Skočiť na obsah

Kto sú pre nás najviac nesympatickí ľudia na svete ?


game

Odporúčané príspevky

ten názov je otrasný, je mi to jasné, ale je tu téma / pre každé pohlavie jedna /o najkrajších ľuďoch - ženách aj mužoch, a náhodou sa mi dostal pred oči článok o nevábne vyzerajúcich ľuďoch ... nie jednotlivcoch, ale ako etniku, národe ...

a dočítala som sa toto, okrem iného :

 

Hovorí sa, že žiadna žena nie je škaredá, to len my sme málo opití. Možno práve preto je alkoholizmus v Británii pomerne bežným javom, miestne dievčatá totiž tiež chcú dostať svoju šancu. Správne, podľa určite vedeckého prieskumu internetovej stránky BeautifulPeople.com žijú najškaredší ľudia práve na Britských ostrovoch.

 

Stránka si totiž zakladá na tom, že na nej môžu mať profil len krásni ľudia (redakcia tohto portálu tam, samozrejme, patrí medzi VIP členov). Záujemca teda nahodí svoju aktuálnu fotografiu, vyplní niekoľko málo informácií o sebe a potom ho užívatelia počas 48 hodín hodnotia. Ak prejde, stane sa užívateľom aj on.

 

A ako sú na to Britky? Veľmi zle. O členstvo sa ich doteraz uchádzali státisíce, no sitom prešlo len 15 percent z nich. Percento odmietnutých je vysoké aj celkovo (neprejde päť zo šiestich záujemcov), ale britská úspešnosť je predsa len výnimočná. No nie sú v tom celkom samé, podobné percento odmietnutých je aj z Nemecka. Ešte horšie dopadajú britskí muži.

celý článok

 

z vlastnej skúsenosti by som pridala Laosanky a Laosanov, je tam niekoľko kmeňov, neviem, ktorí z nich. zvyčajne sú východoázijskí ľudia pekní, s laosanmi je to trochu inak.

 

Britky, neviem, kto tam bol, môže potvrdiť ... nemeckí páni nie sú práve samí manekýn rovnako .

aké máte skúsenosti vy ? kde ste natrafili na najkrajších a na nenajkrajších ľudí ? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tomto som uz nieco pocula, ze VB a Nemecko nemaju prave tych najkrajsich ludi na svete... a ze ich narodna kuchyna tiez stoji za :) , ale mozno je to i vec osobneho nazoru. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale Nemci su zmiesanci, teda tam sa najdu aj pekni ludia, len co si myslim. A anglicania aj ked tam maju viac pristahovalcov, este to chvilu potrva.

 

Tak na juhu nemcov prerabali taliani a na vychode to musia dotiahnut cesi a poliaci, inej cesty niet, spolahnut na danov a holandanova sa neda. Proste tie ine narody su na to preduurcene a leg im bude len vdacny.

 

Bol som s matkou pred desiatimi rokmi na spoznavacom vylete. Boli sme vo Windsore. Ceska upeirka si nas vyhliadla aby sa mohla porozpravat, sprijemnit si polden. Ona tvrdila ze vie podla vyzoru odhadnut kto je kto. jej boli anglicania skaredi,resp.ini.

 

Este jedna prihoda, matka sa starala o isty cas o nemeckych dochodcov. Vzdy ich mal za fasitov a svabov a pod. a ked ich spoznala ich historiu zistila ze ti ludia si tie vytrpeli. Bola v okoli manheimu tam je dalsie chcemicke mesto ktore bolo zborbardovane a videla fotky mozno aj dopisy(ona je "spionka"), videla ci pocula ako sa tam z frontu nevratil ziaden chlap - myslim ze to nou aj pohlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pocas Druhej svetovej vojny trpeli vsetci, ani nemci to nemali take ruzove, cize to zistenie by mna osobne ani nesokovalo... Inak, Leg, tvoj nazor ma ani neprekvapuje :) Videla som peknu nemku, ale ... Vzdy, ked pozeram nemecke filmy - presne tie, do ktorych zamerne vyberaju krasne herecky - tak len krutim ocami, pretoze mi nejako nesmakuju. Osobny vkus je jedna vec, ale niektore su doslovne, hm... No, nie az take prijemne na pohlad. Aj par krasnych britiek som videla, ale zase ani v jednom pripade som sa nestretla so vsetkymi britmi a nemcami, cize posudit je tazko... Mozno na tom prieskume nieco bude, mozno nie. ... Ja sa tak rada matiem :)

 

Teraz mi nieco napadlo; spoluziacky stravili uz druhe leto v Britanii a na adresu obyvatelstva ostrovov sa vyjadrovali s velmi vahavym tonom hlasom a naznakom posmechu/znechutenia... A slovo "pekne" ani nepadlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na cestách som mal šancu vidieť a spoznať viacero národov ...

z toho čo som videl a zažil, tak nesympatickí mi prišli najmä Nemci, Poliaci, Srbi a Japonci

(nielen vzhľadovo, ale aj správaním a povahovo)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prave naopak. Germani su najkrajsi a najlepsi ludia na planete.

 

Hej? A cim si to vysluzili ..??

 

Asi tiez sa priklonim k tym Britkam..chudata.. by som zaradila k tym menej peknym..A potom cernosky,okrem supermodel,fuj..ja keby som bola chlap by som nato teda nevliezla :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripajam USA ..

 

akurat dnes som sa bavil s americankou a ta mi spominala ze vsetci 'origos' amici maju nemeckych, britskych alebo irskych predkov .. no a tak to tu aj vyzera. ak aj nahodou ide po ulici pekna baba, zarucene budete mat uspech s rustinou.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Tiez by som sa priklonila k tomu, ze Anglicanky vela krasy nenabrali.

 

Uz letusky davaju tusit, ze damy z UK s krasou velke kamaratky nie su.

Hovori sa, ze mladost je uz krasa sama, ale zial, tu som to nejako nepostrehla.

 

A prihoda z UK ...

Isla som tam raz s mojimi mladymi mestom a naozaj ma velmi dlhu dobu nezaujala ziadna dama,

ani len ziadna mlada dievcina, az zrazu som zbadala proti nam prichadzat velmi pekne dievca ... uz, uz som si isla opravit svoju mienku o domorodkach, ked sa mlada slecna pri nas prislavila a prehovorila krasnou slovencinou ... takze opat Anglicanky "tahali za kratsi koniec".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No co ja viem...v USA to nijak velmi strasne nevyzeralo?

Druha generacia su uz normalni amici, takze polovicna venezuelcanla je rovnaka americanka ako fesna mulatka, alebo stvrtinova cinanka. A kedze je ich plna kabela, dobre vyzerajucich objektov bola spusta :D

Akurat...noo...proste maju vacsinou trosku inu stavbu tela. Nemusia byt hned tucne, ale su proste tak nejak masivnejsie. Problem bude asi v tom, na co je kto zvyknuty. Po dobe tam stravene som mal zase pocit, ze 2/3 sloveniek a cesiek su take nejake utle, bez ramien a s nejak malym poprsim :))))))

(a to je u nas tiez nemalo velryb, co si natiahnu sponovky a tricko pod rebra - a potom sa promenuju Obchdonou ze to vyzera ako chodiaca zelatinova tsunami)

 

Anglicanky sa mi casto zdali akurat trosku nudne, take nevyrazne. Ale pekne kusy sa nasli aj tam (cim nemyslim indicky, alebo polsky import:) )

 

No nejake vyslovene spaty?...grekyne a sicilcanky co maju postavy ako bowlingova kuzelka (miestny ideal) a fuzy sta Juan Pablo. Romky co do 16 vyzeraju vyborne, ale potom konstatne ako vysusena slivka stara 50 rokov. Vietnamky detto - do 20 to je rozkosny stavnaty prutik, neskor az na zopar vinimiek mala susena opica. Cernosky podla toho odkial (su medzi nimi rozdiely asi ako medzi portugalcom a svedom)...zo zapadneho pobrezia maju casto zadky ako horolezecky vak a stehna ze len pohlad na ne by zabijal. Z etiopie, nabibie (tiez, podla toho ktore kmene) maju ovela "europskejsiu" stavbu tela - cize su nam od pohladu blizsie, len v trosku inej farebnej skale.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podľa určite vedeckého prieskumu internetovej stránky BeautifulPeople.com žijú najškaredší ľudia práve na Britských ostrovoch.

Hmm, tak potom asi bude pravda na tom vtipe, že medzi mŕtvou Francúzskou a živou Angličankou, v podstate nie je žiadny rozdiel...

 

Na mužov moc nepozerám, ale ženy vedia byť pekné všade na svete a je jedno akej sú rasy, národnosti či etnika. Možno sú Angličanky škraty, ale určite sa tam nájdu aj normálne, teda pekné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

britky su skarede, to je pravda... a su ohyzdne aj tym, ako otrasne sa upravia.. taka francuzka alebo talianka nemusi byt nadherna, ale uces, oblecenie, styl z nej urobi peknu, sympaticku osobu... britky su dohabane otrasne, k skaredym ksichtom este biedna uprava /jo, niekedy ani uprava nepomoze/.. zvlastne, ze su take skarede, ked sa ostrovmi stale mleli rozne narodnosti, ten mix mohol mat lepsie vysledky...inak ani muzi briti nie su nieco uzasne, k tomu tiez ten ich desny styl..

slovanske ksichty mi pridu najsumernejsie, bez ohladu na prislusnost k slovanom si myslim, ze tutok su dievcata fakt najkrajsie.. este by som dala plusove body dievcatam zo skandinavie a mladym polynezankam..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pinkus... a k tym pozitivam este dodaj latinoamericanky :)

S tym uzasnym vkusom na obliekanie u anglicanov sa pripajam...fakt casto velmi divna moda. Taka co dokaze zvyraznit aj tie nenapadnejsie telesne nedostatky :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veru, veru, latinoamericanky na sutaziach krasy jednoznacne najkrajsie... ale tiez iba za mlada a za stihla...

Na druhej strane.... z praktickeho pohladu, "priemerna" 50 rocna slovenka s postavou ako zelatinovy vagon, navlecena do modelu "á la babickino vrece", sa makeupom napatlanym za 2minuty (alebo s centimetrovou vrstvou co si na xicht natiahla murarskou lyzicou) tiez nie je nijaky zazrak zachovalosti - a v tomto pripade uprednostnim nejaku nemku, co ma za sebou sice liposukciu, 3x vyhladzovanie vrasok, kolagen v perach, silikonom spevnene prsia, 2-krat tyzdenne chodi do fitka a solarka. Ech, je to sice zazrak modernej techniky, ale aspon sa na to da pozerat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč s tými angličankami... tých pár kusov čo nie su nehorázne tučné sa väčšinou dogabajú kilami makeupu, umelými riasami, umelým všetkým a všetky, bez ohľadu na hmotnosť, sa obliekajú totálne na jedno kopyto.

 

A tých pár pekných kusov celý život sníva o tom, že sa vydá za nejakého futbalistu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Možno som ja divný....no mne sa angličanky páčili resp. nezdali škaredšie ako slovenky ...avšak každý človek má iný vkus a neznášam ako sa vo svete vždy presadzuje akýsi univerzálny vkus...každý má rád niečo iné a hotovo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ludia... kde ste sa pozerali minule leto? Vazne mam ten pocit, ze stvrtina ludi opakuje ako mantru, ze anglicanky a americanky su tucne prasata - a tie nase devy spanile su ako stihle stebla rakosia, co ladne povievaju vo vlaznom vanku. Percento ludi s nadvahou tam maju iste vacsie ako u nas, ale nejaky brutalny rozdiel to nie je - pokial nepocitam prave ten rozdiel v stavbe tela, co je ale nieco ine ako obezita.

 

Ano, niekedy sa dokazu strasne dogabat. Ale vseobecne mam pocit, ze u nas maju "defcata a zenscata" este predsa len trosku co dohanat v tom ako sa o seba staraju. Vo veku 17 maju mozno viacej tukom obrastenejsich mladuch - ale do 27 sa to minimalne vyrovnava.

(cim ovsemze nechcem povedat ze to je unas zle, jaaaaj, to by som veru kecal :) )

 

tak tak.. cim som starsia, tym menej vyhrad mam voci plastickym operaciam.. ktovie cim to bude.. :D :D

 

Tym ze si to uz mozes dovolit :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vazne mam ten pocit, ze stvrtina ludi opakuje ako mantru, ze anglicanky a americanky su tucne prasata - a tie nase devy spanile su ako stihle stebla rakosia, co ladne povievaju vo vlaznom vanku. Percento ludi s nadvahou tam maju iste vacsie ako u nas, ale nejaky brutalny rozdiel to nie je - pokial nepocitam prave ten rozdiel v stavbe tela, co je ale nieco ine ako obezita.

 

Teda ja za seba mozem povedat, ze sa tu nejedna o nadvahu, ci o obliekanie, ale o crty, hlavne tvare.

Je mi jasne, ze dotycne damy a slecny su v tom nevinne, ale jednoducho "krasu nenabrali".

To by sa plasticky chirurg mohol aj zblaznit kym by z nich nieco lubezne "vytvaroval".

 

Nie kazda dievcina s nadvahou je "pri tele" preto, ze by sa prejedala.

Ak ano, tak ma sama moznost si liniu upravit,

ale celkovy tvar hlavy a tvare si neupravi, ani ked na seba "napatla" kila "maziva a farbiva". :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, crty tvare?... Tak to je asi az prilis subjektivne. Este o idelanej vahe a vhodnej velkosti popredia a pozadia sa da ako-tak technicky bavit :)

Ale jasnacka, tebe nejak moc nesadli...a mna tvare na anglicankach a americankach nijak velmi nerusili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z tých krajín kde som bol sa mi najviac páčili Arabky, Turkyne a Peržanky, no a samozrejme ženy zo slovanských krajín (aj keď najpríťažlivejšie sa mi zdali Ukrajinky a Rusky)... A veľmi príťažlivé mi prídu aj Fínky a Estónky + škadninávske Severanky. Z tých čo sa mi moc nepáčia sú to najmä ženy z germánskych národov - takže Nemky a Rakúšanky vedú tento rebríček. Aj keď to sa nedá tak škatuľkovať úplne, a takmer každá žena má v sebe niečo krásneho - nielen vzhľad vždy upúta, ale aj mentalita, zvyky, správanie, a celkovo aj štýl.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Arabky? Teda, nie ze by sa tam nenasli prudko puzitelne kusy (ta Berlusconiho marocka rostenka je toho prikladom), ale ze by tam byvala nejak velka koncentracia krasavic, neviem.... Ale mozno si mal len vacsie stastie :)

 

A prazanky, ci perzanky si myslel? Geneticky su perzania indoeuropania, teda ako my, len v trosku tmavsej verzii. Takze sice nepoznam dost na potvrdenie, ale kludne to moze byt pravda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov