Skočiť na obsah

Náramok Power Balance


weirdo

Odporúčané príspevky

magický náramok Power Balance

 

cital som o nom clanok na Topkach (sice PR ale predsa) a viacero velkych sportovych hviezd dava tomuto produktu referencie. Som k nemu hodne skepticky, predsalen ak by aj mal fungovat na akychsi pozitivnych rezonanciach tak je to prva takato kravina svojho druhu. Nerozmyslam o kupe, ale zaujimal by ma nazor ostatnych, co si myslite, ci moze takyto naramok fungovat alebo je to fakt len skvely marketing s najvacsimi hviezdami sportoveho neba.

 

http://www.powerbala...ce/6-REFERENCIE

 

http://www.wizardspo...-equipment.html

 

http://www.topky.sk/...nost-sportovcov

 

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mohli k tomu prirobit rucicky, aby to za tych 35€ malo aspon nejaky uzitok. Davnejsie sa vo svete celebrit predavala nejaka zazracna, lieciva, prirodna mineralna voda plnena na nejakom ostrove v Tichom oceane. Az kym nejaky investigativny koumak nevypatral, ze sa ta sifonka plni v Cine za prisernych hygienickych podmienok do skodlivych pvc flias. Marketing vsak do toho casu urobil svoje :lol:

 

Pred tyzdnom si kolega u masera kupil kamen /zivota?/ za 14€. Vsetkym nam povedal, ze ak mu budeme chciet zle, tak sa nam to vrati a ze sa toho sutra nesmieme dotknut, lebo ho bude musiet vyvarit v soli. Ani nemusim pisat, ze ked sme sa v robote za tych par dni stihli zasmiat, tak vacsinou z toho kamena a z jeho majitela. Neverim ze si ho v sobotu donesie do roboty :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

marketing moze byt aky chce, ale neviem ci by si Shaquile, Barichello, Cristiano Ronaldo, Selanne a podobne spicky vo svojom fachu zobrali na triko takuto kravinu .. nie su na to odkazani.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokiaľ bude Barrichello jazdiť v takom slabo skonštruovanom Williamse, tak mu nepomôže ani Kozmodisk

:lol:

 

Jasne ze to moze fungovat, placebo ma silne ucinky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od magnetických náramkov šesťdesiatych rokov sme sa cez gumové náramky priateľstva so svetovými heslami a pletené náramky a čelenky a liečivé kamene zavesené na krku dostali zákonite k rezonancii

je vlastne jedno, koľko veľkých mien to propaguje, propagovali oni už kdečo, v módnych vlnách sú prvé celebrity, tak sa točí teraz svet

neviem, či pozitívne rezonancie pôsobia, a ako, ale je to práve módne nosiť

magnetické náramky svojho času sľubovali rovnaké liečenie všetkých neduhov, dokonca ich predávali v klenotníctvach, a neboli ani z lacného plastu či gumy, a zrejme už neliečia, lebo o nich už takmer nikto nevie celé desaťročia

zanedlho sa tieto rezonančné zázraky začnú predávať na jarmokoch, budú v škatuliach po stovkách, a bude po boome.

 

iste, pozitívna rezonancia znie dobre, a možno niekomu aj pomôže

na x druhov alternatívnych druhov medicíny prisahá hromada ľudí, magnety, kryštály, kamene, minerály, vrecúška šamanov, a svoje zohráva aj placebo efekt

 

myslím, že tieto náramky zahltia trh, niekto na nich zbohatne, a na liečivé sily sa zanedlho zabudne ... aby prišli ďalšie vynálezy, z ešte lacnejšieho plastu

 

vlastne všetky alternatívy majú čosi spoločné, a pripomenulo mi to jeden prastarý čínsky súdny spor, susedova strecha zatienila dopad svetla jednej z dôležitých hviezd čínskej oblohy na dom druhého suseda ... kladná rezonancia ?

je to niečo podobné. viera činí zázraky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Musi to byt vedecky preukazane ako dokaz hypotezy.

 

performance technology that uses holograms embedded with frequencies that react positively with your body’s natural energy field

Na taketo zaklinadla velmi nedavam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokiaľ bude Barrichello jazdiť v takom slabo skonštruovanom Williamse, tak mu nepomôže ani Kozmodisk :lol:

 

chlapcek ale na Selanneho si uz hubu neotvoris co? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A prečo by som mal? Dlhodobo hrá vyrovnane a kvalitne, u Ducks je jeden z ich hlavných tromfov (+ Getzlaf, Perry, Ryan, Koivu,...), podáva prakticky stabilné výkony, aj napriek tomu že bude mať už 40 rokov - tak neviem prečo by som mal na neho mať nejaké slová kritiky. U mňa si skôr zasluhuje veľký obdiv, bez ohľadu na to či nosí nejaký náramok alebo nie!

 

btw. a tie slová o Rubinhovi, bola skôr kritika na stranu Williams :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jajžebože, strach veliký, skúste písať do formulí !

 

kruci, páni kluci,

tu sú liečivé náramky, kamene, šamanské talizmany a propagácia celebriťami !

no teda !

:lol:

 

 

z toho mi napadlo, že tie bezcenné gumené farebné náramky priateľstva nosila tiež každá celebrita, vyjdrovali sa k tomu veľmi pozitívne ako k niečomu, čo spája národy a prinesie svetový mier ... okrem toho, žiadna celebrita nemá nikdy dosť peňazí, a nie je ten náramok nič neetické, tak prečo by ho nespropagovali trochu, za pár drobných.

to, že to nemajú zapotreby, nie je priveľký argument, peniaze sa zídu aj paris hilton, tiež ich zarába na každej blbosti.

 

tak prečo nie Shaquile, Barichello, Cristiano Ronaldo, Selanne ? hm ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A si predstavte, že niekto si dá tento náramok, k tomu kozmodisk (aj chrbtovú, aj pásovú verziu), kolenný pás doktora Levina, pajonček, želé Velform, a vypije Red Bull ... to by muselo už mať aký efekt? - Veď z toho sa môže stať človek normálne komiksovým superhrdinom :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je nápad. niekto by mohol ešte oprášiť magnetické náramky - boli také dva hlavné druhy, jeden bol rozťahovací asi ako remienok hodiniek, jeden dámsky hladký hrubší drôt, na koncoch s guličkami, tie boli tuším neskôr ... dodnes si ich pamatám, ako deti sme to chodili pozerať do výkladu klenotníctva a hádali, či to fakt funguje, a chceli sme to, lebo sme chceli byť zdraví a žiť večne ... :lol:

 

 

tuším bola chyba to nekúpiť, teraz to už vidím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

našla som zopár ďalších, ktoré je treba nosiť, nosia ich celebrity, robili či robia im reklamu, či práve nerobia, len história sa opakuje ...

tento mi dokonale pripomenul voľakedajšie magnetické, a je liečivý, a tento je ďalší liečivý

ja mám len taký gumený žltý s nápisom, aké boli hitom pred rokmi, a vraj tržba z nich išla na dobré účely. myslím, že aj tržba z týchto ide na dobré účely, a začínam nad nimi premýšľať, potrebujem pomoc a zdravie a nebolieť, a keby pomohli, bolo by mi úplne jedno, ktorá celebrita im robí reklamu

vlastne ani neviem, týmto či robí niekto reklamu, navliekla by som ich aj všetky, keby pomohli

asi to rozpráva zo mňa bolesť, zrejme. netreba si to všímať : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ach ...

videli ste dnes správy v tv ?

v parlamente majú nejakých zlých duchov, vraj, a na eliminovanie zla a posilnenie svojho ja napríklad nosí náramok power balance aj Fico ...

 

taakže to už musí mať niečo do seba ... :rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pestuje strnisko pán fico, s náramkom spolu sa mu možno zdá, že je niečo jak boris becker :rolleyes:

 

asi by sme ho mali poslať do témy o holení :)

 

ale pekný elegantný čierny mal ten náramok, videli ste ? k príležitosti a obleku ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Zdravim,

 

Tiez som o tom vela cital, a skusil som viac moznosti a znaciek, bol som aj obatou podvodu s power balance, ale mam skusenost aj s originalom ci # alebo #, pred par tyzdnami vsak prisiel na trh predajca slovenskych naramkov, #, preco nie hovorim si za skusku nic nedam aj tak maju akciu za 14,90 za kus, reku vyskusam aj ten, ludkovia prestal ma boliet chrbat, verte neverte je mi to pravdupovediac jedno, ale prestal boliet po 5 tich rokoch, nevedel som si s tym tad rady. Neviem naozaj ci ide o ucinok naramku ale uz ho pre istotu dole nedavam :-). Co sa tyka standardnych veci ktore popisuju aj na svojej webovke #### k funguju povedal by som este lepsie ako u ostatnych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

po dlhom čase pootvorím túto tému ... na reklamu dúfajme zneužívaná už nebude, každý vie, že má Inzerciu, kto to nevie, má smolu.

 

ale otváram ju kvôli samotným náramkom ... teraz tu čítam svoje múdre slová, popísané o kdejakých náramkoch a kusoch plastu a magnetických náramkoch a zázrakoch - stále si stojím za tým, čo som napísala :)

 

ale stalo sa medzitým čosi, s čím som ani nerátala, a čo som pred rokmi netušila, že nastane ... jedna dáma, ezoterička, vyhodnotila moju momentálnu karmu, životné údolie, bod, kde som, za priiveľmi hlboký ... vraj sa z neho vyhrabem, ale aby som sa vyhrabala ľahšie, dostanem od nej náramok ...

 

čakám ho každý deň, neviem, akú bude mať farbu, aj ho nazýva ináč, náramok životnej sily a šťastia, tak akosi - a je nabitý miliónnásobnou energiou noci mesačného splnu :)

 

silu potrebujem, náramok čakám ... sľúbila, tak čakám ... uvidíme, čo to spraví ...

raz mi poslala energiou a silou peňazí nabitú mincu .... mincu nosím podľa návodu v peňaženke, peniaze meškajú :(

 

chyba bude vo mne ... mala by som viac veriť. hm, priznajte, kto má ešte ten náramok ? teda okrem mňa, keď mi ovšem skutočne príde ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prišiel ...

 

už som myslela, že na mňa zabudla, ale nieeee ... s malou toleranciou je to takmer farba, ku ktorej ma to občas ťahá, cyklámenovo ružová, mohla by byť tmavšia, a bolo by to úplne ono :)

 

ale prišiel, a teraz je podstatné, čo to spraví. buď popriem zrazu či postupne všetko, čo som tu popísala, alebo odvolám, čo som popísala, prestane ma bolieť, budem nachádzať na chodníkoch peniaze, chrbtica mi narastie nová,

a kozmické energie začnú do mňa prúdiť, tak, ako sľúbila pani Karola, moja známa ezoterička ... :innocent:

 

a toto je ON :

post-3-0-03831000-1339520635.jpg post-3-0-86429300-1339520650.jpg post-3-0-15782200-1339520661.jpg

 

obávam sa, že ... ako ja neznášam nosiť na rukách nič, že skončí v šuflíku čoskoro .. a bude prepožičiavať kozmickú energiu šuflíku ... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

správne som pochopil že v tom náramku je magnet ktorý má nejakým spôsobom pôsobiť liečivo?

 

ak áno, príliš by som sa na liečivé účinky magnetických polí nespoliehal. v práci chodím denne okolo transformátorov s výkonmi do 800kW - tie už majú slušné rozptylové pole, stúpam po kábloch cez ktoré tečú stovky (občas tisíce) ampérov - tie prúdy vybudia tiež nejaké magnetické pole, ale zdravší sa teda necítim. iba na uchodené nohy celkom príjemne pôsobia vibrácie tých káblov keď sa na ne postavím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov