Skočiť na obsah

Majstrovstvá sveta vo futbale 2014 (Brazília)


aljak63

Odporúčané príspevky

som zvedavá, ako a či pomôže tá tridsiatka /či koľko ich je/ kamier, sledujúcich bránkovú čiaru - kedy na ne príde rad, a nakoľko nenápadne. malo by to byť veľmi veľmi nenápadné - predsa len toto je futbal. je to o spontánnosti : )

Dockali sme sa skoro. V zapase Chile - Australia bola technologia v permanencii. Sice nie nenapadne ale ucel splnilo. Nikto nemoze remcat.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z Chile - Austrália som pozrela prvé dva góly, viac som nezvládla, únava bola väčšia ...

takže som to žiaľ nevidela naživo.

 

díky, že si to pripomenul, pohľadala som to, je to napr. tu

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolumbia - Grécko 3:0

 

gréci dostali dva viacmenej poťagóly, v druhom polčase mali zopár dobrých šancí, len ne a ne dotiahnuť ich do konca ... akosi si nevedeli s kolumbijcami poradiť, ani tak, ani onak :mellow:

 

a dnes aj Uruguaj, favorizovaným sa nejako prvé zápasy nedaria ... a to hrali aspoň v prvom polčase rozhodne lepšie ako Gréci, v druhom sa rozpadli ... ale Kostarika bola komplexne dobrá ako tím

Uruguaj - Kostarika 1:3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Anglicko - Taliansko 1:2

 

ťažké klimatické podmienky, po pomalom začiatku angličania boli aktívnejší, mali viac pohybu, ale menej behali, ale šance boli ... taliani opatrnejšie, pragmatickejšie, hrali ten chytrý taliansky futbal a trafili dvakrát.

angličanom za snahu a aktivitu a nejakých sto nepresných centrov, kde lopta končila kdekade za bránou...  hodne som im to priala, nech aspoň vyrovnajú ... no nevyšlo.

 

 

a google pripravené na nočný zápas  o 3:00 :    

Pobrežie Slonoviny - Japonsko ( Arena Pernambuci, Recife )

 

post-3-0-38635700-1402790888.gif

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Japonci si to pekne pohnojili. Mali Drogbovcov na lopatkach, sami si to prehajdakali. Prestali hrat a hned dostali 2 goly.

 

Kostarika hrala velmi dobre. Uruguaj slabota.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som velmi prekvapeny urovnou zapasov,

takyto futbal v prvych kolach, duplom na narodnej urovni

som skutocne necakal

 

osobitne ma potesil vcerajsi vykon Joel-a Cambell-a
aj ked uz v Olympiakose daval o sebe vediet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Švajčiarsko - Ekvádor ... akosi netuším, čo od nich čakať ... :neviem:

 

...

uspávači hadov sa nakoniec predsa len prebrali k životu ... Švajčiarsko - Ekvádor 2:1  vďaka poslednej nastavenej minúte  :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ekvador som videl hrat pred par dnami pripravu s Anglickom. Bolo to 2:2. Tam podali uplne iny vykon, dnes hrali so zatiahnutou rucnou brzdou a spustenou kotvou. Uplne ine muzstvo. Aj na to na konci doplatili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Gólová technológia ukázala, že Benzema dal gól na 2:0.

 

Ináč bolo to vidieť aj na jednej kamere z boku. Tesne, ale zdalo sa, že lopta bola celým objemom za čiarou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bolo to vidieť. na prvý šup aj bez opakovania, lopta bola celým objemom za čiarou. diváci to videli, aj kamery ... 14 kamier či koľko sleduje tú bránu, behom sekundy zafungovalo znamenie rozhodcovi, nie je o čom diskutovať ... bol to gól :agree:

 

/ to reagujem na komentáre, že vraj sa pripravujú rozsiahle diskusie v zákulisí o tom góle ... -_-  /

 

----

/ aj sa diskutuje, po skončení zápasu aj v štúdiu, statočne : ) /

 

 

tak to ešte vyšperkovali : Francúzsko - Honduras 3:0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ta uroveň ale nie je napriek prvym zapasom, ale prave kvôli nim. Keď už pôjde do tuheho, bude sa viac taktizovať.

 

mmm

praveze prve zapasy zvyknu byvat zapasmi na istotu/remizu

- hlavne je neprehrat

az v tych dalsich je minimalne jedno muzstvo nutene hru otvorit

a tym padom dava zapasu novu tvar (vid minuly sampionat)

 

teraz sa hra naplno uz odzaciatku

a to je dobre

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov