Skočiť na obsah

Hrajfutbal.sk


Poseidon

Odporúčané príspevky

Hráva niekto túto on-line hru? Mne sa celkom zápačila, preto by som si rád našiel nejakých partnerov, podľa mňa patrí k jedným z najlepších čo sa svetového manažerského trhu ohľadne hier týka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • Poseidon

    3

  • Darkman

    2

  • lopata555

    2

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

:lol: ... neviem neviem ale ako keby som mal tušáka že vy dvaja ste jeden a ten istý :)

 

Administrátor môže porovnať IP adresy, ale môžem odprisahať že nie sme :) teda ak nie som schyzofrenik ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže byť ja len hovorím o tušáku

 

inak aby som bol k téme tuším som tam aj registrovaný ale hrať to neviem :lol: možno že mi už aj konto zmazali :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže byť ja len hovorím o tušáku

 

inak aby som bol k téme tuším som tam aj registrovaný ale hrať to neviem :lol: možno že mi už aj konto zmazali :)

 

Môžeš to skúsiť ešte raz, budem ti pomáhať a uvidíš, že o 3 dni (taka ja priemerna doba) sa do toho dostanes a budes vsetko ovládať, a máš vyhodu, futbal - plná verzia - začal včera :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

IP adresy môžem porovnať, rovnaké nie sú, ale aj tak je to zaujímavé, že behom chvíľky sa sem zaregistrujú dvaja kvôli tej istej téme :lol: Ak sa chcete baviť o hre tak sa bavte, ale nemýlte si to tu s inzertným portálom (pravidlo 4.2), na to tu je Katalóg a necitujte posledný príspevok v téme v plnom znení (pravidlo 2.5).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahaaa, ja som IP adresa 1. :lol:

 

A ja ip2 :) A ani to nebolelo. (a keby sa mi chcelo tak dam aj 3 a 4, vsetko od ineho operatora, nijaky problem )

a aby som nebol za uplneho spamera, tak navrhujem premenovat aj nazov temy, kedze tam je ta linka tiez vidiet :)

 

edit: To nejaka board featurka, ze to merguje posty? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

edit: To nejaka board featurka, ze to merguje posty? :lol:

 

Ano, ochrana proti spamerom

 

 

tak navrhujem premenovat aj nazov temy, kedze tam je ta linka tiez vidiet :)

Pôvodný príspevok mal úplne iné znenie, autor si všimol že link cenzuruje (dávnejšie som ho nahodil do filtra) tak ho potom radšej vyeditoval

 

Sledovať futbal v televízii alebo priamo na štadióne je pekné, ale len ťažko tak ovplyvníte hru svojho obľúbeného tímu. Nemôžete Škrteľovi povedať na koho má hrať osobnú obranu alebo kedy má podporiť ofenzívu. Nemôžete trénerovi Weissovi hovoriť koho má nominovať a ako má vyzerať základná jedenástka. Vo virtuálnom svete tieto možnosti máte. Všetky rozhodnutia sú len na vás. Preto sa po internete rozšírili futbalové manažérske hry, kde si merajú sily fanúšikovia, ktorí chcú byť viac ako len fanúšikmi. Jednu takúto hru nájdete aj na www.SPAM!.com.

 

Ide o celkom novú hru od slovenského vývojárskeho tímu, do ktorej sa naozaj oplatí naskočiť už na začiatku. Prečo? Kto pozná takéto hry, určite vie aké ťažké je dostať sa na vrchol keď tí najsilnejší už majú za sebou viacero sezón budovania tímu. A práve to je výhoda tejto hry. Ešte tam nie je žiadny tím hodný prezývky „Galacticos“. Všetci začínajú od nuly a so štadiónom aký nájdete azda len v okresnej lige.

 

SPAM! vám ponúka možnosť vytvoriť si takýto klub a dostať ho zo skromných pomerov až do najvyššej národnej ligy alebo dokonca do Ligy Majstrov. K tomu aby ste to dosiahli budete musieť nakúpiť tých správnych hráčov, naučiť sa ich správne trénovať a využívať rôzne taktické varianty na zdolanie súperov. Nehráte totiž proti umelej inteligencii, ale proti reálnym ľuďom ako ste vy. Každý chce zažiť slávu a obdiv ostatných manažérov.

 

Okrem športovej stránky budete musieť dbať aj o tú ekonomickú. Treba najať personál, zvyšovať kapacitu štadióna a vybudovať zázemie aby všetci hráči a zamestnanci mohli svoje povinnosti vykonávať na sto percent. Ani Lionel Messi by sa totiž v zlých podmienkach nestal megahviezdou.

 

Nezostaňte teda v postavení mimo hry a vyskúšajte si ako vám to pôjde za kormidlom futbalového klubu. Keďže ide o slovenský projekt, môžete hrať hru v slovenčine. Okrem futbalu si môžete vyskúšať aj rolu hokejového manažéra. To všetko zdarma a bez inštalácie akéhokoľvek programu. Stačí sa zaregistrovať na www.SPAM!.com. Hra navyše nevyžaduje ani veľa vášho času. Po niekoľkých zoznamovacích dňoch budete vedieť všetko vybaviť za pár minút denne.

 

 

A ja ip2 A ani to nebolelo. (a keby sa mi chcelo tak dam aj 3 a 4, vsetko od ineho operatora, nijaky problem )

Nezabudni zmeniť browser a aj iný PC radšej použi najmä s iným OS, lebo session o tebe prezradí aj aké trenky máš na sebe. IP je minimum.

 

 

Táto téma zrejme pôjde do Koša ako vidím. Alebo radšej do Archívu to potom dám, aby sme vedeli kto tu hráva futbal online, či sa v budúcnosti omylom nezaregistruje zas :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezabudni zmeniť browser a aj iný PC radšej použi najmä s iným OS, lebo session o tebe prezradí aj aké trenky máš na sebe. IP je minimum.

Bolo to z ineho kompu, z ineho OS, a z ineho providera :lol: Ale anit-spamerska ochrana mi moju spamersku prezentaciu prekukla :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman a upgradni si na Operu 10.5x. Veľmi dobrá edícia. A rýchla.

 

OK, dám to do archívu nech tých dvoch spamerov mám v ohrade (tým nemyslím Darkmanov :lol:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov