Jump to content
littlewitch

Váš obľúbený Tv seriál

Recommended Posts

Sniper

Celkom fajn je ruský sitkom Kuchyňa, som si zvykol doobeda pozerávať.

Sniper

Nasrali ma, na Markíze zrušili Monka a dali tam nejakú Kobru 11. To som si nepredstavoval, že počas pracovnej doby budem pri kávičke pozerať na nejaké slaboduché naháňačky.

game

Tomasko by bol blahom bez seba, patri k jeho oblubenym :-)

electric blue

V 90 rokoch bezal na jednotke v nedelu podvečer ( asi sa tym myslí STV ) seriál - Domček v prérii . nepametá si náhodou niekto v ktorom roku presne , alebo aspon či na začiatku alebo na konci 90tich  / rokoch ho vysielali (?) 

electric blue

tento zo 1974 ( ale v slovenskom dabingu) 

electric blue

nikto nič—? @game ty si encyklopédia , ty vieš všetko :smile:

game

ale kdepak... a préria nie je zrovna moja parketa :zubiska:

electric blue

ale game, rozhladená si, nebud skromná ... ja len ze si mozno niekto pamätá , všetko čo som našla na nete sú 90 roky a dovidenia :sweatingbullets:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• RoSo
      By RoSo
      Tuto by ste mohli upozorniť na dobrý film, seriál, diskusnú reláciu a pod., ktorá v najbližšom čase pobeží v TV.

príspevky týkajúce sa politických diskusných relácií smerujte do tejto témy.
    • Sniper
      By Sniper
      Otázka je jednoduchá ale zároveň ťažká. Vyberte typ filmov ktorý sa vám najviac páči.
      Viac typov ma momentálne nenapadlo :)
      A píše sa tip alebo typ? :lol:
    • game
      By game
      mnoho desaťročí sa vyrábajú, a sú stále prepracovanejšie, už nestačí statický Derrick.... :)
      Kriminálka CSI .... a jej podobné sú posledným hitom tv staníc...

vždy som čítala a sledovala detektívky, dobré krimi ... kúsok mierne vyšinutého vraha , trochu psychológie ....

mám na ne stále menej času, ale to je vlastne výhovorka ...... už ma tak nebavia, je ich veľmi veľa, a vlastne je to stále o tom istom..... len skutočnosť ukazujú stále surovšiu.
      hm.... keď už nad tou skutočnosťou premýšľam.... používajú sa v skutočnosti všetky tie zázraky, ktorými sa tí geniálni mládenci a dievčatá napríklad v CSI oháňajú ?

a konkrétne tento seriál sa mi zdá mierne kontraproduktívny ..... k tv obrátim hlavu len vtedy, keď tam machrujú tými svojimi zázrakmi ;) .... samotný príbeh je vedľajší - alebo to tak mienili samotní tvorcovia .... hm.... :)
  • Create New...