Skočiť na obsah

Váš obľúbený Tv seriál


littlewitch

Odporúčané príspevky

Pozerávam naše seriály, pozerávala som Druhý dych, a tiež - len som zabudla, ako sa to volalo, o tom chlapíkovi fotografovi, čo mal  leukémiu - hral ho M. Igonda - jeho ženu hrala Lucia Lapišáková,  zapánakráľa si nezmyslím na názov...začala som kukať aj to Búrlivé víno, ale zas nechcem sa namotať, takže to kuknem len tak sporadicky, ani sa nenazdáme a bude leto, takže koniec telke a šups z roboty na jazero.

No, zabite ma, pozerávam v sobotu 20 rokov starý My všichni školou povinní. A tiež Kolonádu, dnes je posledná časť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Mna najnovsie zamestnava Homeland: http://www.csfd.cz/film/291496-ve-jmenu-vlasti/.

Pre mna v tomto zanri to najlepsie co som doteraz videl. A to ratam aj filmy s touto tematikou. A to predloha, izraelsky Hatufim: http://www.csfd.cz/film/335871-hatufim/ je vraj este lepsia. Musim to niekde vyhrabat.

Homeland vraj pozera aj Obama. Asi sa chce dozvediet co sa mu deje doma za chrbtom. :)

 

 

Inak take mensie zamyslenie, ked vidim zoznam serialov v tejto teme, vela z nich je extremne celosvetovo popularnych, najsledovanejsich a aj superkvalitnych. Schvalne si prejdite par stran co vsetko tu odznelo.

No a teraz si to porovnajte s najsledovanejsimi serialmi na Slovensku. :)

Az ma pri srdci pichlo...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a teraz si to porovnajte s najsledovanejsimi serialmi na Slovensku. :)

Az ma pri srdci pichlo...

ta keď na markíze ide 5 dní v týdžni búrlivý burčiak a na jojke bytovka, tak jednoducho musia byť najsledovanejšie  :D. nie každý vie, načo sa používa diaľkový ovládač.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože takmer furt hľadáme aj my pozerateľné seriály,

urobím trochu reklamu / hoci ani nemyslím, že potrebuje reklamu / Petrovi Konečnému a jeho aktuálnemu Screeneru - práve sa zaoberá vo svojich desiatich minútach seriálmi ... samozrejme nie panelákmi a ružovými záhradami a potrhlými filmovými policajnými úradovňami á la slovensko, ani červenými vínami s búrlivými slovenskými hereckými výkonmi.

 

nie je to rozdelené na krimi a nekrimi, my to delíme, aj budeme, ale Konečného všehochuť seriálov, ktoré odporúča na tento rok a na leto, vyzerá takto ... samozrejme nie sú to všetky seriály, a nie každý sa muší páčiť každému, ale niektoré sú pre nás tuším celkom novinky:

 

1. True Detective / 2014 -

2. Fargo / 2014

3. Äkta människor / Real Humans / 2012 -

4. Top Of The Lake / 2013

5. Broadchurch / 2013 -

6. Orphan Black  / 2013 -

7. Vikings / 2013 -

8. Please Like Me  / 2013 -

9. Orange Is the New Black / 2013 -

10. Bates Motel / 2013 -

11. Rectify / 2013 -

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta keď na markíze ide 5 dní v týdžni búrlivý burčiak a na jojke bytovka, tak jednoducho musia byť najsledovanejšie  :D. nie každý vie, načo sa používa diaľkový ovládač.

Veď prave. Asi veľa ľuďom došli baterky. Chudačikovia...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak uz mam za sebou aj zaverecnu epizodu Californication. Vela namahy si s tym veru nedali, ukoncili to uplne predvidatelne, skokovito a sablonovito. Tych 7 rokov si zasluzilo dostojnejsiu rozlucku. Velke sklamanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Konečne je to tu, začala serialova sezona. Uvodne epizody novej serie Person of interest aj Kosti už mame za sebou. Dopadli nadočakavanie, ďalšie serialy sa postupne rozbehnu v priebehu tyždňa-dvoch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mmntálne sa konečne chystám na toto

http://respekt.ihned.cz/externi-hlasy/c1-62900560-masters-of-sex-prukopnici-vyzkumu-lidske-sexuality

 

ale čo ma dnes potešilo, je že od 2016 sa máme skutočne na čo tešiť

"That gum you like is going to come back in style"

 

a keď som už tu

nesmiem opomenúť fakt, že Riget dostane bračeka

http://www.zentropa.dk/news_eng/?newsid=192

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

a zasa naše slovenské, kukám Divoké kone. Ja ked niečo pozerám, si z toho vždy vyberiem to, čo ma zaujíma a to, čo nie je pre mňa podstatné, si nevšímam. Je mi úplne jedno, či sa to mohlo stať aj reálne, a či sú všetky výkony na Oscara alebo nie, ale sú tam o.i. pekné obrazy, úplne ma dostal Kemka v úlohe  mumáka dobráka Šuša, dakedy by som ho postrkovala, nech je trocha akčnejší; Haverla by som ako Osvalda s chuťou škrtila - toho starého darebáka zvláda tak, že mňa teda presvedčil, a pohľad na hlavné postavy je rozhodne náramne estetický. S chuťou by som škrtila aj fešáka "Capria" (alias J.Ďuriš). A ako obrazy lahodia môjmu oku, aj úvodná pesnička rozhodne lahodí môjmu uchu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a čo? čítala som na to rôzne kritiky, ale je mi jedno, čo si ľudia o tom myslia, aj tak to budem pozerať. keby dnes vstal Jaroslav Dietl zmŕtvych a napísal nejaký seriál zo súčasnosti, aj toho by znosili pod čiernu zem. My si vôbec radi s-reme do vlastného hniezda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Je tu najhorsie obdobie roka, serialova sezona nam konci. Uz len par poslednych epizod a nastane doba temna. :-(

Zas bude treba zacat nieco nove aby som neodisiel od rozumu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Inak co sa tyka komiksov, nasledujuca sezona (resp. uz aj leto) bude extremne bohata na serialy aj filmy.

Chysta sa premiera serialu Legends of tomorrow co je obdoba Marvelovskych Avengers. Kde sa stretne v jednom seriali pokope viecero komiksovych hrdinov z DC svetaako Arrow, Flash, White Canary, Atom, Hawkgirl...

Chysta sa aj samostatny serial o Atomovi, takisto uvidime v samostatnom seriali Supergirl, Supermanovu sesternicu Karu. Trailer vyzera celkom fajn.Takisto sa chystaju od DC Preacher a Lucifer. Od Marvela naopak Agent Carter.

 

Co sa tyka filmov, aktualne bezia v kinach novi Avengers, na spadnutie je Ant-man, a nova Fantasticka stvorka. Zaciatkom buduceho roku Batman vs Superman, novi Xmeni aj Captain America.

 

Je toho pozehnane.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

oblubeny, neoblubeny, dnes som dopozeral tretiu seriu Arrow-a
ani som nemyslel, ze to bude tak na dlho, stvrta seria este asi nie je ani cela uploadovana, urcite zatial nie su prelozene vsetky titulky
ale uz som kdesi v komentoch cital, ze sa to zacina prelinas s dalsimi serialmi, citujem

 

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen a Legends of Tomorrow, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

takze je co pozerat na dlhe mesiace :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z Arrowa je aktualne odvysielana 11. epizoda 4. serie. Titulky su uz na vsetkych 11. Oni tie titulky su na svete 2-3 dni potom ako sa v Amerike odvysiela premiera casti. Komunita sa cini. To plati pre kazdy serial. Takze to nemas problem sledovat normalne v tyzdennej periode.

 

Vixen je kratucka animovana miniseria. Ale s original hlasmi. Teda herec co hra Arrowa, ho aj vo Vixen dabuje atd.

V Legends of Tomorrow bude len sporadicky, mimochodom ten serial uz zacal. Aktualne su na svete tusim 3 epizody.

A vo Flashovi bol Arrow asi 3x, podobne ako Flash u Arrowa. Flash bezi 2. seriou a 11 cast.

 

Inak 4. seria Arrowa mi pride najlepsia. Je tam najlepsi padouch.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov