafila, ale ináč trafila úplne všetko, čo neskôr ´s prodlevami´ v živote prišlo" 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

čerstvý príbeh s kartárkou, ony to robia pre peniaze, to je... a ešte sa pri tom dovoláva vyšších mocností, no fuj.

 

Moje zkušenost s kartářkou Janou Demeterovou

Po příjezdu ke kartarce Demeterove jsme se nestacily divit. Doslo ke zdrazeni, ktere nam pani Demeterova po telefonu vubec nesdelila. Za pul hodiny vykladu si uctuje 2.500,– a to nam vubec predem neoznamila. Jely jsme tri, prvni dve kamaradky vzala s tim at ji daji vsechno, co maji, protoze nebyly pripraveny na tuto castku. Me jiz vubec nevzala a rekla, pokud nemam celou castku at vubec nechodim. A to jsme jely pres 240 km. Myslim si a to jsem sjezdila spostu kartarek, ze je to jiz velka zlodejina. A to se neustale odvolavala na boha, ze by ji neodpustil, kdyby za to chtela nizsi castku. V dnesni dobe jsou jiz kartarky byznys, ale tohle uz je prilis.

http://www.emimino.cz/diskuse/jana-demeterova-kartarka-183187/

 

výživné sú všetky príspevky, len som nepochopila, prečo k tej pani Demeterovej furt všetky chodia a platia... za niečo ako " tu máš nič, drž ho poriadne "

:hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

príbeh z emimina.cz:

 

malyprinc12
dnes v 08:24 Potvrdil se Vám výklad karet?

Pěkný den,
chtěla jsem se zeptat - v životě jsem zažila několik, resp. 2 asi takové vysoce negativní situace, kdy jsem nevěděla kudy kam, a jednou jsem si v souvislosti s tím nechala vyložit karty a jednou předpovídat po telefonu…nicméně jsem se pak rozhodla jinak, než radily karty i paní na telefonu, PROTOŽE MI TO PROSTĚ ROZUM NEDOVOLIL…u obou paní vyšly v souvislosti s rozhodnutím určité velmi negativní věci, konkrétně reakce blízkých osob a něco co se týká dítěte…Se strachem z budoucna, nicméně s vědomím, že si to prostě vybojovat chci, jsem se v životě rozhodla NAVZDORY předpovědím…a ony se nevyplnily!!…o­soby, které mě měly doslova dát něco „sežrat“ naznačily jen pár slov a zmizely z mého života a to druhé je také úplně jinak…vše jsou velmi osobní věci, nechci se o nich tady rozepisovat, jde mi o tu podstatu…
Moje otázka zní - lze tedy „bojem“ a „nevzdáním se“ změnit osud?

 

 

odpoveď by mohla znieť: nevzdaním sa možno ukázať, že veštica na telefóne a kartárka sú šikovné dámy, ktoré ťahajú z ľudí peniaze...

 

možnosť, že neznáma kartárka a akási veštica á la ješterák po telefóne kecajú, ju nenapadlo...

 

človek má pri takýchto otázkach zvyčajne zosilnenú obavu o budúcnosť genetickej výbavy ľudstva, nutkanie stavať betónové kryty a začať zhromažďovať konzervy...

:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov