Skočiť na obsah

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 (Francúzsko)


aljak63

Odporúčané príspevky

Wales paráda! Dúfam, že v SF pošlú kade ľahšie Portugalcov.

 

Dúfam, že dnes Squadra Azzurra zabojuje a podarí sa zlomiť Neuerovu nepriestrelnosť (doteraz ešte neinkasoval ani raz).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi 

aj ja som chvíľu pozerala, kedy už vystrelí  konečne, ale že hodiny? 

 

 Aby tu neboli len samé odborné názory tak jeden taký blondínkovský pohľad na ME .

Včera som náhodou pozerala Talianov s Nemcami a celkom sa to dalo pozerať. Videla som po 1:1. Aj tak je to k hokeju strašne pomalé a tiahle :).

Hodinu čakať na gól to je fakt strašná nuda. Celkom pozerateľné mužstvá to boli, myslím po estetickej stránke. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

oni estetickí sú, všetci, niektorí dokonca viac, než tí druhí :)

včera nám kvôli búrke vypadol satelit, potom aj elektrika, a keď sa začalo schyľovať k pokutovým kopom, to nie je priveľmi môj líbling, a okrem toho som od začiatku cítila, že toto neskončí pre Talianov dobre, tak ma to trochu prestalo baviť : ( ... takže Nemci sú tam, hoci zo začiatku tie ich  výkony neboli na výši, ale s Nemcami to už tak býva  : )

dnes je to zrejme životný zápas Islandu, rozhodne im to prajem, nech už skončí akokoľvek : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...::: Výsledky EURO 2016 - Štvrťfinálové zápasy :::...
 
Štvrťfinálové zápasy sú za nami. V boji o európsky titul zostávajú už len 4 teamy : Portugalsko, Wales, Nemecko a Francúzsko!


...::: Semifinálové zápasy :::...

  • 6.7.2016 - 21:00 : POR.pngPortugalsko vs. WAL.pngWales
    .
  • 7.7.2016 - 21:00 : GER.pngNemecko vs. FRA.pngFrancúzsko

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

škoda toho islandu, stali sa mojími obľúbencami. Predstava, že sa dostanú do finále bola potešujúca. lenže sa tak nestalo...sympatický tím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no prosím - jeden celý mesiac je preč, je tu finále.

to to zasa ubehlo. tak čo myslíte? vydrží portugalcom šťastná vlna?

 

 

edit. polčas ...

no ... zatiaľ je to akosi  nuda.

chýba tomu gól.

 

....

edit. 2

no a je to. nedáš gól, nevyhráš ... : (

po všetkých podivných zápasoch portugalcov taký hodne zaslúžený výsledok, však? no nič, ale dali v rozhodujúcej chvíli gól.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vcera som pozeral zapas - par krat som pri tom driemal. Ale mne sa portugalci nezdali slabsi ako Francuzi.

Podla mna to bolo  o gole a Portugalcom gratulujem - Ronaldo je pre mna strasne nesympaticky. Za francuzov prvy polcas hral dobre ta grizma(ale aj iny) a ale hlavne makal sisoko - a este nejake jeho kridlo pri nom. Podla mna najlepsi bol portugalsky brankar.  

 

Mna zapas bavil. Este aj zenu. Nudne to iste nebolo. Zenu som donutil ze to vypneme a ideme spat ked som dvatsiaty krat videl ronalda. Ktory strkal ako do svojho trenera a este aj do rozhodcov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na Ronaldovi je prave toto sympaticke. Ze je ako male decko, ten sport ma naozaj rad a preziva ho. Kazdy zapas. Radost z hry. Takych ludi je malo v ktoromkolvek sporte.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov