Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...

na radu kamarátky, ktorá má ezoterické schopnosti, a jej učiteľa, ktorý ich má triplom, som si dnes kúpila zelené sviečky ... celé zelené, nielen zvonka ... mali by očisťovať zlé a nedobré myšlienky a očisťovať karmu :hanba:

ešte obložené gulôčkami borievky by mali byť, tak je vraj účinok dokonalý ... :niee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lw,

 

pozerám na to z druhej strany ... to boli skutočne takmer všetky také chtivé dať si veštiť ?

pýtam sa, lebo hoci som trochu prekonala samu seba, keď som si dala predpovedať najbližší možný vývoj vecí okolo mňa na pár mesiacov - pred pár mesiacmi, celý život sa vyhýbam tomu, aby som si dala veštiť ...

 

a keď si už veštila, už je dobre ... netráp sa tým : )

 

mimochodom, tie veci, ktoré mi predpovedali, nevyšli. alebo zatiaľ nevyšli. niektoré už mali vyjsť.

 

 

btw.

okrem toho, tuším cactales sa ma pýtal, prečo práve zelené sviečky - spýtala som sa na to kamarátky: zelená je farbou znovuzrodenia, jarnej čistoty a obnovy ...

a borievka má podobné účinky ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

sestra ma donutila byt ucastnikom vestenia, mala tazke obdobie a boli sme u jednej ba vestice... blud blud blud, nechala tam vtedy tisic korun, cipka sice vravela bez vstupnych informacii, nejaky mlady muz nam akoze videl karmu /hej, aj mne, v cakarni/... vsetko im vyslo opacne, ako naozaj je... bud je cipka vestica bez schopnosti vestenia, alebo je cipka vestica bez schopnosti vestenia... alebo?

 

jedine, co si myslim, ze sedi je charakteristika znamenia, inak blud na blud... teda odpoved na otazku - nedala by som si vestit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm :lol:

 

v čakárni ... ja som to absolvovala cez telefón, mala som veľmi divné obdobie, a čomu som sa vyhýbala celý život, dať si akokoľvek veštiť, zrazu zmizlo: zdvihla som telefón.

dokonca trikrát behom dvoch týždňov.

všetci traja mi hovorili približne to isté, dvaja podrobnejšie. do konca roku sa mali splniť nejaké veci. do konca roku zostávajú ešte tri dni, ešte môže niečo prísť, že ? :D

 

ale s kamarátkou, ktorá dokonca cestovala do inej krajiny za vešticou, ktorá vraj prorokovala aj politikom v politickej kariére, / úspešne / - a videla v jej živote kopu vecí aj z minulosti, bez toho, že by sa pýtala - veštila čosi, čo malo prísť v decembri, a neprišlo. tiež ešte zostáva pár dní, ale je to tak veľká udalosť, že nepríde.

a uvedomuje si to už aj kamarátka. tá veštba súvisí aj so životom iných ľudí, a nepáčila sa mi, už keď mi to v lete hovorila, čo jej teta Polly vyveštila.

ja neviem ... ale k tomu treba aj toho druhého človeka, a keď ten váha, veštica sa môže aj rozkrájať ... hm ?

 

aby som nebola tajomná: kamarátka má jedného priateľa, ktorého roky miluje, vlastne je to vzájomné, ale ten človek nie je voľný, a je tam ešte kopa kdejakých iných prekážok ... a teta Polly jej povedala len tak medzi miešaním zemiakov, že v decembri sa to vyrieši, on sa k nej nasťahuje, a budú šťastní a budú pracovať spolu.

je koniec decembra, a nič z toho nevyšlo.

 

mno. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojej sestre vtedy vyvestila, ze v septembri ju /moju sestru/ caka niekto zo zahranicia a zmeni cely svoj zivot.... a?

a nic... tisic korun v haji a vsetko po starom....

 

blud na blud, nechapem, preco sa ludia utiekaju k niecomu imaginarnemu... hej, imaginarny je aj jezisko, podla mna...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

dostanem špeciálne pre mňa navlečený náramok z hematitu ...

 

neposlúchajú ma leukocyty a hematologické záležitosti, tak dostanem od kamarátky náramok, ktorý po očistení od vonkajších vplyvov nedobrých má pôsobiť tak, aby pomáhal ...

ezoterické záležitosti ma doteraz zdarne obchádzali ... ale doba je zlá ... : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

game: nemyslíš, že skôr by pomohol Ferronat a kyselina listová a B komplex?

K tomu vešteniu: mne pred 11 rokmi veštila jedna kamarátka. Vtedy veštila viacerým babám z našej partie, a všetko sa splnilo. im aj mne.

Ako mohla vedieť, že príde Truhlo (ľudia s býv. Post fóra vedia, o kom je reč), podstatne mladší ako ja, a že potom kvôli - alebo vďaka mne aj odíde? Ako mohla vedieť, že môj šéf, kým mi bude šéfovať, ma bude neznášať? Ako mohla vedieť, že budem publikovať a prednášať, čo som aj robila, veď nevedela, na aké miesto sa o pol roka po jej veštbe dostanem? A ako mohla vedieť, že môj dlhoročný kamarát z detstva o pár rokov mladší odo mňa, bude smrteľne chorý? Ako mohla vedieť, že v mojej budúcej práci bude stará žena, ktorá mi pomôže dostať sa tam, a ktorá ma bude mať skoro ako dcéru? nepoznala nikoho odtiaľ a netušila, čo za flek to je - to som netušila v čase veštenia ani ja.

Jednej známej, ktorá sa skrývala v centre pre týrané ženy aj s malou dcérkou, vyveštila bývanie i zabezpečenie po materiálnej aj citovej stránke, a naozaj, podarilo sa jej zohnať bývanie, prácu a ešte si našla aj prachatého partnera, ktorý si ju aj vzal (bola rozvedená)a čo potom bolo s tým bytom, to už neviem. Skrátka, čo táto žena vyveštila, všetko sa splnilo. Si myslím, že je niečo medzi nebom a zemou, čo sa vymyká ľudskému logickému mysleniu, ale len málokto má schopnosť do toho preniknúť, ale sú takí ľudia.

Mne sa plnia sny. vypadnuté zuby - zaručená smrť v rodine. ryby - zaručené tehotenstvo v rodine. nevesta v bielom - obrovské nepríjemnosti s dlhodobými dôsledkami. Špinavá voda a blato - zaručená choroba. Trávnik - pohoda. A tiež záleží na dojme po prebudení. Ale sny sú už v inej téme, tak k vešteniu: mám cigánske karty, ale nejakého vážneho veštenia sa bojím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dali by ste si veštiť ?

 

Neláka ma to, nechať si veštiť a nemala som to, ani v minulosti v úmysle.. žijem jednoducho prítomnosťou, snažím sa ako najlepšie viem, niekedy sa mi darí fajn, niekedy aj menej, som so životom vcelku spokojná, všetko aj to ťažšie malo dáky zmysel.. na budúcnosť sa pozerám pozitívne aj keď si uvedomujem, že to nebude tiež stále len všetko pekné, veselé, ľahké, chcem sa snažiť žiť tak, aby som ja, aj tí okolo mňa sa čo najviac cítili spokojne,aby som bola užitočná.. netúžim si dať veštiť, mám rada prekvapenia.. čo život prinesie, čo má prísť asi aj príde.. a záleží to aj od nás samotných.. budem sa snažiť aj naďalej prijať ako to príde, zvládnuť ako najlepšie budem vedieť.

Trošku som asi aj ja takou "vešticou" - sama sebe... :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Odpovie na otazku kedy zomrieš?

 

Myslim, ze aj vestice - kartarky a ine podobne stvorenia maju akysi nepisany kodex a nesmu o takejto veci vraviet. Takze kedy zomries, to ti "spravna vestica" nesmie povedat,aj keby to v kartach videla.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak som bola u vestici nedavno, vesti z kariet a chodime k nej pravidelno nepravidelne. Je skvela, ale ja som bola tentoraz roztrzita a nedoverovala som kartam, viem, ze to citila aj ona. Padali mi karty z ruky pri miesani, nemala som z toho dobry pocit....musim sa tam v blizkej dobe vratit...co povedala, mnoho veci sedi, aj ked byva tam obcas casovy posun...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

... aj ked byva tam obcas casovy posun...

 

kašlať na časový posun...už som to tu písala, že pred 11 rokmi som si dala veštiť...a všetko do bodky sa splnilo...všetko sedelo jak r-iť na šerbeľ. Aj pracovné, aj medziľudské vzťahy v práci, aj to, čo ma tam i mimo čakalo iné, ono to bola taká dlhodobá predpoveď. Niekto ten dar v sebe má, a niekto zas len blafuje. Ona ten dar mala.

Ale na horoskopy moc neverím...aspoň nie na tie také denné či týždenné. zato čínsky na moju famíliu sedel!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som momentalne v situacii, kedy by som si nechala vyvestit - z tarotu - nahlad na aktualnu situaciu a nejaky ten mozny posun vpred - ako pomoc pri rozhodovani, bez pytania sa na nieco konkretne...

 

ak by mi niekto vedel poradit dobru vesticu - z tarotu v BA (pripadne okolie), poprosim do SS...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som spoznala novu vesticu, s ktorou som si sadla desne dobre, mozno preto, ze vyzera podobne ako ja a mame toho vela spolocneho. Islo teda o velmi dobry rozhovor spojeny s vykladanim tarotu a porovnavanim vlastnych skusenosti a schopnosti. Najlepsie bolo, ako sme si obe pred sebou uzatvorili myslienky a nemohli sa jedna druhej dostat dnu :D. Obe sme vedeli, ze sa este stretneme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Chcete znát vaši minulost, přítomnost, budoucnost, osud, tužby, trápení a cíle, na které se máte zaměřit?

Vyzkoušejte věštění z karet od zkušených kartářek – prostřednictvím karet je možné odhalit jen to, co je ve vašem podvědomí, co sami cítíte, co vás varuje před nějakým problémem. Díky věštění z karet vše vyjde na povrch, uvědomíte si mnohé souvislosti a můžete je tak lépe řešit.

Věštění  karet po telefonu funguje tak, že se energeticky napojí na klienta a tak se mohou ptát za něj – energie jsou všude kolem nás a napojení na ně funguje odkudkoliv.

***

 

Zajímá vás, co znamenají vaše sny?

Výklad snů byl vždy považován za velmi osobní, přesný a pravdivý způsob věštění.

Sny mají jedinečné vlastnosti, které nesou sdělovací hodnotu pouze pro snícího a nelze se jich dobrat jinak než volným sdružováním myšlenek na základě předchozí zkušenosti.

Je však třeba si uvědomit, že autory našich snů jsme výhradně my sami. Většinou se ve snu projeví nevyřčená přání a odmítané myšlenky. Tato přání a myšlenky mají ve snu prostor se nekontrolovatelně projevovat a realizovat se bez jakékoliv újmy na okolí. To, co nám ve stavu bdělosti zůstává skryto, je najednou jasné a otevřené.

***

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chcete znát vaši minulost, přítomnost, budoucnost, osud, tužby, trápení a cíle, na které se máte zaměřit?

 

Věštění  karet po telefonu funguje tak, že se energeticky napojí na klienta a tak se mohou ptát za něj – energie jsou všude kolem nás a napojení na ně funguje odkudkoliv.

 

 

Ak uz teda ma vyjst nieco na povrch a mame si uvedomit nejake suvislosti. Vestenie z kariet po telefone funguje tak, ze sa niekto ihned po zavolani napoji (dajme tomu, ze energeticky) na penazenku klienta a odcita mu z kreditu/pausalu (predpokladam ze bez sekundovej tarifikacie) 50 kč, co su asi 2 eura. Ludia svoju minulost, pritomnost, tuzby, trapenia a ciele zvacsa poznaju a ak sa chcu aspon hmlisto vidiet v ziarivej buducnosti a riadit svoj osud, mali by poznat klamarov a podvodnikov, pretoze ti su vsade okolo nas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

veštica menom Zana vyveštila pre Slovensko na rok 2014 :

 

Od začiatku roka zavládne v našej krajine silné politické ťaženie, no ľudia už nemajú záujem počúvať, čo im vravia politici. Zvýrazní sa celková rezignácia, nechuť, no najmä veľká nedôvera. Zhorší sa situácia pre podnikanie na Slovensku, mnohé malé firmy skolabujú.

 

Kriminalita bude najmä v prvej polovici roka stúpať, v druhom polroku sa trochu ustáli, ale určite sa nezníži. Celkovo nám bude od konca mája až do začiatku októbra 2014 horšie.

Slovensko čakajú obrovské zmeny, ktoré ním otrasú

na toto netreba byť vešticou a vykladať karty ... hlavne posledný týždeň, a predovšetkým  včera som sa rozprávala s ľuďmi, ktorí nie sú v strede diania, ale bytostne sa ich dotýka, od malých podničkov po väčších podnikateľov a živnostníkov a majiteľov firmy s daňovým poradenstvom, ... a ešte kdekým, všetci predpovedajú presne to isté, s absolútnou istotou z vlastnej skúsenosti a bez kariet.

 

Zana nevyveštila nič nové ... -_-

 

hm. keby vyveštila ako dopadne majster Fico vo voľbách, presne, to by bolo iné veštenie ... :smile2:

 

a podľa astrologičky Valiky

budeme zasa bojovne naladení ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov