Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2010/2011)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 31
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    10

  • weirdo

    9

  • tomassi

    6

  • Sniper

    3

  • Pred 2 mesiacmi...

Jeden, dva, tri, štyri, päť,

spočítam si všetko hneď.

Päť kvietočkov na lúke,

päť prštekov na ruke,

päť golôčkov v jednej bránke,

utekajme k našej mamke.

Jeden, dva, tri, štyri, päť,

už to vieme naspamäť.

 

Sergio Ramos bude mať voľno do vianoc

a to nemusí ani zdržovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dal som dnes 1 euro na Real.

Zapas neskutocny. Mna barcelona skoro vzdy nudi ale dnes nenudila. Nehrali hadzanu. Tento zapas by som porovnal k zapasu ked Zilina dostala debakel od marseile. Len na miesto Ziliny si predstavte dresy biele s B winom, ale taky isti statisti to boli. Tri goli boli relativne nahodne. Villa je super utocnik a mesi nahravac, tie goli boli perfektne. Keby to skoncilo 2:0 po tych goloch ospevovali by len vilu a mesiho a pritom tom to bolo uplne o niecom inom.

 

Ze Real nedostal viac ako zilina robi len jeho meno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mourinho dostal aj so svojim miliardovym timom, kolko sa do nich zmestilo, a cez drzku taku, ze im stena dala druhu, a tak im dobre. Biedna hra a tie ich vypady .. Sergio Ramos uplny kanal a ako C. Ronaldo odstrcil Pepa, to je aj nehodno komentovat. 8 zltych 1 cervena z toho, to hovori za seba.

 

BAAAAAAAARCA :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kua, ty dvaja (Messi, Ronaldo) su nezastaviteľni. Mať po 14. kolach na konte 15 resp. 16 golov je šialene. Pokiaľ to bude pokračovať, ktovie akeho čisla sa na konci sezony dočkame?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stretne sa Cristiano Ronaldo a Messi... Ronaldo hovori: "Boh ma poslal na zem, aby som naucil hrat ludi futbal..." Messi sa zamysli a skonštatuje: "Nepamätam sa, že by som ťa niekedy niekam posielal..."
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

To je ešte dosť staré video. No každopádne - Pepe je psychopat ... Nikdy som ho nemusel (vlastne ako celý Real), a takto ako sa "blysol" (v tom videu) pred 2 rokmi proti Getafe, tak to je fakt na zamyslenie. Dostal za to STOP na 10 zápasov, ale aj tak to bolo dosť brutálne - takéto praskanie nervov by som čakal tak akurát v nejakej 3.lige a nie v elitnej súťaži ako La Liga určite je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nevedel som z ktorého zápasu je to video, ale však nevadí, tomassi to môže celé dať aj do tej témy o chuligánoch, tam sa to možno viac hodí :)

Ja si tiež myslím, že je psychopat (Pepé, nie tomassi, aby nedošlo k nedorozumeniu :)).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

O titule je rozhodnute. Ma ho Barca. Taktiež o cene Pichichi pre najlepšieho strelca. Ronaldo sa odtrhol z reťaze, ma na konte (zatiaľ) 36 golov v 36 zapasoch. A ma "zadelano" na rekord ligy. Potrebuje ešte 2 goly, ma na to 2 zapasy. Gol na zapas sa nevidi ani v hokeji veľmi často. Messi ma "iba" 31.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ronaldovo čislo sa zastavilo na počte 40 golov v 34 zapasoch!!! To je šialene čislo. A to sa ešte o jednom gole vedu spory, nie je jasne kto ho dal. Takže niektore zdroje uvadzaju 41. Celkova bilancia v Reale 66 golov v 63 zapasoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

CR je husty, gratulujem. mozeme polemizovat, ako by to dopadlo, keby hral pod tlakom a bol motivovany (pokial sa toto dialo, tak mu to tam padalo menej nez posledne zapasy). realisti maju nad cim masturbovat :thumbdown:

 

na druhej strane sa ukazalo, ze Real je postaveny na one man show ovela viac nez Barca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na druhej strane sa ukazalo, ze Real je postaveny na one man show ovela viac nez Barca.

 

A o to to ma ťažšie ako Messi a preto je to o to viac obdivuhodne. Ronaldo nema v Reale kvalitativne adekvatneho partnera. Za nim je veľka diera, až potom ostatni (i keď veľmi kvalitni, no nie top). Zatiaľ čo Messi ma okolo seba Xaviho, Iniestu, Alvesa, Villu, Piqueho..., ktori su viacmenej na jeho kvalitativnej urovni. Otazka preto je, či by aj Messi dokazal niečo podobne, keby hral na jeho mieste.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim, ze nie, takisto ako by to CR podla mna nedosiahol v Barce (mozno keby sebcil, ale to by sa tam dlho neohrial).

 

nesuhlasim s tym, ze Xavi, Iniesta, Alves, Villa, Pique su na Messiho urovni. moze to tak vyzerat prave preto, ze Barca je komplexny tim a nie one man show ako Real. myslim, ze aj medzi tymito spickovymi hracmi Leo vycnieva. napokon, zodpoveda tomu platovy rozdiel aj vysledky na ihrisku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov